Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pytania dotyczące użytkownika sky2
How could I miss that one :o

(14-03-2016, 18:31)Ezel napisał(a): Czy tworzysz coś jeszcze oprócz literatury (np. opowiadania)? Gry? Muzyka? Coś innego?

Kiedyś tworzyłem muzykę, ale jednak to nie mój klimat. Z gier natomiast brałem czynny udział w powstawaniu Mario Forever Engine, ale również to nie jest moja działka. Póki co właśnie najdłużej siedzę w opowiadaniach i powieściach (czynnie od 2013, natomiast już wcześniej, bo w dzieciństwie zabierałem się za pisanie xD)
Odpowiedz
W jakich sytuacjach jesteś śmiertelnie poważny (o ile jest to możliwe)?
Odpowiedz
(15-06-2016, 13:41)Kenex napisał(a): W jakich sytuacjach jesteś śmiertelnie poważny (o ile jest to możliwe)?

Różnie z tym bywa, ale na pewno:
  • gdy ktoś np. przyjaciółka potrzebuje pomocy,
  • gdy są jakieś problemy w domu ("problemy", wtedy zazwyczaj wstawiam się za żadną stroną),
  • gdy stanie się coś złego w życiu moim lub bliskich (wypadek, choroba, a nawet śmierć)
  • gdy jestem na mszy w kościele.
Jeszcze podczas depresji miałem tak, że w jedne dni byłem śmiertelnie poważny, a w jedne aż komiczny do bólu.
Odpowiedz
1. Z czego czerpiesz inspiracje do pisania powieści? 
2. Czy planujesz kiedyś wydać własną książkę?
3. Czy uważasz, że mam szansę zostać Head Adminem?
4. Czy mnie lubisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. 
5. Ile razy byłeś w kimś zakochany? 
6. Czy kiedykolwiek podobała ci się osoba tej samej płci?
7. Którą partię polityczną uważasz za najlepszą?
8. Co lubisz robić w wolnym czasie oprócz pisania opowiadań?
9. W co wierzysz? 

Mam nadzieję, że nie przesadziłem z ilością pytań :') Chciałem więcej i mam ich bardzo dużo, ale może nie wszystko naraz xD
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
1. Wrócisz kiedyś do SMBX?
2. Grałeś w Mario Fołewa kiedyś?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(28-12-2016, 15:40)legendofyoshi14 napisał(a): 1. Z czego czerpiesz inspiracje do pisania powieści? 
2. Czy planujesz kiedyś wydać własną książkę?
3. Czy uważasz, że mam szansę zostać Head Adminem?
4. Czy mnie lubisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. 
5. Ile razy byłeś w kimś zakochany? 
6. Czy kiedykolwiek podobała ci się osoba tej samej płci?
7. Którą partię polityczną uważasz za najlepszą?
8. Co lubisz robić w wolnym czasie oprócz pisania opowiadań?
9. W co wierzysz? 

Mam nadzieję, że nie przesadziłem z ilością pytań :') Chciałem więcej i mam ich bardzo dużo, ale może nie wszystko naraz xD

1. Różnie z tym bywa, ale mam parę swoich źródeł: 2. Ciężko mi na razie powiedzieć, ale chyba tak. Bym musiał jednak wymyślić coś na tyle oryginalnego, aby być w stanie to sprzedawać, no i muszę jeszcze pokonać moją nieśmiałość jeśli chodzi o pokazywanie swoich dzieł (jestem w tym zakresie bardzo skromny).
3. Head adminem SMWMods? Jasne. Szczerze z początku strasznie niepokoił mnie brak organizacji, ale jestem już co do tego mniej sceptyczny.
4. Jesteś ogólnie spoko, skromny. Czasem jednak zbyt emocjonalnie reagujesz i się niepotrzebnie denerwujesz. Pomocniczość jest jedną z twoich zalet.
5. Wiele razy, aż zliczyć nie potrafię. Obecnie podkochuje się w jednej dziewczynie w grupie. Jest spoko, idzie z nią pogadać, ale na razie tkwię w friendzone i niespecjalnie mi się śpieszy aby to zmienić. Rozważam nawet zostanie kawalerem przez resztę życia :P W każdym razie na pewno nie zamierzam mieć dzieci.
6. Zdarzyło się może raz.
7. Szczerze, nie wiem. Jestem zdania PO mniejsze zło, ale nie ma żadnej partii, która w pełni by spełniała moje cele polityczne. Brakuje partii która opiera się na nauce, a nie na populistycznych hasłach i fałszywych ekspertach, byleby zirytować jak najmniej ludzi. Przez dłuższy czas byłem za ideą Racjonalnego Wsparcia Politycznego, ale grupa się chyba rozpadła.
8. Gram w gry, szczególnie w osu. Poza tym przeglądam internet, oglądam filmy, czytam książki oraz uczę się grać na gitarze.
9. W naukę - jedyny nieomylny konsensus naukowy. Jeśli chodzi o przekonania religijne to jestem gnostycznym ateistą.

(28-12-2016, 15:41)PvZ napisał(a): 1. Wrócisz kiedyś do SMBX?
2. Grałeś w Mario Fołewa kiedyś?

1. Nie zamierzam wracać do SMBX.
2. W Mario Forever grałem jak byłem jeszcze młody. Obecnie jednak ta gra mnie nie satysfakcjonuje. Można rzec, że wyrosłem z gier Mario.
Odpowiedz
W ilu procentach popierasz działanie PiSu?
Odpowiedz
Czy zamierzasz mieć kiedykolwiek dzieci?

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
(28-12-2016, 16:08)PvZ napisał(a): W ilu procentach popierasz działanie PiSu?

0%.

(28-12-2016, 16:11)legendofyoshi14 napisał(a): Czy zamierzasz mieć kiedykolwiek dzieci?

Na chwilę obecną jestem zdania, że nie chciałbym mieć nigdy dzieci - właściwie to jest 10 lat życia zmarnowane na zajmowaniu się takim dzieckiem. Poza tym nie lubię dzieci :|
Odpowiedz
Jaki gatunek muzyczny jest najbliższy twojemu sercu?

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
(28-12-2016, 16:18)legendofyoshi14 napisał(a): Jaki gatunek muzyczny jest najbliższy twojemu sercu?

Słucham różnej muzyki, ale chyba moim ulubionym gatunkiem jest rock. Poza tym uwielbiam muzykę z lat 80.
Odpowiedz
Co byś zmienił w PiSie?
Odpowiedz
1. Co umiesz zagrać na gitarze? 
2. Od kiedy grasz w osu?
3. Jaki typ powieści lubisz czytać?
4. Jakie jedno słowo cię opisuje?
5. Co według ciebie jest najważniejsze w życiu?

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
(28-12-2016, 16:23)PvZ napisał(a): Co byś zmienił w PiSie?

Po co mam zmieniać partię, która kompletnie sprzeciwia się moim założeniom? PiS jest partią skrajnie prawicową (w dodatku religijną), więc niewiele mógłbym zmienić w tej kwestii.

(28-12-2016, 16:24)legendofyoshi14 napisał(a): 1. Co umiesz zagrać na gitarze? 
2. Od kiedy grasz w osu?
3. Jaki typ powieści lubisz czytać?
4. Jakie jedno słowo cię opisuje?
5. Co według ciebie jest najważniejsze w życiu?

1. Ostatnio ćwiczyłem "L's theme A" z Death Note'a, ale umiem zagrać Obstacles, wstępny riff do Crazy Train i Nothing Else Matters. Byłoby tego więcej, ale to takie chyba najważniejsze.
2. Konto założyłem w lipcu 2013, natomiast na poważnie zacząłem grać na przełomie grudnia 2013 / stycznia 2014.
3. Jak jest historia świetna to nie widzę powodu aby się ograniczać. Lubię jednak literaturę fantasy, post-apo, nawet czasem jakiś romans przeczytam.
4. Racjonalista.
5. Żyć tak, jak samemu się chce. Każdy ma inne cele w życiu i dąży do czegoś zupełnie innego.
Odpowiedz
Jakiej jesteś wiary?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości