Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zapytaj Ezela
(30-12-2016, 12:15)PvZ napisał(a): 1. Czy próbowałeś zrobić kiedyś demona w GD?
2. Czy Twoim zdaniem Fingerdash obecnie zasługuje na 12 gwiazdek?

1. Powiedzmy, że tak, ale nie jestem najlepszy w dobieraniu trudności. Niektórzy uważają, że mój najnowszy poziom (Super Speedsonic) zasługuje na 10 gwiazdek, a nie 9.
2. Na razie wyszedł na jaw tylko urywek planszy, więc tego nie ocenię. Wolę poczekać aż poziom zostanie wydany wraz z nową aktualizacją. Mam nadzieję, że pełna wersja jest trudniejsza, bo póki co to plansza wygląda wyjątkowo łatwo jak na stopień "Insane".
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
Ale Ezel jest bug w GD World a raczej był i można było wejść do pełnej wersji: https://www.youtube.com/watch?v=1OyqyyKc3tQ
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(30-12-2016, 14:52)PvZ napisał(a): Ale Ezel jest bug w GD World a raczej był i można było wejść do pełnej wersji: https://www.youtube.com/watch?v=1OyqyyKc3tQ

To nie jest bug, tylko niedopracowanie RobTopa. Stworzył on GDW na podstawie starej wersji aktualizacji 2.1, zostawiając w niej wiele opcji, w tym też i niedokończoną wersję Fingerdasha.

Teraz te luki i tak nic nie dadzą, mimo że RobTop poprawił część z nich, ponieważ gracze stworzyli przerobione aplikacje z odblokowanymi funkcjami, m.in. edytor poziomów.
Odpowiedz
1. Czy będziesz kiedykolwiek kontynuował pisanie swojej powieści "The Last - Ostatnia"? 
2. Jakie masz zainteresowania?
3. Czy uważasz że psychologowie są potrzebni w dzisiejszych czasach?
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
(30-12-2016, 15:35)legendofyoshi14 napisał(a): 1. Czy będziesz kiedykolwiek kontynuował pisanie swojej powieści "The Last - Ostatnia"? 

1. W sumie mógłbym, ale nie jestem zbyt dobrym pisarzem. Musiałbym umieć jakoś naciągnąć fabułę, bo z tego co pamiętam, niektórzy narzekali na to, iż akcja toczyła się zbyt szybko. Nie mam aż takiego dobrego łba do naciągania i wymyślania mniej ważnych wątków.
2. Informatyka (dokładniej to technologia i gry komputerowe) oraz psychologia.
3. Tak, bardzo potrzebni. Psychologia jest bardzo ważnym aspektem naukowym, dzięki któremu możemy o wiele łatwiej poznać ludzi i ich potrzeby, zachowania, itd.
Odpowiedz
Jaki przedmiot był dla ciebie trudniejszy? Matma czy fizyka?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(30-12-2016, 16:28)Ezel napisał(a):
(30-12-2016, 15:35)legendofyoshi14 napisał(a): 1. Czy będziesz kiedykolwiek kontynuował pisanie swojej powieści "The Last - Ostatnia"? 

1. W sumie mógłbym, ale nie jestem zbyt dobrym pisarzem. Musiałbym umieć jakoś naciągnąć fabułę, bo z tego co pamiętam, niektórzy narzekali na to, iż akcja toczyła się zbyt szybko. Nie mam aż takiego dobrego łba do naciągania i wymyślania mniej ważnych wątków.
2. Informatyka (dokładniej to technologia i gry komputerowe) oraz psychologia.
3. Tak, bardzo potrzebni. Psychologia jest bardzo ważnym aspektem naukowym, dzięki któremu możemy o wiele łatwiej poznać ludzi i ich potrzeby, zachowania, itd.

Oj tam, ludzie też narzekają, że akcja mojego opowiadania dzieje się za szybko :') Również interesuje się psychologią i planuję pójść na studia z nią związane. Wiesz może ile trzeba mieć procent z biologii i chemii na maturze, aby móc studiować tą dziedzinę nauki?
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
(30-12-2016, 16:37)PvZ napisał(a): Jaki przedmiot był dla ciebie trudniejszy? Matma czy fizyka?

Matematyka. Nienawidzę tego przedmiotu. ;_;

@LoY, to zależy od szkoły czy uczelni, każdy może mieć inne wymagania. :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości