Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[Poradnik dla Początkujących] Jak używać edytora SMBX?
Witam. Tu Drakin. Chciałbym opisać tu. jak korzystać z Edytora wbudowanego w SMBX.
1. Pomysł
Po 1. musisz mieć pomysł na Etap. np. Chcesz zrobić Pustynię ale nie wiesz co zrobić? Spokojnie! Musisz wymyśleć jaki będzie ten etap.
Czy to będzie Pustynna Oaza, czy może Piramida? Czy będą tam ruchome piaski, czy może Jeziora? To już zależy od ciebie
2. Wybór Stylu
Obecnie jest dostępne 5 typów: Vanilla - Zero Grafiki Niestandardowej, Strawberry - Średnia Ilość niestandardowych Bloków i Scenerii, Standard - Czyli rób co chcesz, Chocolate - Wszystko niestandardowe i Custom - Czyli coś jak w Mario Musi Zabić Leszcza (Polecam zagrać) a po wyborze. pobrać jakiś GFXpack i użyć trochę CGFX.
3. Budowa Etapu
UWAGA! TO BĘDZIE PORADNIK JAK ZBUDOWAĆ PUSTYNNY ETAP TYPU VANILLA!

Resztę napiszę rano. oki?
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Zapowiada się ciekawie. Jak cos, pomoge Ci potem z estetyką tekstu, tylko skończ pisac ;d

Fajnie, ze probujesz cos pisac ;]
+ jakbys mogl to dodaj screen tego typu custom, bo nie gralem w MMZL.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości