Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zapytaj Ezela
(11-02-2016, 17:00)PvZ napisał(a): Zapytać nie można? Nie ważne.
Jaki jest twój ulubuiony powerup z Mario?

Po prostu już dyskutowaliśmy na ten temat i uważam go za zakończony.

Co do power-upa, wybrałbym piórko z SMW. Latanie, atakowanie i zdobywanie sekretów dzięki pelerynie jest czymś świetnym.
Odpowiedz
A co myślisz o Ghost Suit z NSMF2012?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(11-02-2016, 17:25)PvZ napisał(a): A co myślisz o Ghost Suit z NSMF2012?

Trochę jestem do tyłu w tych nowszych częściach, więc nie miałem okazji napotkać się z tym przedmiotem. Na razie nie wypowiem się na ten temat.
Odpowiedz
Tutaj zobacz od 6:47  
https://www.youtube.com/watch?v=fAXsUAVQT3k
Odpowiedz
Kogo najbardziej lubisz na forum?
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/gw7bjeA (edytowane 24.04.2018, możecie wbijać)

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
Co o mnie sądzisz ?
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
(12-02-2016, 12:56)playerofmario napisał(a): Kogo najbardziej lubisz na forum?

Nie mam specyficznego ulubieńca. Co najwyżej mogę powiedzieć, kogo traktuję bardziej jak kumpli. Głównie są to osoby z administracji, ale z użytkownikami też niekiedy się kontaktuję poza SMWM.

Nazi Zombie napisał(a):Co o mnie sądzisz ?

Nie rozumiem trochę Twoich poglądów, ale wydajesz się być bardzo tajemniczą osobą. Trochę bywasz kontrowersyjny, ale na szczęście obecnie nie jest to na tyle duże, aby na to jakoś zwracać uwagę. Wydajesz się być trochę spokojniejszy niż przed zmianą edycji, co wychodzi Ci na plus.

Mimo to, póki nie łamie się regulaminu, to nie mam nic do nikogo.
Odpowiedz
Co sądzisz o nazistach ?
Odpowiedz
(15-02-2016, 15:25)Nazi Zombie napisał(a): Co sądzisz o nazistach ?

Poniżej znajduje się moja "kulawa" wiedza historyczna, więc nie hejtować mojej opinii. :D

Jeżeli chodzi o tych za czasów II wojny światowej, to nie potrafię czuć szacunku do nich za to, iż przyczynili się do ogromnych strat w państwie polskim. Nie jestem jakimś mega-patriotą, ale szanuję swój kraj, a naziści za tych czasów odebrali nam niemal wszystko, co było związane z państwem. Byliśmy chyba jednymi z (naj)bardziej torturowanych gatunków ludzi podczas tej wojny (gdyż uważano nas za 'podludzi', ale niektórzy mieli gorzej, np. Żydzi). Świat strasznie ucierpiał przez nazistów i ich dyktatora. Oczywiście oni nie byli jedynymi "złymi', ale według mnie oni zapoczątkowali to wszystko.

Polska niestety pierwsza(?) ucierpiała, bo pierwszym celem byliśmy my... a że Niemcy i Rosjanie byli powiązani paktem Ribbentrop-Mołotow (w którym zawarte były m.in. plany zaatakowania Polski i jej podziału, jeżeli się nie mylę), to ZSRR im pomagało, także... nie mieliśmy szans przeciwko dwóm mocarstwom.

Ciekawostką jest to, że niektórzy ten atak z 1939 roku nazywają IV Rozbiorem Polski. Co prawda istniały tylko III takie oficjalnie nazwane rozbiory, więc ten czwarty to taka jakby nieoficjalna nazwa (i być może nie do końca poprawna).

Niby teraz istnieją jakieś organizacje czy sekty, które nazywają "neonazistami", ale nie widać by było to jakieś powszechne. Raczej większych problemów nie zrobią i sam nie wiem czy mają coś wspólnego z poprzednim nazizmem.

Taka mała dawka historii, która pewnie i tak pewnie jest trochę dziurawa, bo nie jestem jakimś uzdolnionym historykiem. :D
Po prostu narzuciłem tak jakby przykładowe argumenty, dlaczego naziści wyrobili sobie taką opinię u Polaków. Co jest teraz, szczerze... nie obchodzi mnie to póki co.
Odpowiedz
Co sądzisz o satanistach ?
Odpowiedz
(15-02-2016, 16:25)Nazi Zombie napisał(a): Co sądzisz o satanistach ?

Według mnie każdy niech wyznaje, co lubi, chociaż nie przepadam za satanizmem i tego typu znakami...

...między innymi dlatego nie słucham muzyki w stylu Thrash Metal lub Black Metal, ponieważ nie lubię zbyt ostrej muzyki, a ten drugi gatunek posiada teksty satanistyczne...

...ale patrzcie! Przed chwilą znalazłem gatunek metalu, o którym nie miałem pojęcia:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Unblack_metal

Przeciwieństwo Black Metalu? Niby nie mam nic do chrześcijaństwa, ale według mnie brzmienie w stylu metalu nie pasuje do muzyki chrześcijańskiej (chyba że to coś w miarę łagodnego). xD
Odpowiedz
Czemu tyle osób ma range?  :cry:
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/gw7bjeA (edytowane 24.04.2018, możecie wbijać)

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
(22-02-2016, 16:11)playerofmario napisał(a): Czemu tyle osób ma range?  :cry:

Kilka osób je posiada, ale parę zaś zrezygnowało. Obecny skład starczy na długi czas (chyba że Kenex będzie planował coś zmienić).
Odpowiedz
Co o sobie myślisz? (samoocena)
Odpowiedz
(24-02-2016, 13:41)PvZ napisał(a): Co o sobie myślisz? (samoocena)

Jestem dość krytyczny w stosunku do własnej osoby. Uważam, że jestem człowiekiem, którego stać na wiele, ale brak mu jakiejś inspiracji. Ciężko mi jest przełamać się w pewnych sytuacjach, co ogranicza moje możliwości.

Mimo to zwykle wytykam sobie wady, nie zawsze doceniam swe zalety.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości