Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Czy chcecie jeszcze raz maraton filmowy w lipcu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
5 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Player Yoshi14 - Mój kanał na yt
Reaktywacja! Tutaj macie link do mojego kanału, gdzie wrzucam różne filmiki, z różnych gier.

https://www.youtube.com/channel/UCs3LFAv...0pCLuGN31w
Odpowiedz
Przesyłam odcinek z Chimpbota, nowego bota z którym możemy popisać. Niestety nie zaskakuje on wielką inteligencją.

https://www.youtube.com/watch?v=Omj5eNexupg
Odpowiedz
Double post!

Prawdopodobnie kończmy z naszym zagrajmy we Five Nights at Freddy 1. Mam serdecznie dość się bawić z tymi małymi świrami. :roll: 
Jeśli będziecie chcieli mogę nagrać odcinek bonusowy z nocą 6. Zapraszam do oglądania, wszystkie próby po zliczeniu zajęły mi ok. 2,5 h. :s 
Niestety nie mam zielonego pojęcia jak przechytrzyć te animatroniki.

Odpowiedz
Triple post!

Rayman powraca! Again :D Tym razem ratujemy trzy damy, Sycylię, taa... Olimpię i "jakąś tam". (Urszulę) Będziemy podróżować dookoła świata, zaczniemy od dojo, a skończymy w krainie zgnilizny. ( Świat żywych umarlaków). Przepraszam za jakość mikrofonu, czasami mi "urywało" głos.

Odpowiedz
Dobra, koniec tego dobrego. Mam wrażenie i chyba trafne, że nie lubicie ani mojej osoby, ani filmów. Czy to tak trudno powiedzieć, że jestem do dupy i powiedzieć zmień to i to. Zgaduję, nie chcę osądzać, ale pewnie mam tu jakiegoś wroga publicznego numer jeden, ciekawe kto to? Zgaduję że są takie osoby. Proszę jeśli nie jesteś zainteresowany moim kanałem, to go nie oglądaj. Mam serdecznie dość tych wszystkich mądrych komentarzy, ja wiem lepiej, czy coś. Ja się staram być dla innych miły, jednak widać, że to nie zawsze działa w dwie strony. Dzisiaj miałem 82 suby, spadło 79. I tak zależy mi na tym. Co tam trzy suby, no nic tam. Kogo obchodzę cokolwiek, jakiś przykry dzieciak, który nagrywa gry ze średniowiecza wzięte. Coraz więcej dislikeów. Powoli odechciewa mi się to robić, mam bardzo lojalnych widzów. I teraz ktoś zada pytanie, zapewne, no i co, moja wina, to twoja, bo nagrywać nie umiesz. Zobacz co napisałem o tym na początku, czy to tak trudno o szczerość. Mam coraz większe wrażenie że mnie wszyscy ignorują, łącznie z wami. Cenię sobie to, że ktoś napisze ja byłem lepszy, bo to nic w tym złego, ale nienawidzę jak ludzie mnie robią w bambuko. Nie lubię jak też ktoś twierdzi, że zawsze jest krytyka, że znajdzie się hejter. No dobrze, cieszę się bardzo, gratki dla tych którzy tak mówią. Teraz pytanie dlaczego jest ten krytycyzm, dlaczego pojawia się w moich stałych widzach i dlaczego ta osoba była tym "stałym" widzem. Ja już sam wiem co robiłem do tej pory nie tak:

1. Nagrywałem gry, które w ogóle nie są popularne.
2. Słaba jakość wideo.
3. Beznadziejny mikrofon, wbudowany w laptopie.
4. Zła umiejętność gameplay'u.
5. Odcinki są w dużych odstępach czasowych.
6. Serie są niedokończone.
7. Przynudzam na odcinkach i w ogóle nie umiem rozluźnić atmosfery.
8. Głos przed mutacją, wkurzający i czasami się mnie odechciewa słuchać.
9. Brak dykcji.
10. Szumy na nagraniach.

Naprawdę nie chcę się mi rozwijać o poboczne punkty, aż 10 wad. Rozumiem, że nie chcecie mnie urazić, chyba i że jak się pytam to nie wypowiadacie się na forum, bo często mam tak, że jak ktoś coś odpisze, to się na niego zdenerwuje. Tym razem nic nie powiem. Obudźcie dyskusję jeśli chcecie, jeśli nie, kanał jest wstępnie skończony. To tutaj się zaczęło i tutaj zacząłem nagrywać filmiki z SMBX. Nawet mi się nie marzyło, że dojdę to tak dużej ilości widzów.
Ale na litość boską, nie chcę nigdy takiej sytuacji, że przylizuje ktoś dupę od samego początku, a później mnie nie ogląda i daje mi łapki w dół. Osoba która tak robi, może wyjść i nawet niech nie wraca.
Ja rozumiem, że obiecuję różne rzeczy, no ale czy warto. Skoro tak kanał upada, to nie widzę sensu nagrywać żadnych niesławnych gameplayów. Ja na przykład nie nagrywam dla fanu, typowej zabawy i traktuje to poważnie. Ja na przykład chcę mieć powiedzmy później z tego użytek, być popularniejszym chociażby w mojej miejscowości, no ale bez podstaw chyba nie zajdę. Nie chcę być tu mądralą, ale ciekawe czy ty, osoba nielubiąca mój materiał, nagrała lepszy odcinek. Jeśli nie, a tak robisz gratki dla ciebie. Dawaj materiał z głosem, powodzenia. Myślisz że to takie łatwe, że ja zawsze znajdę czas, akurat dla tego jednego guana, które sobie tylko wyszperasz lub nie wiem co jeszcze. Zero komentarzy, prawie. Niektóre osoby w ogóle zapomniały że istnieję. Niektóre nie dały mi suba, a obiecały.
Mam depresję, bo jeszcze jeden z nauczycieli wie o moim kanale, nie chcę aby się to przerodziło w pośmiewisko szkolne. :-/ Ech rozpocznijcie dyskusję, albo miejcie to gdzieś. W sumie i tak kanał z rozwojem nie zajdzie już daleko.
Odpowiedz
Widziałem twoje ostatnie filmiki, ale o dziwo, nie przez forum, tylko po prostu dlatego, że "wejdę, czy czegoś yoshi nie nagrał". Sorry, że tu nie komentowałem, ale nie jestem jeszcze przyzwyczajony do tego forum i tego jak pokazuje nowe posty i na ogół po prostu oznaczam wszystkie jako przeczytane. Na YT też nie dawałem komentów tylko lajki, ale z tego co widziałem, wcale tak źle nie było, masz grono wiernych fanów, którym podobają się twoje filmy.

Co do subów to nie przejmowałbym się tym, często występuje tendencja o nazwie: 10 subów od razu i nagle znikąd 3 unsuby. Jak to mówią, "łatwo przyszło, łatwo poszło". Do każdego suba podchodziłbym z dystansem i pamiętał, że lepszych jest 10 widzów, którzy nas oglądają, niż 100 pustych subskrypcji, będących jedynie ułudą (sam niestety często idę taką drogą, że widz to bydło, którego trzeba mieć jak najwięcej, ale staram się z tym walczyć, jak mogę). U mnie często jest tak, że nagle lecą unsuby. I co? I nic. Może kiedyś bym się denerwował, ale teraz to takie "miej wyjebane, a będzie ci dane".

Nie nagrywasz gier mało popularnych, raczej te mało popularne i bardzo popularne (Happy Wheels nie jest? FNAF nie jest? Terraria? League of Legends?). Według mnie to wręcz plus, gdy ktoś nagrywa te mało popularne gry, jeśli te bardzo popularne mogę znaleźć na 6666669999999 kanałach. Co do wad które podajesz...

1. Kiedyś może tak, teraz te bardziej popularne, ale nie rozumiem, co to ma zmieniać. Nagrywaj co lubisz, nieważne czy zna to każdy, czy tylko ty.
2. 1080p to słaba jakość video? Jedynie by się chciało 60 FPS, ale to już takie czepianie się na siłę. Chyba, że chodzi ci o to, że czasem jakby lekko przycięło, ale nie da się nagrać wszystkiego doskonale.
3. Co w nim takiego złego? Słyszę cię normalnie, sam mam do PC mikro za kilkanaście złotych, nie trzeba chyba kupować jakiegoś "ikskliuziwa" żeby nagrywać?
4. Czyli, że co? Jeśli ktoś nagrywa zwykłe zagrajmy, to ma grać jak profesjonalista? Oczywiście gdy się ogląda takiego Dark Syde Phila to można leżeć i kwiczeć, to, że gra w coś za 1 razem nie usprawiedliwia jego zarozumialstwa i tego, że ginie na najłatwiejszych momentach gier, olewając podpowiedzi, bo "komu są potrzebne, jestem najlepszym graczem w USA".  Nie powiem, byś był jakimś prosem, ale ja sam często ginę, ludzi wręcz to przyciąga popatrzeć, jak ktoś sobie faili. Byle z umiarem :)   
5. Mógłbym się przyczepić nie tyle o długie odstępy czasowe, co o nieregularne odstępy czasowe, ale trudno pogodzić pracę/naukę z wrzucaniem filmików, raz można mieć dużo wolnego czasu i wrzucać sporo, a raz po prostu nie mieć tego czasu i nie wrzucać nic. Dopóki nie porzuca się kanału na długi okres czasu, to naprawdę nic takiego.
6. I właśnie dlatego najlepiej sobie zaplanować serie i zabrać się za inne po skończeniu innych, by potem jakiejś nie porzucić. Ale cóż, bywa, że o jakiejś serii się zapomni albo nie będzie się w stanie jej dalej nagrywać, z przyczyn technicznych itp. Byle tylko nie doprowadzić do sytuacji, gdzie będzie mnóstwo serii porzuconych. Zawsze można do jakiejś wrócić i ją zakończyć.
7. Nie powiem, byś był jakimś komentatorem sportowym, ale ogólnie jest dobrze, gadasz po prostu co ci w duszy gra, czyli to co najważniejsze. Z czasem powinno być jeszcze lepiej, dobrze sobie przed odcinkiem pomyśleć o różnych rzeczach związanych z daną grą, by mieć o czym mówić, ewentualnie można też na kartce sobie napisać.
8. Nawet nie zauważyłem (usłyszałem?), że przed mutacją. Myślałem, że to taki typowy głos dla przedziału wiekowego od 13-16. Dopóki nie piszczysz jak baba, jest dobrze. Nie musisz od razu mieć jakiegoś niskiego tonu jak zabijaka :v
9. Nie wiem o co chodzi w tym punkcie. Że czasem człowiek powie jakieś "yyy" albo, że mu się język zaplącze przy mówieniu? Sam mam wadę wymowy, że nie wymawiam poprawnie "r", kiedyś mnie to bardzo denerwowało, teraz obracam to w żart, wręcz robię z tego taką atrakcję o "lulach" czy innych "labalbalach". Tak jak w przypadku punktu 7, ćwiczenie czyni mistrza.
10. Na nowszych właściwie nie słyszę, nawet jeśli są, to minimalne.

Narzekałbym za to na darmowego Bandicama, pobrałbyś jakiegoś pełnego, bo jednak znak wodny Bandicama może przeszkadzać w zostaniu profesjonalistą, jakim chcesz być. Co do twojego "ukrytego hejtera", to nie jestem to ja, łapki w dół ogólnie rzadko daję. 

I wybacz, ale nie rozumiem jednego. Z jednej strony chcesz być popularny chociaż w twojej miejscowości, aż tu nagle piszesz, że nauczyciel zna twój kanał i przerodzi się ono w pośmiewisko szkolne. Czyli z jednej strony chcesz być sławny, ale z drugiej strony, tej sławy się boisz? W gimbie (piszę tak bo lubię, nic w tym pejoratywnego) moi koledzy znali mój kanał i nic się takiego nie działo, bo co miało? Chyba, że masz jakichś kumpli, którzy z tego powodu cię wyśmieją, ale czy to naprawdę kumple?

Ogólnie na twoim miejscu nie zniechęcałbym się, nagrywaj dalej co lubisz, aż mnie prześcigniesz :v
Odpowiedz
(11-01-2016, 23:53)Dante19977 napisał(a): Widziałem twoje ostatnie filmiki, ale o dziwo, nie przez forum, tylko po prostu dlatego, że "wejdę, czy czegoś yoshi nie nagrał". Sorry, że tu nie komentowałem, ale nie jestem jeszcze przyzwyczajony do tego forum i tego jak pokazuje nowe posty i na ogół po prostu oznaczam wszystkie jako przeczytane. Na YT też nie dawałem komentów tylko lajki, ale z tego co widziałem, wcale tak źle nie było, masz grono wiernych fanów, którym podobają się twoje filmy.

Co do subów to nie przejmowałbym się tym, często występuje tendencja o nazwie: 10 subów od razu i nagle znikąd 3 unsuby. Jak to mówią, "łatwo przyszło, łatwo poszło". Do każdego suba podchodziłbym z dystansem i pamiętał, że lepszych jest 10 widzów, którzy nas oglądają, niż 100 pustych subskrypcji, będących jedynie ułudą (sam niestety często idę taką drogą, że widz to bydło, którego trzeba mieć jak najwięcej, ale staram się z tym walczyć, jak mogę). U mnie często jest tak, że nagle lecą unsuby. I co? I nic. Może kiedyś bym się denerwował, ale teraz to takie "miej wyjebane, a będzie ci dane".

Nie nagrywasz gier mało popularnych, raczej te mało popularne i bardzo popularne (Happy Wheels nie jest? FNAF nie jest? Terraria? League of Legends?). Według mnie to wręcz plus, gdy ktoś nagrywa te mało popularne gry, jeśli te bardzo popularne mogę znaleźć na 6666669999999 kanałach. Co do wad które podajesz...

1. Kiedyś może tak, teraz te bardziej popularne, ale nie rozumiem, co to ma zmieniać. Nagrywaj co lubisz, nieważne czy zna to każdy, czy tylko ty.
2. 1080p to słaba jakość video? Jedynie by się chciało 60 FPS, ale to już takie czepianie się na siłę. Chyba, że chodzi ci o to, że czasem jakby lekko przycięło, ale nie da się nagrać wszystkiego doskonale.
3. Co w nim takiego złego? Słyszę cię normalnie, sam mam do PC mikro za kilkanaście złotych, nie trzeba chyba kupować jakiegoś "ikskliuziwa" żeby nagrywać?
4. Czyli, że co? Jeśli ktoś nagrywa zwykłe zagrajmy, to ma grać jak profesjonalista? Oczywiście gdy się ogląda takiego Dark Syde Phila to można leżeć i kwiczeć, to, że gra w coś za 1 razem nie usprawiedliwia jego zarozumialstwa i tego, że ginie na najłatwiejszych momentach gier, olewając podpowiedzi, bo "komu są potrzebne, jestem najlepszym graczem w USA".  Nie powiem, byś był jakimś prosem, ale ja sam często ginę, ludzi wręcz to przyciąga popatrzeć, jak ktoś sobie faili. Byle z umiarem :)   
5. Mógłbym się przyczepić nie tyle o długie odstępy czasowe, co o nieregularne odstępy czasowe, ale trudno pogodzić pracę/naukę z wrzucaniem filmików, raz można mieć dużo wolnego czasu i wrzucać sporo, a raz po prostu nie mieć tego czasu i nie wrzucać nic. Dopóki nie porzuca się kanału na długi okres czasu, to naprawdę nic takiego.
6. I właśnie dlatego najlepiej sobie zaplanować serie i zabrać się za inne po skończeniu innych, by potem jakiejś nie porzucić. Ale cóż, bywa, że o jakiejś serii się zapomni albo nie będzie się w stanie jej dalej nagrywać, z przyczyn technicznych itp. Byle tylko nie doprowadzić do sytuacji, gdzie będzie mnóstwo serii porzuconych. Zawsze można do jakiejś wrócić i ją zakończyć.
7. Nie powiem, byś był jakimś komentatorem sportowym, ale ogólnie jest dobrze, gadasz po prostu co ci w duszy gra, czyli to co najważniejsze. Z czasem powinno być jeszcze lepiej, dobrze sobie przed odcinkiem pomyśleć o różnych rzeczach związanych z daną grą, by mieć o czym mówić, ewentualnie można też na kartce sobie napisać.
8. Nawet nie zauważyłem (usłyszałem?), że przed mutacją. Myślałem, że to taki typowy głos dla przedziału wiekowego od 13-16. Dopóki nie piszczysz jak baba, jest dobrze. Nie musisz od razu mieć jakiegoś niskiego tonu jak zabijaka :v
9. Nie wiem o co chodzi w tym punkcie. Że czasem człowiek powie jakieś "yyy" albo, że mu się język zaplącze przy mówieniu? Sam mam wadę wymowy, że nie wymawiam poprawnie "r", kiedyś mnie to bardzo denerwowało, teraz obracam to w żart, wręcz robię z tego taką atrakcję o "lulach" czy innych "labalbalach". Tak jak w przypadku punktu 7, ćwiczenie czyni mistrza.
10. Na nowszych właściwie nie słyszę, nawet jeśli są, to minimalne.

Narzekałbym za to na darmowego Bandicama, pobrałbyś jakiegoś pełnego, bo jednak znak wodny Bandicama może przeszkadzać w zostaniu profesjonalistą, jakim chcesz być. Co do twojego "ukrytego hejtera", to nie jestem to ja, łapki w dół ogólnie rzadko daję. 

I wybacz, ale nie rozumiem jednego. Z jednej strony chcesz być popularny chociaż w twojej miejscowości, aż tu nagle piszesz, że nauczyciel zna twój kanał i przerodzi się ono w pośmiewisko szkolne. Czyli z jednej strony chcesz być sławny, ale z drugiej strony, tej sławy się boisz? W gimbie (piszę tak bo lubię, nic w tym pejoratywnego) moi koledzy znali mój kanał i nic się takiego nie działo, bo co miało? Chyba, że masz jakichś kumpli, którzy z tego powodu cię wyśmieją, ale czy to naprawdę kumple?

Ogólnie na twoim miejscu nie zniechęcałbym się, nagrywaj dalej co lubisz, aż mnie prześcigniesz :v
Tak boję się takiej sławy, według mnie co jak co, ale właśnie jednym się podoba, jednym nie. Na odcinkach czasem przeklinam, nie chcę mieć przesrane u jakiegoś nauczyciela. I pomyśl sobie, że ja jestem z Rzeszowa, miasta 300 000 ludzi. To dobrze, oto mi chodzi, ale zarazem czuję trwogę, bo wiem, że jak pani od historii wie, to ona to rozpowie prędzej czy później. Nie mogę teraz popełniać błędów i muszę jak najszybciej coś zrobić. Stres, moje wady mi w tym utrudniają, aczkolwiek czytając to, stwierdzam, że może za bardzo się przejmuję, niestety nie ufam ludziom i wydaje mi się, że chcą ze mnie czasem zrobić w buraka. Będzie to straszne, jeśli okaże się, że jestem nielicznym z ludzi w szkole, którzy nagrywają. Wyobraź sobie sytuację, że dyrektorka wie o tym. Nie wiem co by się stało, może nic strasznego, ale Bóg wie, w świecie dzieją się różne niespotykane wydarzenia i rzeczy. Teraz normalnie sram przed dzisiaj, bo już po północy jest widzę :shy: Wierzę ci na słowo, że nie jesteś hejterem. A wiesz gry popularne, to zależy dla kogo. Kogoś może w ogóle nie interesować SMBX, a wręcz przeciwnie CS:GO. Wkurwia mnie to, że moi koledzy mówią, że nagrywam gówniane gry, no bo oni no-life om w CS, albo WOT, Far Cry, Fallout, Wiedźmin. Swoją drogą kupiłem nowe mikro za 30 zł, nie wiem tylko jak to podłączyć. Mam tylko jedno wejście w laptopie i to do słuchawek :?: I tak mam takich kolegów, każdego dnia mam wrażenie, że oni za moimi plecami tylko pragną mojego upokorzenia, mam niekiedy nawet wrażenie, że ja nie mam żadnych kumpli. Znaczy wiesz, dzisiaj wracałem ze szkoły z nimi, oni się nie nabijali we mnie w zły sposób. Mówili daj autograf albo Kuba z Youtuba. Ale teraz przechodzimy chyba to najważniejszego wątku w tych wypocinach, że oni ma założyli fanpage, a ja na przykład nie chcę. I do tego ja nie jestem głównym adminem. W zasadzie był to olał i założył swój, ale powoli się gubię i nie wiem czy im holibka ufać czy nie. Niestety wiem, że tego nie stwierdzisz. W zasadzie dziękuję, że chciało ci się chociaż odpowiedzieć, bo myślałem, że znowu będzie jedna linijka zdania, to nie znaczy że nie pragnę, aby inni się wstrzymywali od głosu.
Odpowiedz
Co ma obchodzić nauczycieli, co nagrywasz? Większość z nich pewnie by nie dotarła nawet do takich "wulgarnych momentów", tylko by sobie zobaczyła filmik, uznała "Ech, ten Jakubek" i wyłączyła. Przynajmniej ja takich mam, może twoi to jacyś eksperci od Internetu. Nieufność jest często mocną zaletą, oczywiście w umiarkowanych dawkach, porozmawiałbym z tymi twoimi kumplami, bo łażąc i mówiąc "pewnie chcą mnie zniszczyć" niczego nie rozwiążesz. Szczególnie porozmawiałbym o tym fanpage'u na FB, zawsze można poprosić ich o jego usunięcie, jeśli naprawdę są twoimi kumplami, to powinni zaakceptować twoją wolę, jeśli nie...
Cóż.
Odpowiedz
Dante ja już to dawno zrobiłem, napisałem ten sam post w dwóch miejscach.

https://www.facebook.com/groups/43130338...0/?fref=ts
Odpowiedz
Hmm, ja to bym z nimi porozmawiał "w realu", trudno w sumie wywnioskować, czy robią sobie z ciebie żart, czy po prostu nie rozumieją oblicza sytuacji. Ja idę spać, bo jest późno, a tobie życzę, byś się z tym uporał bez większych problemów :)
Odpowiedz
Dobra już mi przeszły te fochy na cały świat. Stara grupa została usunięta i rozpoczynam pracę nad własną. Jeśli chcecie możecie wstępnie wbijać. Proszę się zapoznać też z regulaminem.

https://www.facebook.com/groups/162210914146730/
Odpowiedz
Wcale nie jest dobrze, masakra. Wbili mi jacyś głupi ludzie, którzy mnie ciągle zasypują łapkami w dół i piszą złe komentarze. Wszystko zaczęło się od Wormix. Mam prośbę. Wielką. Jeśli naprawdę chcecie dla mnie dobrze, proszę was, udostępniajcie mój kanał wszędzie, everyone. Powiedzcie o tej sytuacji innym. Liczę na was.

https://www.youtube.com/watch?v=gVbpefnMeeg
Odpowiedz
Ktoś ci przed chwilą napisał pod filmikiem ze Spooky's House of Jumpscares, że z wojny się nie wycofuje i nie usuwa własnych filmików. Chodzi o ten, co masz teraz jako prywatny, bo nie wiem?
Odpowiedz
(12-01-2016, 22:18)Dante19977 napisał(a): Ktoś ci przed chwilą napisał pod filmikiem ze Spooky's House of Jumpscares, że z wojny się nie wycofuje i nie usuwa własnych filmików. Chodzi o ten, co masz teraz jako prywatny, bo nie wiem?

Tak o ten.
Odpowiedz
Ja bym się nie poddawał na twoim miejscu. Jeżeli miałbym szczery to tylko (tylko nie wyzywaj) ten głos. Może mów innym głosem.

Edit: Popaczyłem tam trochę filmów i naprawdę tych hejtów jest mało. Łapki w dół to już nieco więcej ale i tak nie jest źle. Chyba za bardzo się przejmujesz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości