Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pytania dotyczące użytkownika sky2
Dlaczego bronisz te anomalie zwane "pedałami" ?
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
(14-02-2016, 20:15)Nazi Zombie napisał(a): Dlaczego bronisz te anomalie zwane "pedałami" ?

Prosiłem o kulturę w pierwszym poście. Nie zamierzam odpowiadać na pytanie które zawiera w sobie wyraz uznany za obrażający konkretną osobę bądź grupę osób.
Odpowiedz
Co uważasz o ludziach pochodzenia żydowskiego i homoseksualistach ?
Odpowiedz
(14-02-2016, 21:16)Nazi Zombie napisał(a): Co uważasz o ludziach pochodzenia żydowskiego i homoseksualistach ?

Nie mam nic do żydów / Żydów ani do homoseksualistów, o ile ci pierwsi jakoś nie wykorzystują tego, że są innego wyznania bądź narodowości żydowskiej np. kradnąc, gwałcąc i oszukując. Podobnie sprawa ma się z osobami homo - jestem raczej przeciw wszelkim paradom równości, ale to co oni robią prywatnie ze swoim życiem to nie moja sprawa.
Odpowiedz
Co przedstawia twoje zdjęcie profilowe ?
Odpowiedz
Moje zdjęcie profilowe przedstawia przypadkowego przedstawiciela z gatunku smoków, który przeżuwa telefon Sony Xperia M2. Zdjęcie zostało przerobione aby ukazywać nastrój mojej osoby w grudniu 2015 / styczniu 2016, gdy sobie takowy telefon sprawiłem. Obecnie jest on nieco nieaktualny i zastanawiam się nad zmianą.
Odpowiedz
W jakie gry grasz?

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
Co sądzisz o nietolerancji ?
Odpowiedz
Psy w Sky'owie preferujesz raczej w sosie słodko-kwaśnym, ketchupie czy w innym sosie?
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(14-02-2016, 23:54)Kowalski11 napisał(a): W jakie gry grasz?

Zazwyczaj gram w platformówki, ale ostatnio zdarzyło mi się przejść parę gier puzzle / logicznych. Nie jestem raczej stałym gamerem i lubię eksperymentować - jestem raczej typem "niedzielnego gracza".

(15-02-2016, 15:24)Nazi Zombie napisał(a): Co sądzisz o nietolerancji ?

Tępić. Nietolerancja to rzecz, której nie można tolerować, gdyż łatwo może się przerodzić w kseno- czy homofobię, nie wspominając o szeroko rozumianym pojęciu rasizmu.

(05-03-2016, 21:45)Dood napisał(a): Psy w Sky'owie preferujesz raczej w sosie słodko-kwaśnym, ketchupie czy w innym sosie?

Raczej nie je się psów ze względu na ruch obrońców praw zwierząt (poza tym to jest nieetyczne i niezgodne z moimi poglądami). Natomiast najczęściej do potraw jest używany ketchup pikantny z aromatem chili / piri piri, m.in. do frytek, naleśników czy hot-dogów.
Odpowiedz
Lubisz żółwie?
[Obrazek: RX3GrpQ.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: A9ggr9Y.gif]
Odpowiedz
A wiesz, zaskoczę cię, że tak :P Jak miałem 0-6 lat to mieliśmy żółwia, ale niestety zdechł [*]. Nosił imię Maks xD
Odpowiedz
W jaki sposób zainteresowałeś się pisaniem?
master of comedy
Odpowiedz
Cóż, pierwsze przebłyski miałem w wieku 10-11 lat... wtedy jeszcze wszystko zapisywałem w zeszycie w linie. Opisy były ubogie a dialogi pozbawione wyrazu, ale pamiętam, że z 20 kartek udało mi się zapełnić. Następnym razem siadłem dopiero w wieku lat 15, gdy to już tworzyłem bardziej rozbudowaną opowieść, aczkolwiek nadal płytką i jednowątkową. Z czasem również zacząłem przeglądać strony typu fanfiction.net, gdzie dowiedziałem się wielu rzeczy, jak i również też odkryłem, że ogólnie dobrze mi idzie pisanie dłuższych tekstów (rozprawek, opowiadań, a teraz całych powieści). Gdzieś od 17 roku życia piszę na poważnie, jednakże nadal wstydzę się czasem publikować tego, co wyskrobię.
Odpowiedz
Czy tworzysz coś jeszcze oprócz literatury (np. opowiadania)? Gry? Muzyka? Coś innego?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości