Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sonic the Hedgehog (1991 a nie 2006)
oto pierwsza część serii gier z Jeżem Soniciem. Zły doktor Ivo Robotnik (Albo Eggman jeśli pochodzisz z japonii) pragnie zawładnąć światem. w tym celu używa armii złych robotów które nasz Jeż musi niszczyć by uwalniać zwierzęta uwięzione w nich.

Gra Zebrała pozytywne oceny, po tak dobrym starcie sprzedaż Megadrive'a i Genesisa łącznie się wzniosła (bo Genesis i Megadrive to ta sama konsola)

co sądzicie o serii? zakończyłem 1 na Good Endzie, 2 na Bad Endzie, 3 na Bad i Hyper Endzie, CD 3 razy na Bad Endzie.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Przeszedłem to kiedyś . Bardzo fajna gra .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Nie grałem. A polecacie zagrać?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(12-02-2016, 08:31)PvZ napisał(a): Nie grałem. A polecacie zagrać?

tak. tylko na Megadrive'a. nie na Xboxa czy PS3. bo Sonic 06 to kupa gówna. ale oryginalny na Megadrive'a jest świetny.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Mało kto raczej dzisiaj ma Megadrive'a czy Genesis w chacie. Jak nie może to polecam również zagrać w remake klasycznego Sonica na jakieś współcześniejsze konsole.
Odpowiedz
Pamiętam te czasy, kiedy grało się w Sonica... wciągająca platformówka. Grałem w jakieś starsze wersje, ale tych nowszych raczej nie tykałem. Czytałem opinie, że niektóre nowsze części nie były takie dobre... ale nigdy nie można być w 100% pewnym.
Odpowiedz
STH jest spoko, przeszedłem. Są dwie wersje, jedna ma Labirynth i Marble Zone, a druga bodajże Bridge i Jungle.
Gra jest swietna, wersję 2006 też polecam, jedynym minusem nowszej jest to, że Shadow został źle odwzorowany. Zamiast typowego odludka jest on... bohaterem.
Odpowiedz
(16-02-2016, 16:16)TheHasin napisał(a): STH jest spoko, przeszedłem. Są dwie wersje, jedna ma Labirynth i Marble Zone, a druga bodajże Bridge i Jungle.
Gra jest swietna, wersję 2006 też polecam, jedynym minusem nowszej jest to, że Shadow został źle odwzorowany. Zamiast typowego odludka jest on... bohaterem.

2006 polecasz? Skąd się urwałeś :< Co prawda były gorsze gry jak np. Shadow the Hedgehog czy Sonic Boom (o zgrozo), ale nie traktowałbym 2006 jako grę godną rekomendacji :|

/offtop
Odpowiedz
No i nie ma na PC, zresztą patrząc na filmiki z niej, to nie jest to raczej najlepsza gra o jeżu :v

Co do Sonica z 1991, to wygląda zacnie i pewnie kiedyś sobie go przejdę, jak znajdę czas :)
Odpowiedz
Grałem w tego Sonic'a na PC, Androidzie i przez Sonic Generations (bo da się xD)
[Obrazek: yjVT6DE.png]

[Obrazek: firefox_userbar_by_072570.png]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości