Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Czy chcecie jeszcze raz maraton filmowy w lipcu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
5 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Player Yoshi14 - Mój kanał na yt
(13-01-2016, 19:59)Mech napisał(a): Ja bym się nie poddawał na twoim miejscu. Jeżeli miałbym szczery to tylko (tylko nie wyzywaj) ten głos. Może mów innym głosem.

Edit: Popaczyłem tam trochę filmów i naprawdę tych hejtów jest mało. Łapki w dół to już nieco więcej ale i tak nie jest źle. Chyba za bardzo się przejmujesz.

Proszę? Jak głos, mam zły? Co rozumiesz przez mówienie innym głosem, mam mówić bardziej poważnie i zgrubiale? Nie wiem jeśli głos wam się nie podoba i jeśli uważacie że jest za dziecinny, to co mam zrobić, nie wiem, używać sztucznego programu, który zmienia głos na inny. Zajebisty głos, tak wyglądały komentarze, gdzie pierwszy raz się nagrałem. Teraz okropny? Każdy głos jest inny, przykro mi, ale musisz to zaakceptować.
Ciekawe jaki jest twój.
Odpowiedz
(16-01-2016, 16:51)legendofyoshi14 napisał(a):
(13-01-2016, 19:59)Mech napisał(a): Ja bym się nie poddawał na twoim miejscu. Jeżeli miałbym szczery to tylko (tylko nie wyzywaj) ten głos. Może mów innym głosem.

Edit: Popaczyłem tam trochę filmów i naprawdę tych hejtów jest mało. Łapki w dół to już nieco więcej ale i tak nie jest źle. Chyba za bardzo się przejmujesz.

Proszę? Jak głos, mam zły? Co rozumiesz przez mówienie innym głosem, mam mówić bardziej poważnie i zgrubiale? Nie wiem jeśli głos wam się nie podoba i jeśli uważacie że jest za dziecinny, to co mam zrobić, nie wiem, używać sztucznego programu, który zmienia głos na inny. Zajebisty głos, tak wyglądały komentarze, gdzie pierwszy raz się nagrałem. Teraz okropny? Każdy głos jest inny, przykro mi, ale musisz to zaakceptować.
Ciekawe jaki jest twój.

Według mnie jesteś trochę nerwowy bo nie pozwalasz nikomu wyrazić złej opini :plask:
[Obrazek: yjVT6DE.png]

[Obrazek: firefox_userbar_by_072570.png]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Odpowiedz
(16-01-2016, 19:50)FireFlower11 napisał(a):
(16-01-2016, 16:51)legendofyoshi14 napisał(a):

Ciekawe jaki jest twój.

Według mnie jesteś trochę nerwowy bo nie pozwalasz nikomu wyrazić złej opini :plask:

Owszem, bo jest ona bezpodstawna, dlatego chcę, aby rozwinął wypowiedź i wyjaśnił o co mu chodzi.
Odpowiedz
Ja to mówiłem ogólnie. Ale jednak jest jedna rzecz. Za dużo emocji (nie wiem jak by to powiedzieć). Według mnie jest lepiej mówić spokojnie.
Odpowiedz
Dobrze, faktycznie może za bardzo się jaram wszystkim i tu się zgodzę. Kolejny odcinek jest ciut spokojniejszy, jak na horror. Jednak z natury jestem dość szaloną i wybuchową osobą :P Cóż, każdy ma swój styl, nie umiem nagrywać poważnie przez godzinę, staram się was rozśmieszyć, a nie zanudzić. Chociażby spróbowałem zrobić powtórkę, co za niedługo zobaczysz na odcinku. Ok, mam to na uwadze, choć jesteś pierwszą osobą, która to mi powiedziała :szczerbol: A co z głosem, jest aż tak denerwujący? Chodzi ci ogólnie, o sam głos, czy dobieranie odpowiedniego tonu? No nie wiem, mogę mówić naprawdę cicho i spokojnie, bo to was mam zadowolić, ale później nie chcę pretensji, że jest nudno.
Odpowiedz
To co pierwsze mówiłem: to mówiłem że niektóre osoby takiego głosu nie lubią (już raz tak mówiłem ale jak dla mnie głos wiekowy nie ma znaczenia i jest spoko). A co do drugiego to chodzi mi z tym przywitaniem: Bardzo emocjonalnie się przywitujesz.
Odpowiedz
Być może, ale większość youtuberów, wita się bardzo głośno, np. Blowek tak robi często.
Odpowiedz
Wiem. Tylko że ja tak nie lubię więc: nie patrz na to że w ogóle źle robisz. (Każdy ma swój charakter)
Odpowiedz
(16-01-2016, 21:37)Mech napisał(a): Wiem. Tylko że ja tak nie lubię więc: nie patrz na to że w ogóle źle robisz. (Każdy ma swój charakter)

Dobrze rozumiem. Wybacz jeśli ci gwałcę uszy, he he :P Będę mówił zrównoważonym, spokojnym głosem.
Odpowiedz
To którym kanałem będziesz się teraz zajmować? Bo na Player Yoshi14 masz obecnie 87 widzów - zaobserwowałem nagły wzrost tej liczby.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
Zio, dobry z ciebie obserwator. Zapraszam na mój nowy filmik :cool: Kupiłem sobie lepsze mikro, mam nadzieję, że deczko lepiej mnie słychać.

https://www.youtube.com/watch?v=TmIiAxslUx0
Odpowiedz
Polecam Twój kanał, nie wiem czemu ale Twój głos kojarzy mi się z murzyńskim nastolatkiem (nie pytaj! + to nie jest hejt, tylko za dużo amerykańskich seriali się naoglądałem) a hejterami się nie przejmuj ;)
Odpowiedz
To dobrze, jak nawet miałbym murzyński głos to git, będę bardziej popularny w Afryce ;)
Odpowiedz
(17-01-2016, 09:43)legendofyoshi14 napisał(a): To dobrze, jak nawet miałbym murzyński głos to git, będę bardziej popularny w Afryce ;)

Ja bym powiedział że twój głos się zgadza z nickiem bo mówisz prawie jak Yoshi ;)
[Obrazek: yjVT6DE.png]

[Obrazek: firefox_userbar_by_072570.png]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Odpowiedz
Terraria, dungeon, lochy, ciemność, strach. To dzisiejsze tagi odcinka. Będzie się działo, bo wkraczamy w jedną z trudniejszych lokacji w świecie, czyli do dungeonu. Napotykamy dużo nowych przeciwników i w miarę pokładów sił, staram się go zademonstrować. Niestety parę razy się zgubiłem i odcinek tym razem krótszy, ale chyba to dobrze, bo nie zawsze się chce tyle oglądać :P

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości