Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Homoseksualizm.
Ja nie mogę obrażać pedałków , kenex może obrażać katolików .
A co do tego księżyca to trochę słabo że kiedyś na księżyc potrafili dolecieć a teraz już nie potrafią , chyba że ja o czymś nie wiem .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Przynajmiej w przeciwieństwie do ciebie Kenex nie zachowuje się jak socjopata ;-)
Odpowiedz
(18-03-2017, 14:44)Nazi Zombie napisał(a): A co do tego księżyca to trochę słabo że kiedyś na księżyc potrafili dolecieć a teraz  już nie potrafią , chyba że ja o czymś nie wiem .

Błąd. Loty na Księżyc są nieopłacalne, gdy cały materiał jest zebrany wraz z próbkami. Kiedyś loty pełniły funkcję propagandową. Współcześnie nie opłaca się latać na Księżyc - zamiast tego planuje się loty na Marsa.

To, że nie latamy nie znaczy, że nie potrafimy. Po prostu zbyt duże wydatki i zbyt mało korzyści, gdy wszystko jest zebrane i badane tu na Ziemi.
Odpowiedz
Teraz po prostu nie ma już sensu latać na księżyc. Ludzie wolą obserwować planety w poszukiwaniu życia.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
Nie chcę nic mówić. ale wydawało mi się że to JEST temat o homoseksualiźmie a nie o lataniu na Księżyc...
Odpowiedz
To jest temat o homoseksualizmie, a nie o obrażaniu innych pod wpływem własnej religii i ochrony jedynych konserwatywnych wartości. Z głównego nurtu zeszliśmy już 3-4 strony temu.
Odpowiedz
Skoro fakty z religii są jej obrazą, to nie najlepiej o niej świadczy. Czy ktoś w końcu przyciśnie śrubę i zmusi ludzi do powrotu na temat dyskusji, czy mamy już do czynienia z QUS 2.0?

[Obrazek: co_jezus_mowi_o_homoseksualizmie_nic.jpg]
Odpowiedz
Homosiów trzeba leczyć . Nie ważne czy nauka uznaje ich za nadbogów czy ludzi im potrzebne jest leczenie , najlepiej na stosie :) .
Odpowiedz
Weź już się od nich odczep. Co oni ci takiego zrobili?
Odpowiedz
(14-07-2016, 00:46)Nazi Zombie napisał(a): Nadal bardzo nielubię homoseksualistów jednak w miejscach publicznych nie obrażam ich już .

Z tego co rozumiem, to forum jest miejscem publicznym.

"Ja zdania nie zmieniam" - NZ

Prawdopodobnie jakieś wpływy z lokalnego środowiska mogą wpływać na radykalizację.
Odpowiedz
[Obrazek: miujcie_sie_cos_o_nienawisci_do_gejow_i_in_vitro.jpg]
Odpowiedz
Dobra już nie ze względu na religię ale uważam homoseksualizm za obrzydlistwo i tak pozostanie .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości