Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zapytaj Ezela
Jak wyżej. Pytajcie o co chcecie, a postaram się odpowiedzieć. Miłej zabawy.
Odpowiedz
Skąd nazwa "Ezel"?
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
(01-01-2016, 23:49)Kenexica napisał(a): Skąd nazwa "Ezel"?

Wcześniej posiadałem nick SuperLuigi142, który był bardzo stary (miał ponad 5 lat), więc gdy podrosłem, uznałem go za nieoryginalny. Skracałem swój nick do "SL", co przyjęło się tutaj i na innych stronach. Słownie mówi się "Esel", a że to "s" dziwnie brzmi, zmieniłem tą literkę i stąd nazwa "Ezel". Jeżeli dobrze pamiętam, część też tak na mnie mówiła, bo użytkownicy wręcz uwielbiali przekręcać mój nick.
Odpowiedz
Skąd pomysł na zrobienie forum o SMBX?
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/gw7bjeA (edytowane 24.04.2018, możecie wbijać)

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
(02-01-2016, 10:16)michnintendo2 napisał(a): Skąd pomysł na zrobienie forum o SMBX?

Początkowo forum miało być o SMW hackach (coś jak polskie SMWC, stąd SMWMods), ale nie przyjęło się to i nikt nie dołączał do nas. Gdzieś w połowie 2011 roku szperałem w internecie i oglądałem let's playe z hacków Mario. Szukałem też różnych ciekawych fangame'ów i natrafiłem na SMBX w wersji 1.2. Spodobała mi się gra, zaś po krótkim czasie ujrzałem trailer z wersji 1.3. Gra mnie zainspirowała i postanowiłem zmienić tematykę forum. Okazało się, że trafiłem w dziesiątkę i użytkownicy zaczęli się rejestrować. Obecnie społeczność SMBX trochę wymarła, ale ta tematyka ma wartość sentymentalną (tak samo nazwa SMWMods, a nie SMBXMods).
Odpowiedz
Czy należy mi się ranga level moda?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(02-01-2016, 13:31)PvZ napisał(a): Czy należy mi się ranga level moda?

Masz dobry zapał do oceniania poziomów i grania w SMBX, ale często bywasz dość niecierpliwy. Zdarza Ci się też, że piszesz w tematach, gdzie nie powinno się dyskutować na takie tematy (np. temat o informacjach dot. hacków). Staraj się panować trochę nad cierpliwością i będzie dobrze.
Odpowiedz
Czy kiedyś będę mógł być level moderatorem?
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/gw7bjeA (edytowane 24.04.2018, możecie wbijać)

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
(02-01-2016, 15:17)michnintendo2 napisał(a): Czy kiedyś będę mógł być level moderatorem?

Obecnie rekrutacja jest zamknięta, ale jak ją otworzymy, zawsze możesz spróbować.
Odpowiedz
Czy mnie lubisz? :P
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
(02-01-2016, 21:06)Kenexica napisał(a): Czy mnie lubisz? :P

Wydajesz się być spoko, więc tak. :P
Odpowiedz
Ezelu drogi:
1. Jak zaczęła się Twoja kariera z SMW i SMBX?
2. Ile masz już wydanych hacków do SMW i jaką nazwę nosi Twój pierwszy hack ?
3. Czy masz w planach jakis projekcik?
Odpowiedz
Od czego gównie zależy awans? (oprócz wymagań)
Odpowiedz
(10-02-2016, 19:55)TheHasin napisał(a): Ezelu drogi:
1. Jak zaczęła się Twoja kariera z SMW i SMBX?
2. Ile masz już wydanych hacków do SMW i jaką nazwę nosi Twój pierwszy hack ?
3. Czy masz w planach jakis projekcik?

1. SMW znałem za dzieciaka i lubiłem grać w tę grę. Gdzieś w 2007(?) roku znalazłem FuSoYa's Niche (strona autora edytora) i zaciekawiłem się faktem, iż istnieje tak rozbudowany edytor do gry. Wciągnął mnie na wiele chwil. W późniejszym okresie (2008-2009) znalazłem SMWCentral. Obecnie mam przerwę ze względu na brak inspiracji.

Co do SMBX, znalazłem tą grę kiedyś, jak sobie szukałem gier w Google. Nie pamiętam do końca, czy trafiłem na stronę tej gry, czy na jakiś film. W każdym razie gra mnie zaciekawiła, ale w chwili obecnej w nią nie gram.

2. Szczerze? Ani jednego. Zazwyczaj moje hacki kończyły się klapą. Dlaczego? Czy to pomysł mi się nie spodobał, czy straciłem inspirację, bądź przepadły moje wszystkie dane spowodowane awarią komputera...

Za to tworzyłem kiedyś pojedyncze poziomy na konkursy, np. Secret Santa lub 24h contest.

3. Obecnie nie. Szkoła powoduje u mnie, że nie mam ani pomysłu, ani czasu na takie projekty. Nie wiem kiedy zacznę coś tworzyć.

PvZ napisał(a):Od czego gównie zależy awans? (oprócz wymagań)

*głównie.

Nie będę się wypowiadał. Chyba już Ci mówiłem, jak ja nie cierpię takich pytań...
Odpowiedz
Zapytać nie można? Nie ważne.
Jaki jest twój ulubuiony powerup z Mario?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości