Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Czy chcecie jeszcze raz maraton filmowy w lipcu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
5 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Player Yoshi14 - Mój kanał na yt
Siema!

Horrorek z rana? Myślisz że się nie przestraszysz xD Nie :D Nawet w ciągu dnia możesz paść z wrażenia xD Tym razem parodia Slendera, SlendyTubies. Naszym zadaniem jest pozbierać 10 teletubisowych kremików. Uzbieraliśmy dwa, byłoby trzy, gdyby nie Trynky Winky. :P

Odpowiedz
Double post!

Soracz, że mówię dopiero teraz, ale kiedyś wspominałem o tym, że będzie live. Transmisja na żywo będzie około godziny 17 z gry Pixel Dungeon. Zachęcam do zaglądnięcia w wolnej chwili. Jeśli dobrze mi pójdzie stream może potrwa do trzech godzin, później opublikuję go na youtube.

http://www.hitbox.tv/PlayerYoshi14
Odpowiedz
Sry że ci znowu to piszę, ale kiedy nagrasz Mario Forever?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(05-03-2016, 16:13)PvZ napisał(a): Sry że ci znowu to piszę, ale kiedy nagrasz Mario Forever?

Dzisiaj próbowałem, ale źle mi się nagrało ;-;
Odpowiedz
Cześć  :)  Chciałbym zademonstrować swoje poczynania w grze Super Hexagon. Pokonałem dwa dni temu pierwszy level i bardzo wciągnąłem się w tą grę. Gorąco polecam i z biegiem czasu będę pokazywał kolejne levele jak mi się uda pokonać ;)

Odpowiedz
Widzę że się mniej już nagrywa. I ten odcinek bez głosu. Czekam na coś z SMBX.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(23-03-2016, 21:49)Mech napisał(a): Widzę że się mniej już nagrywa. I ten odcinek bez głosu. Czekam na coś z SMBX.

Ty też nie nagrywasz. I też bez głosu, więc w czym problem. Tak to jest jak wszyscy mi gadają ciągle i się śmieją z mojego głosu, będzie bez. I nagrywam, wrzucam kolejny materiał.

Odpowiedz
Nic złego że się nie nagrywa ostatnio i bez głosu. Tak tylko mówię. I będzie coś z SMBX bo dawno nic nie było? I ten kanał Haary Gaming to tam będziesz coś nagrywał?
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(24-03-2016, 10:49)Mech napisał(a): Nic złego że się nie nagrywa ostatnio i bez głosu. Tak tylko mówię. I będzie coś z SMBX bo dawno nic nie było? I ten kanał Haary Gaming to tam będziesz coś nagrywał?

Harry Gaming to konto, gdzie najczęściej krytykuje hejterów, którzy bezpodstawnie przezywają innych mniejszych youtuberów. SMBX kiedyś będzie, na razie chce zobaczyć, czy zmienni to bardzo opinie o mnie, jeśli większość z materiałów będzie bez komentarza głosowego. Najprawdopodobniej seria z SMBX będzie z collaba, gdzie zademonstruję całego :roll: Tylko musimy się do roboty wziąć. Terraria będzie z głosem, bo tam parę rzeczy muszę wytłumaczyć. Na razie po prostu chce się przekonać czy mój głos tak na serio rozdrażnia inne osoby i czy będzie mniej ocen negatywnych przy zwykłym gameplay'u. 
Odpowiedz
Kolejny odcinek, tym razem Wormix, gdzie pokazuję wraz z M Matteo jak pokonać Hakera.

Aby pokonać bossa, należy ustawiać się wormsami pod generatorami i utrzymywać pozycję. Boss jest wytrzymały i można pokusić się przy walce o młot, ale zwykła trucizna powinna dać sobie z nim radę. Zapraszam do oglądania ;-)

Odpowiedz
Udało się mi pokonać 3 level w Super Hexagonie  :) Spędziłem 6 godzin, aby się go nauczyć na pamięć :roll: 

Odpowiedz
Dwudziesty pierwszy odcinek z Wormix ;) Mierzymy się z trojgiem przestępców, Romeo i Julią oraz Farmerem - kombinacja bossów na poziomie Koszmar. Aby pokonać parę zakochanych należy zabić ich razem w jednej turze. Zabicie ich oddzielnie spowoduje ich odrodzenie w postaci zombi.

Odpowiedz
Pora zmierzyć się z Hyper Mode. O dziwo 4 level jest o wiele łatwiejszy niż poziom 3. Nowym urozmaiceniem są niezwykle wąskie przejścia, a sam etap jest 2 razy szybszy od pierwowzoru - Hexagonu, poziomy te bowiem są przeróbką tamtych trzech leveli.

Odpowiedz
Super Hexagon - jedna z tych gier, po której wzrok wariuje.
Odpowiedz
Mózg rozwalony.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości