Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Państwo Islamskie - dyskusja
Ostatnio tak się trochę zaczytałem w internetach, na temat tego co oni robią i to jest szczerze mówiąc cos więcej niż fanatyzm :v
Odcinanie głów innowiercom to jedno, ale żeby wszystkim wypowiadać wojne? D:

Pytanie: skąd takie ideologie się biorą? Jak myslicie?
Odpowiedz
Czasami mam wrażenie, że ta ideologia to tylko pretekst do mordowania, gwałcenia i krzywdzenia innych.
Odpowiedz
No cóż. Jeżeli chodzi o ich ataki terrorystyczne to przesadzają.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
ISIS w ogóle nie powinno istnieć.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
W sumie to w jakim państwie żyją islamie?
Odpowiedz
Al-Kaida oraz głównie ISIS to "organizacje" które wręcz nadinterpretują islam. W dodatku łamanie niektórych, nawet najdziwniejszych praw islamu jest uważane przez muzułmanów za grzech za który trzeba skrzywdzić daną osobę. 

Islam nie zabija. ISIS to robi "w imię islamu".
Odpowiedz
Myślę, że nie sama religia jest tutaj problemem, tylko organizacje fanatyków, które zabijają w imieniu własnej wiary. Ja się dziwię, że tych ludzi jeszcze nikt nie rozstrzelał...

istnieją raczej normalni ludzie z tego narodu, ale wielu z nich jest pod wpływem innych osób, które kierują ich na złą drogę.
Odpowiedz
Zgadzam się z wami , a szczególnie z kenexicą .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
"fanatyzm"

Tutaj to trochę pojęcie za małe dla ISIS. Jakiś ich "dżihad" jest zbyt ostry. Na kija zabijać? Przecież można to robić bardziej pokojowo, a nie atakami terrorystycznymi w jeuropje. ;-;
Odpowiedz
(11-02-2016, 16:39)Ezel napisał(a): Ja się dziwię, że tych ludzi jeszcze nikt nie rozstrzelał...

To jednak nie takie proste.
Odpowiedz
(12-02-2016, 15:48)Kenexica napisał(a):
(11-02-2016, 16:39)Ezel napisał(a): Ja się dziwię, że tych ludzi jeszcze nikt nie rozstrzelał...

No właśnie. Teraz się wszyscy boją państwa islamskiego bo grożą kolejnymi atakami terrorystycznymi a my jesteśmy zdani na ich łaskę.
Odpowiedz

Niby nie, ale im tak łatwo "naszych" zabijać. ;x
Odpowiedz
Jak chcą z siebie robić Allahu Akbar to nie widzę problemu, tylko niech się sami powysadzają xD

Jak dla mnie bomba!

Ale tak na poważnie, ta organizacja nie powinna istnieć i niech powystrzelają tych ludzi jak kaczki, skoro lubią tak ginąć dla swojego Boga Allaha.
Odpowiedz
(12-02-2016, 16:56)Ezel napisał(a):

Niby nie, ale im tak łatwo "naszych" zabijać. ;x

Oni się rozprzestrzenili na świecie i w internecie. Nie wszyscy działają jawnie. Też bym ich chętnie ukarała za krzywdy, jakie wyrządzają innym, ale życie nie jest sprawiedliwe.  :(
Odpowiedz
Niestety z tym masz rację... a rządy dzisiejszej Europy ich jeszcze bezczelnie wpuszczają za nasze pieniądze.

Nie chodzi mi o normalnych ludzi, lecz o tych, którzy wykorzystują swoją religię do mordowania.
Sprawiedliwość też bywa czasem okrutna... szczególnie, że nas już by zatłukli żywcem za takie napady na innych ludzi... a media dodatkowo to jeszcze tuszują.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości