Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Total Hyde Park v3
Mam pytanie, czy jest szansa że kiedykolwiek zostanę level moderatorem? Kilka osób wczoraj na czacie mówiło, że byłbym w porządku na tym stanowisku :)
Odpowiedz
Pomyślimy zobaczymy. :)
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
W sumie tak, ale niech przybędzie więcej ludzi co robią w SMBX. :)
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Właśnie. Musisz jeszcze poczekać aż będzie więcej userów. :) Wtedy (wreszcie) otworzymy możliwość podań na rangę.
Odpowiedz
Co do pytania PvZ w kwestii gwiazdek... Gwiazdki są częścią rangi i dopiero po awansie dostaje się kolejną. Dla mnie to tylko taki kosmetyczny dodatek.
Odpowiedz
Mam pomysł. Userzy by mogli mieć od 1-3 gwiazdek za ilość postów a reszta za rangi. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
Tak o ile się mylę to jest obecnie.

Chyba, że masz na myśli, że za zwykłe rangi są gwiazdki, zaś dla rang specjalnych są hammermariosy, goombosy i inne tego typu to tak by można zrobić.
Odpowiedz
Co sądzicie o o tym stylu? Według mnie jest gorszy od poprzedniego.
Odpowiedz
Moim zdaniem jest dobry, ale zobaczę jeszcze jak się sprawuje na ekranie monitora. Mój monitor słynie z bardzo jaskrawych kolorów. :|
Odpowiedz
Nie przepadam za totalnie płaskimi stylami, ale ten jest jeszcze w porządku. Być może jeszcze będziemy zmieniać style lub dodawać nowe. Forum dopiero jest otwarte od paru godzin.
Odpowiedz
Default > MyBB Blue
polecam, ewa wachowicz
Odpowiedz
Styl jest nawet dobry.
Odpowiedz
Nie chcemy na razie za bardzo grzebać w stylach, bo może się coś popsuć. Może później doda się jakiś ciemny lub inny, ale to w dalszej przyszłości. Na razie cieszmy się z tego, że forum w ogóle odpaliło.

Mimo wszystko i tak powinniście docenić naszą robotę, szczególnie Mruczka, który naprawiał błędy techniczne i poprawiał kosmetyczne niedociągnięcia.
Odpowiedz
Ja doceniam i styl można zostawić. Wypadało by zareklamować forum gdzieś to może byłoby więcej userów. Można na google ale trzeba by było zapłacić. :/
Odpowiedz
wy slodziaki ;****** <33333
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości