Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Cave Story
temat do rozmów zarówno o oryginale jak i wersjach Wii Ware, + i 3D.

Kolejny świetny indyk. (Indie? Indyk? Hueheueu) i chyba mój ulubiony. gra wydana w 2004 roku. czyli w roku w którym się urodziłem :)

Gra opowiada historię. która na początku wydaje się prymitywna. otóż odbieramy jakąś niezidentyfikowaną transmisję po czym budzimy się jako... ROBOT?! tak. oto główny bohater o imieniu które zostaje ujawnione na drodze do jednego z 3 zakończeń. szybko po wyjściu z tej pieczary dowiadujemy się o tym że jesteśmy nie uzbrojeni i zbyt słabi by przetrwać upadek na kolce. (Te mniejsze. bo te większe od razu mordują... no chyba że masz Cheaty!) po przejściu przez niewielką jaskinie zdobywamy naszą pierwszą broń. Gwiazdę polarną. po czym trafiamy do wioski Mimigów. takich króliko-psów... czy czegoś... w każdym razie dalej już nie piszę bo to już będzie Spoiler.

ukończyłem grę na każdym z 3-ch zakończeń. obecnie posiadam kupione Cave Story+. co sądzicie o grze? ja sądze że jest super.
Odpowiedz
Grałem w wersję na PC. Gierka klimatyczna i wymagająca szukania i kombinowania. Podoba mi się szeroki asortyment broni.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
powiem tyle: słaba gra.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Grałem w oryginał na PC. Świetna gra, polecam (nawet nie zestarzała się aż tak bardzo :))
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości