Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Homoseksualizm.
Na prośbę Ezela treść tej wiadomości nie będzie dostępna . Kończę z tym tematem .
Odpowiedz
(15-02-2016, 13:24)ZioPeng napisał(a): Takie zjawisko by było akurat dla nich normalne , bo to robią jednak osobnicy płci żeńskiej , nie ich płci ;].

Tak, ale on pisze ogólnie o homo, więc jestem ciekawa, co o tym myśli.  ;)
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko... a nawet takim jestem...
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
(26-02-2016, 08:44)Drakinpyo36004 napisał(a): Nie mam nic przeciwko... a nawet takim jestem...

Ja też nie mam nic przeciwko i w pełni cię rozumiem. Każdy ma prawo do szczęścia, niezależnie z jaką płcią.
Odpowiedz
W sumie w wieku Drakina takie rzeczy jak orientacja się mogą bodajże zmienić, więc dopiero za parę lat będziesz na 100% pewny.
Odpowiedz
(29-02-2016, 16:04)Ezel napisał(a): W sumie w wieku Drakina takie rzeczy jak orientacja się mogą bodajże zmienić, więc dopiero za parę lat będziesz na 100% pewny.

A w jakim wieku człowiek może być pewny swojej orientacji? Słyszałem, że orientacja seksualna kształci się do 22 roku życia, czy to prawda?
Odpowiedz
(29-02-2016, 20:50)legendofyoshi14 napisał(a):
(29-02-2016, 16:04)Ezel napisał(a): W sumie w wieku Drakina takie rzeczy jak orientacja się mogą bodajże zmienić, więc dopiero za parę lat będziesz na 100% pewny.

A w jakim wieku człowiek może być pewny swojej orientacji? Słyszałem, że orientacja seksualna kształci się do 22 roku życia, czy to prawda?

Nie mam na to dowodów, ale jest to całkiem prawdopodobne. Moje poglądy były trochę inne w wieku 12 lat, a są niepodobne w tym wieku. :)
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo - nie ustalono dokładnego wieku. W wielu sprawach przyjmuje się, że nasze cechy kształtują się do 21. roku życia, co i tak jest często podważane i uznawane za szkodliwy stereotyp.
Odpowiedz
Z tego , co mi wiadomo , do 21. roku życia zmienia się wzrost człowieka. Nie wiem , jak to jest z innymi rzeczami powiązanymi z człowiekiem.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
(02-03-2016, 22:16)ZioPeng napisał(a): Z tego , co mi wiadomo , do 21. roku życia zmienia się wzrost człowieka. Nie wiem , jak to jest z innymi rzeczami powiązanymi z człowiekiem.

Też o tym słyszałem. Podobno chodzi ogólnie o rozwój człowieka, pod względem fizycznym jak i zarówno psychicznym. Kobiety podobno dojrzewają szybciej do roku 18, a mężczyźni nawet do 22.

Co do tematu, bo mnie tak teraz natchnęło. Czy w waszych zakładach pracy, szkołach macie osobę innej orientacji? Czy z nią rozmawiacie, a może jest waszym przyjacielem/przyjaciółką?
Odpowiedz
Przez krótki czas do mojego liceum chodził kolega - gej. Ale przeniósł się po miesiącu. Tak poza tym to nie miałem do czynienia z zadeklarowanym gejem przez dłuższy czas. Znam przez internet jedną lesbijkę i ogólnie jest spoko.
Odpowiedz
W mojej okolicy nie przypominam sobie, abym znał osobę innej orientacji (aczkolwiek żadna się nie przyznawała). Przez internet znałem parę osób o orientacji homoseksualnej. Nie zachowywali się źle, więc nie miałem żadnych powodów, aby być na nich zły.
Odpowiedz
W mojej dzielnicy raczej też nie ma żadnych osób o innej orientacji.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(03-03-2016, 20:54)PvZ napisał(a): W mojej dzielnicy raczej też nie ma żadnych osób o innej orientacji.

Mini odkop.

Skąd wiesz, że nie ma żadnych osób homoseksualnych w twojej dzielnicy? Myślisz, że oni biegają po ulicy i głoszą to całemu światu? W społeczeństwie ludzie o innej orientacji zwykle są traktowani gorzej, ludzie ich biją i ich nie szanują. Myślisz, że pedały/lesbijki będą się ujawniać tak po prostu? Ludzie boją się, że jak inne osoby dowiedzą się o ich odmiennej orientacji, będą wyszydzani i poniżani. Być może do twojej klasy chodzi jakaś osoba, która jest gejem albo homoseksualną kobietą? Nigdy nie wiadomo. :P
Odpowiedz
To co wyżej. ^

Ludzie rzadko kiedy się przyznają do takich rzeczy w realu, bo boją się tego, że zostaną odepchnięci przez społeczeństwo. W internecie ludzie o wiele częściej przyznają się do takich rzeczy, ponieważ jest to dla nich mniejsze ryzyko (komu chciałoby się wpadać i pobić gościa, który mieszka 300 km od nich?).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości