Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Czy chcecie jeszcze raz maraton filmowy w lipcu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
5 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Player Yoshi14 - Mój kanał na yt
Witam!

Dzisiaj kontynuujemy nasze zagrajmy ze Spooky's House of Jumpscares. Tym razem goni nas pan Puppet i chce nam wbić nóż w plecy. Czy uda mi się przejść żywemu przez kolejne 100 pomieszczeń :) ?

Odpowiedz
Intro bez kolorów? D:
[Obrazek: yjVT6DE.png]

[Obrazek: firefox_userbar_by_072570.png]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Odpowiedz
Gz uzyskania 100 widzów :).
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
Już masz 100 widzów? :O Gratuluje.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(06-02-2016, 19:07)PvZ napisał(a): Już masz 100 widzów? :O Gratuluje.

Tak, dziękuję wszystkim. Nie wiem czy wiecie, ale za niedługo planuję nagrać live z tej okazji. Niestety rozchorowałem się i mam wysoką gorączkę ( 39,2 C ) ale powoli zbieram siły. W każdym bądź razie, odbędzie się, jak nie jutro, to w opóźnionym terminie o godz. 20.00. Planuję nagrać Garry Mod. A i nie spodziewajcie się tam profesjonalnego Gameplay'a xD

http://www.hitbox.tv/PlayerYoshi14
https://www.facebook.com/groups/162210914146730/
Odpowiedz
Zauważyłem że mnie okłamałeś. Mówiłeś że w tym roku nagrasz new gardiusa. I mówiłeś to w roku 2015.
Odpowiedz
Możliwe że chodziło mu o rok od kiedy to powiedział :V

Gz 100 widzów, chętnie bym zobaczył jak lamisz w GModzie (jak zresztą Skaj xd)
Odpowiedz
(07-02-2016, 13:21)sky2 napisał(a): Możliwe że chodziło mu o rok od kiedy to powiedział :V

Gz 100 widzów, chętnie bym zobaczył jak lamisz w GModzie (jak zresztą Skaj xd)

Niestety nie, chodziło mi o rok 2015, a szkoda, że tak nie powiedziałem, że w ciągu najbliższego roku :v Wybacz, ale szczerze, nie spasowała mi ta gra, a ludzie się śmieją ze mnie, że nagrywam takie stare gierki. ( koledzy z klasy udani ). Normalnie oni to śmieją się ze wszystkiego u mnie, nawet z Mario :dodgy: Myślisz że dlaczego zaprzestałem SMBX? Dlatego :( Nie no, wiem, pamiętam każdą obietnicę, miałem nagrać New Guardiusa, grę HTB4 z tymi okrami, level HTB4 w Geometry Dash :s Miałem też wyzwanie Gabriela Hajduka dotyczące Mario Forever. Proszono mnie także, żeby nagrał w League of Legends Crystal Scar. He, he xD Jeszcze yhm, co tu mamy. Special z okazji pierwszej setki czyli transmisja na żywo.
I to właśnie drogi Skaju z Garry Mod, ale niestety nie ogarniam nic w tej grze. Przenikam przez ściany i mogę latać. WTF :-/ Mechu, soracz wielki, ale szczerze też trudno mi nagrywać stare retro gry, nie wiem jak je komentować. Miałem pomysł na oddzielną serię, z retro gierek dzieciństwa, gdzie prezentowałbym gameplay z takiego typu gierek, takie granie na luzie, nawet na żywo. Powoli pozbieram siły i zacznę jakoś wracać do obietnic. Co się wlecze, to się nie uciecze. ;)
Odpowiedz
Gra nie jest stara tylko ma grafikę starodawną. Ogólnie nie jestem zły że nie nagrałeś. :D
Odpowiedz
A kiedy nagrasz MF? Już miesiąc czekam.
Odpowiedz
(08-02-2016, 18:51)PvZ napisał(a): A kiedy nagrasz MF? Już miesiąc czekam.

Na feriach, bo teraz będę miał od tego weekendu.

Odcinek z terrarii :)

Udajemy się do nowego biomu Hallow (który można spotkać tylko na Hard Mode) i będziemy go eksplorować. Naszym zadaniem będzie zbierać Soul of Light. Będzie tam naprawdę kolorowo i na pierwszy rzut oka dosyć wesoło. Napotkamy wiele nowych stworzeń. Zahaczymy także o Underground Corruption i pozbieramy sobie Soul of Night. Później walczyć będziemy z pierwszym mechanicznym bossem, Twins, który naprawdę daje w kość.

Odpowiedz
Nagraj cos z emulatora, np. Yoshi's Island którym sie tak chwaliles xd
Odpowiedz
(11-02-2016, 08:58)TheHasin napisał(a): Nagraj cos z emulatora, np. Yoshi's Island którym sie tak chwaliles xd

Okej, na feriach będzie dużo roboty ;) Nagram w swoim czasie :cool:
Odpowiedz
Ooo... Więc nie tylko ja nie mam ferii. xD Jak zwykle łapka w górę.
Odpowiedz
Ja też będę miał teraz ferie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości