Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Homoseksualizm.
Założyłem już podobny temat, ale chciałbym tutaj bardziej go rozszerzyć. Na początku uprzedzam o złośliwe komentarze, czy spamerskie posty, chciałbym jedną normalną dyskusje w moim temacie.

Po pierwsze pod temat, który chciałbym poruszyć jest o tym, czy wy tolerujecie homoseksualistów? Wyobraźcie sobie kilka sytuacji związanych z tym. Na przykład, co byś zrobił, gdyby okazało się, że twój przyjaciel jest gejem albo przyjaciółka lesbijką? Czy zachowałbyś to w tajemnicy i jak zacząłbyś rozmowę z nią? Co byś zrobił gdyby ta osoba wyznała do ciebie jakieś uczucie? Czy zerwałbyś z nią znajomość, pobił? Zakładając ze jesteś hetero, zrobiłbyś tak? Czy łatwo ci pogodzić dwóch mężczyzn całujących się ze sobą, bądź dwie kobiety?

Dobrze pójdźmy w wyższe obroty i wyobraźmy sobie, ze ty jesteś gejem/lesbijką i ze czujesz coś do osoby tej samej płci. Czy wyznałbyś takiej osobie miłość? Jak upewniłbyś się co ona czuje do ciebie, czy cie chociażby lubi i czy tamten człowiek jest tej samej orientacji co ty?

Okej, wiele ludzi mówi, że homoseksualizm to choroba. Panuje powszechne uznanie, ze to jest złe i niemoralne, uważa się to grzech. Dobrze zatem, a czy u zwierząt nie obserwuje się także takich zjawisk? Czy to są odchyły od normy i czy według was osoba homoseksualna, człowiek innej orientacji, nie ma prawa do bycia z osobą tej samej płci?

Kolejną kwestia jest to, czy Bóg uważa to za grzech, czy nie? Czy Bóg pozwala, aby człowiek żył w szczęściu, czy ma jednak trzymać się zgodnie z jakimś regulaminem? Bo jakby nie patrzeć, homoseksualiści nie robią nic ludziom oprócz tego, że publicznie okazują miłość, obrzydzają ludzi. Czy to tak by "bolało" Boga, widząc jak człowiek jest szczęśliwy, ale z osobą innej płci? Nie rozumiem całej ideologii kościoła. Skoro Bóg dał człowiekowi wolną wolę i może wybrać kobietę czy mężczyznę, to dlaczego ma później cierpieć za to w piekle? Wiele księży mówi też, że samo bycie gejem nie jest złe, ale czyny homoseksualne już tak. O litości, nienawidzę takiej paplaniny. Albo coś jest dobre, albo coś jest złe. Patrzcie się, skoro się ktoś komuś podoba, zwykle nasz mózg, wyobraża sobie ta osobę, wydarzenia z nią związane, przyszłość. Chyba zauważyłeś, że jak podoba ci się dziewczyna, to nieraz wyobrażałeś sobie, jak ją całujesz, czy się z nią bzykasz? U gejów działa to przecież tak samo, oni sobie też lubią pomarzyć. Skoro tak, to ich wyobrażenia nie są złe, prawda?  

I to już co prawda mówiłem, ale się powtórzę. Gdzie w Biblii jest mowa, konkretnie, ze geje są źli? Dlaczego Jezus nigdy nie sieknął kazanie o takich ludziach? Skoro znał ludzkie serca i przyszłość ludzką, dlaczego nie ma nigdzie napisane tego w Ewangelii? Czyżby za czasów Jezusa, nie było ani jednego geja? :-/ A może on uważał to za coś neutralnego, normalnego? Co prawda jest mowa o Sodomie i Gomorze, ale szczerze.  Po podtekście da się poznać, o co tam chodzi. Fragment z Kainem i Ablem jest wyraźny. On go zabija.

Kolejne niejasności w Starym Testamencie. Jak wiadomo było dwoje ludzi, Adam i Ewa, mieli dwóch synów. To jak się rozmnożyli później? Geje )': Bo nawet jeśli mieliby córkę, Adam i Ewa, to z kim ona miałaby się bzykać? Przecież to byli pierwsi ludzie. Persefona na przykład z Kainem. Przecież to by było kazirodztwo. Dobra, zboczyłem na niewłaściwy temat, ale daje wam przykład, ze Biblia nie jest księga mądrości i czasem daje nam wiele niejasności i wprowadza nas w błąd, a nawet kłamstwo. Podobno Jezus nie umarł na krzyżu, takim krzyżu jakim my znamy. Nie wywyższano go i nie przebijano do gwoździ w ten sposób, tylko śmierć miała miejsce na ziemi. Przecież gwoździe nie dałyby rady utrzymać w powietrzu ciężkiego ciała. Skóra by się rozerwała, oglądałem o tym film naukowy. Dobra nie chce tutaj rozpoczynać tematu religijnego, ale jest naprawdę wiele nie jasności, z którymi nauka i zasady moralne nie zawsze się pogodzą. 

Ja nie rozumiem też poglądu, że ci ludzie są źli. To tak jakby hetero i homo porównać do dwóch krajów. Bóg przecież będzie kochał tak samo tego człowieka, różnice etniczne czy polityczne nie powinny oddzielać ludzi od siebie. Czyżby zatem Boga można byłoby porównać do rasisty? Stwórca powinien uszanować dzieło jakie stworzył, a nie wyrzucać w piekło "nieudane" kopie. Czy życie zgodnie ze swoja natura jest złe, bo jak dla mnie to jest absurd. Ja bym tutaj doszukiwał się luki gdzie indziej. Jeśli dana osoba jest innej orientacji, a zmusza gościa hetero do przejścia na swoja ideologie, to wtedy powinien dostać kare. Według mnie nie ma nic gorszego, niż gwałt i zmuszanie innych do miłości. Dlaczego komuś przeszkadza, jak dwóch facetów żyje ze sobą w zgodzie, a ich uczucia do siebie są odwzajemnione? 

Nie rozumiem też tego, dlaczego inni ludzie, osoby homoseksualne poznają po innej odzieży, czy fragmentach ubioru bogatych w róż. Według mnie, choć kolorek jest jasny, to nie powinien wyznaczać orientacji :') Albo jak jakiś facet chodzi w rurkach. Według mnie jest to śmieszne, że ludzie postrzegają wtedy kogoś takiego za geja. Albo powszechne uznanie, że włosy, długa grzywa po oczy, jest rezerwowana przez pedałów. Może nie każdemu pasuje zakładać wieśniacze dżinsy, czy golić się na jeżyka lub dawać sobie włosy do góry! Według mnie każdy powinien oznaczać się swoim ubiorem i chodzić w ciuchach jakie mu się podobają.

Osobę o innej orientacji można poznać na inne sposoby. Osoby te zwykle nie wyróżniają się wieloma rzeczami, aczkolwiek wola one przebywać w towarzystwie osób płci przeciwnej. Często jest tak, że jak przebywają w swoim gronie, czują się nieswojo. Geje często rozmawiają z dziewczynami, prawie na wszystkie tematy, a najczęściej dotyczą one takich życiowych spraw, plotkują z nimi. Osoby innej orientacji są zwykle bardzo inteligentnymi ludźmi i silnie rozwiniętymi emocjonalnie. Często maja tez tiki nerwowe, w różnej postaci, choć nie zawsze. Po przeczesywanie włosów, mrużenie oczu czy chociażby dziwna mowę lub chód. 

No dobrze, warto tez zauważyć bardzo ważną rzecz. Każdy człowiek rodzi się. Wiadomo aby się urodzić, trzeba być z związku heteroseksualnego, nigdy nie słyszałem aby geje urodzili dzieci... Orientacja ludzka kształci się do 25 roku życia i ma powiązanie z wieloma czynnikami zewnętrznymi, to nie jest czysta genetyka. Gejem/lesbijką można stać się, kiedy nasza pierwsza miłość nas odrzuci, jesteśmy samotni, nie mamy przyjaciół, bądź czujemy się bardziej akceptowani ze strony tej samej płci. Nie znam człowieka, który urodziłby się homoseksualny, bo to jest, jak dla mnie, mało prawdopodobne.

Co wy myślicie na ten temat?
Odpowiedz
No to się rozpisałeś. xD Ja nie mam nic przeciwko gejom. Jak chcą sobie nimi być - niech będą. Ja nie mam nic przeciwko temu bo to ich decyzja.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Mi ci ludzie nie przeszkadzają, o ile nie zachowują się idiotycznie lub nie robią niczego na szkodę innych. Jak dla mnie te wszystkie religijne spostrzeżenia brzmią jakby były wyssane z palca. Niby tolerujemy naszą wiarę, ale zauważcie czasem jakie herezje wciskają nam niektórzy "wierni".

Przypomina mi się moment sprzed kilku lat, za czasów gimnazjum, kiedy mieliśmy religię. Nasza katechetka, mimo iż uważała się za "katoliczkę', uważała iż ludzie homoseksualnie są upośledzeni i zesłani na złą drogę. Miałem również nauczyciela matematyki, który jest ateistą, no i jego poglądy są zupełnie inne: on mimo tego, iż jest niewierzący, toleruje ludzi innej wiary lub orientacji. Zatem skąd biorą się te śmieszne teorie? Czasem mam wrażenie, że ludzie z danej religii czasem lubią przyprawiać innych o wodogłowie.

Co do relacji między ludźmi, mnie by to nie przeszkadzało, gdybym miał znajomego o innej orientacji. Inna sprawa jeżeli byłby nachalny o związek, wtedy drażniłaby mnie znajomość z nim, gdyż jak większość, jestem orientacji heteroseksualnej. Jeżeliby zachowywał się normalnie, nie miałbym nic przeciwko temu, iż jest inny niż ja. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że jakby dowiedzieli się, iż ich kolega/koleżanka był(a)by innej orientacji, zerwaliby z nim/nią kontakt. Czy to jest normalne? Według mnie takie wybrzydzanie świadczy o tym, że osoba nie nadaje się na to, aby przyjaźnić się z innymi.

Jeszcze śmieszniejsze jest to, że ludzie nie tolerują gejów/lesbijek tylko wtedy, kiedy tyczy się to ich własnej płci, np. mężczyźni zwykle nie lubią gejów, bo ich to brzydzi - z kobietą jest podobnie, ale w przypadku lesbijek. Osobna płeć często im nie przeszkadza. Faceci często głupieją na punkcie dwóch całujących się kobiet, a dziewczyny na punkcie chłopaków. Według mnie to jest dziwne.

Co do ubioru, zależy od tego, jak to wygląda. Zwykle określeniem "pedał" kierują się wtedy, gdy osoba ubiera się niemęsko (np. ciasne rurki, różne dziwne grzywki, nietypowy kolor ubrań). Po części im się nie dziwię, bo ostatnio zapadła taka moda, że ówcześni chłopacy nie wyglądają zbyt męsko, przynajmniej według mnie. Oczywiście tyczy się to tych, którzy przesadnie przestrzegają modę. Nie przepadam za takim stylem, ale jak ja się tak nie ubieram, to nie znaczy, że inni nie mają. Niech robią co chcą.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że homofobia wynika z pewnego rodzaju braku empatii połączonego z egocentryzmem. "MNIE to obrzydza, więc trzeba od razu zakazać". Nie są oni w stanie zrozumieć, jak mogą się czuć osoby homoseksualne. Jak to jest być krytykowanym za to, że nic złego się nie robi, a po prostu takim się jest. 

Oni nie tolerują widoku dwóch mężczyzn/kobiet trzymających się za ręce. Ale idąc tą logiką, pary heteroseksualne też powinny powstrzymywać się przed okazywaniem czułości w miejscach publicznych, gdyż mogą tym sprawiać przykrość wszystkim singlom, którzy nie mogą znaleźć drugiej połówki. Więc najlepiej w ogóle tego zakazać, by nikt nie czuł się źle. Jak w krajach muzułmańskich. 

Gdyby moja przyjaciółka okazała się lesbijką, nic by nie zmieniło w naszej relacji. Gdyby wyznała mi miłość, wtedy musiałabym jej wyjaśnić, że jestem hetero i nie może na to liczyć. 

Cudzy ubiór i styl mi w ogóle nie przeszkadza. Może być najróżniejszy.
Odpowiedz
Komentarz obrażający osoby i grupy osób. Prosimy wyrażać swoje poglądy w sposób kulturalny i nie raniący cudzych uczuć.
/ Kenex
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
(13-02-2016, 21:55)Nazi Zombie napisał(a): ...

Dlaczego?
Odpowiedz
To jest grzech , zboczeństwo i nienormalne zachowanie .
Odpowiedz
(12-02-2016, 20:13)legendofyoshi14 napisał(a):  Często maja tez tiki nerwowe, w różnej postaci, choć nie zawsze. Po przeczesywanie włosów, mrużenie oczu czy chociażby dziwna mowę lub chód. 

To nie jest dobre kryterium. Kenex też ma tiki, a jest hetero.
Odpowiedz
(13-02-2016, 22:44)Nazi Zombie napisał(a): To jest grzech , zboczeństwo i nienormalne zachowanie .

Udowodnij i znajdź fragment w Piśmie Świętym, to może uwierzę. Skoro Bóg pozwala na zrodzenie takich ludzi na świat, to widocznie ma w stosunku do nich jakieś plany.

Kenexico - być może. Nie zawsze da się po tym poznać osobę innej orientacji, w zasadzie trudno ją odróżnić na pierwszy rzut oka od innych ludzi.
Odpowiedz
Komentarz obrażający osoby i grupy osób. Prosimy wyrażać swoje poglądy w sposób kulturalny i nie raniący cudzych uczuć.
/ Kenex
Odpowiedz
(14-02-2016, 13:22)Nazi Zombie napisał(a): Ma plany wysłać ich do diabła bo ostatnio pusto tam się zrobiło .

Bóg nigdy nikogo nie skazuje na piekło, tak dla twojej wiadomości, to ludzie sami siebie skazują. Osobiście homoseksualizm nie uważam za grzech, a jeśli nawet jest grzechem, to nie takim dużym, który oddziela ludzi od Boga i nie pozwala im wstąpić do nieba, bo są potępieni na wieki.
Odpowiedz
Homo?! Matko Boska nie chcę tego widzieć!: całujące się chłopcy i jeszcze innych durnych rzeczy!
Gdyby gej się we mnie zabujał to ja bym mu tak przywalił POW! i wynocha! :@
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
(15-02-2016, 00:17)Kowalski11 napisał(a): Homo?! Matko Boska nie chcę tego widzieć!: całujące się chłopcy i jeszcze innych durnych rzeczy!

Matko Boska! Kolejny homofob. Ja rozumiem, że można nie lubić takich zachowań, ale zachowanie się wobec nich agresywnie jest nie na miejscu.
Odpowiedz
(15-02-2016, 00:17)Kowalski11 napisał(a): Homo?! Matko Boska nie chcę tego widzieć!: całujące się chłopcy i jeszcze innych durnych rzeczy!

Ale po co ta agresja? Poza tym - co byś powiedział na dwie całujące się dziewczyny? Większość facetów to lubi. :P
Odpowiedz
Takie zjawisko by było akurat dla nich normalne , bo to robią jednak osobnicy płci żeńskiej , nie ich płci ;].
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości