Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Turbodrabina
Witam. Dzisiaj pokażę jak zrobić "turbodrabinę", która jest ok. 5 razy szybsza od zwykłej (wchodząc w górę).

1. Wybieramy typ drabiny (roślina, drabina, cokolwiek do wspinania się co podchodzi pod NPC).

2. Włączamy zakładkę Generator i ustawiamy na Projectile, kierunek w górę, czas dowolny, jak ma być od razu drabina to 0,1 sekundy.

3. Stawiamy naszą drabinę na planszy z włączonym generatorem. UWAGA: "Turbodrabina" musi mieć odstęp 1 klocka pomiędzy segmentami!

4. Nasza turbodrabina gotowa. UWAGA: Próbując schodzić z drabiny strzałką w dół zwyczajnie będziemy i tak iść w górę ale wolniej niż zwykle, można zejść tylko zeskakując. Dodatkowo trzymając strzałkę w górę gdy już wejdziemy na górę a nad drabiną będzie miejsce do skakania, postać będzie się odbijać.

Tutaj prezentacja zwykłej drabiny (po lewej) i turbodrabiny (po prawej) oraz mini-tutorial drabiny:

Przepraszam za słabą jakość filmu, coś mi się zwaliło.
master of comedy
Odpowiedz
Fajny zbugowany poradnik, nawet o tym nie wiedziałem. Przyda mi się ;d
Odpowiedz
Ciekawe.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości