Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Depresja
(23-02-2016, 14:21)Kenex napisał(a): W najbliższym czasie planuję w miarę zgrabnie opisać to, co wynoszę z terapii na temat motywacji i moich lęków. Mam nadzieję, że odnajdziesz tam rady trafne dla Ciebie. ;-)

Przyda się, dzięki. :)
Odpowiedz
Poradnik gotowy (prawdopodobnie będę go jeszcze rozbudowywał)

Ze mną jest coraz lepiej. Wróciła mi ochota na gry i w ogóle do życia. Coraz więcej rzeczy mnie cieszy, jak za dawnych czasów. Znowu wierzę w lepsze jutro i staję na nogi.  :)
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
Dobrze, że widać postęp. Mnie na szczęście udało się ogarnąć pewne problemy ze szkołą (co prawda nie wszystkie, ale te największe). Może będę miał więcej czasu, aby ukoić swoją psychikę (oczywiście w sposób poprawny).
Odpowiedz
To dobrze. Trzymam kciuki.  ;)
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
Nauczyciel też trochę przystopował (mimo że nie wie zbyt wiele o moich problemach), więc mam większy luz. To raczej niemiłe uczucie, gdy męczysz się z psychiką, a tu nagle jeszcze jesteś obarczony ogromną ilością nauki.

Całe szczęście, że to trochę zmalało. Mogę bardziej odetchnąć i zająć się czymś innym.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości