Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zapytaj Yoshiego.
(25-12-2016, 14:39)Hatebz napisał(a): Kiedy Geoking? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczerze, na śmierć zapomniałem o tym poziomie, a w Geometry Dash gram raz na ruski miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Jak się czujesz z rangą admina?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(25-12-2016, 20:01)PvZ napisał(a): Jak się czujesz z rangą admina?

Myślę, że dobrze, czuję się szczęśliwy. Przeglądam nowe funkcje i stwierdzam, że troszkę ich jest :') Powoli jednak ogarnę, co i gdzie ma swoje miejsce.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Does spiders have puss puss?
master of comedy
Odpowiedz
Kiedy ustanowisz coś nowego na forum?
Odpowiedz
(25-12-2016, 20:25)PvZ napisał(a): Kiedy ustanowisz coś nowego na forum?

Na chwilę obecną usunąłem niepotrzebny dział "Epizod Kolaboracyjny" znajdujący się w "Sprawy dotyczące forum", zrobiłem miejsce w Top Secret Area z nowym tematem. Staff będzie mógł tam dyskutować na sprawy dotyczące forum niekoniecznie ujawniając je innym użytkownikom. Planuję poprzenosić niektóre podziały na główną stronę forum, ale musicie jeszcze chwilkę poczekać :')

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Good Idea.

Czy mam prawo na zrobienie tego konkursu gdyż przegłosowane jest na TAK?
Odpowiedz
(25-12-2016, 22:11)PvZ napisał(a): Good Idea.

Czy mam prawo na zrobienie tego konkursu gdyż przegłosowane jest na TAK?

Oczywiście, że masz prawo, ale to ty będziesz jego liderem. Prosiłbym cię, abyś konkurs  umieścił w dziale "konkursy" dotyczące forum.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
A chciałbyś być jurom? Potrzebuje dwóch userów oprócz mnie.
Odpowiedz
(25-12-2016, 22:17)PvZ napisał(a): A chciałbyś być jurom? Potrzebuje dwóch userów oprócz mnie.

Tak, mógłbym oceniać etapy.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Czy uważasz że twoja orientacja seksualna jest powodem do wstydu ? Uzasadnij swoją odpowiedź .
Odpowiedz
(27-12-2016, 00:36)Nazi Zombie napisał(a): Czy uważasz że twoja orientacja seksualna jest powodem do wstydu ? Uzasadnij swoją odpowiedź .

Ogółem rzecz biorąc, uważam, że moja orientacja seksualna nie jest dla mnie powodem do wstydu. Akceptuję siebie i lubię to jaki jestem. Trudno mi wyobrazić siebie jako człowieka w 100% heteroseksualnego i nie chcę się zmieniać pod tym względem. Jednakże czasem mam przeświadczenie, że inni nie będą mnie szanować z tego powodu.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości