Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Grzechy wołające o pomstę do nieba.
Nazi Zombie chyba myśli, że homoseksualizm to choroba przenoszona drogą kropelkową. Nie wiem. Po prostu ręce mi opadły.
Odpowiedz
Komentarz obrażający osoby i grupy osób. Prosimy wyrażać swoje poglądy w sposób kulturalny i nie raniący cudzych uczuć.

/ Kenex
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
(10-02-2016, 00:19)Nazi Zombie napisał(a): ...

Nie wiem jak chcesz wszystkich pedałów wykastrować. Skąd będziesz wiedział kto jest innej orientacji? Już nie wspominam, że twoje działania są prymitywne :s
Odpowiedz
Przecież pedała można łatwo rozpoznać . Sposób ubioru , chodzenia , mowy itp
Odpowiedz
(10-02-2016, 13:02)Nazi Zombie napisał(a): Przecież pedała można łatwo rozpoznać . Sposób ubioru , chodzenia , mowy itp

Właśnie nie. Większość homoseksualistów z tym się nie obnosi tak, jak to widać na tych wszystkich "paradach równości". Ba, nawet część "homo" nie wie nawet o tym.
Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie że Nazi robi sobie jaja? XD
Odpowiedz
Nie robię sobie jaj . Ja nie kłamię .
Odpowiedz
Niektórzy próbują się zakamuflować, aby nie było widać nic, co by wskazywało o ich orientacji. Niektórzy zaś wolą paradować i się tym chwalić...
Odpowiedz
Ezel. Niektórzy nawet nie wiedzą o tym, że nie są "heterykami".
Odpowiedz
(10-02-2016, 19:22)sky2 napisał(a): Ezel. Niektórzy nawet nie wiedzą o tym, że nie są "heterykami".

To taka opcja istnieje, czyli osoba może żyć w przekonaniu że jest hetero, a tak naprawdę jest homo :o? Nie rozumiem, to tak można? Przecież ty sam wiesz, co do kogo czujesz i jakiej orientacji jesteś  :?:
Odpowiedz
(10-02-2016, 19:45)legendofyoshi14 napisał(a):
(10-02-2016, 19:22)sky2 napisał(a): Ezel. Niektórzy nawet nie wiedzą o tym, że nie są "heterykami".

To taka opcja istnieje, czyli osoba może żyć w przekonaniu że jest hetero, a tak naprawdę jest homo :o? Nie rozumiem, to tak można? Przecież ty sam wiesz, co do kogo czujesz i jakiej orientacji jesteś  :?:

Mi też trudno wyobrazić sobie taką sytuację. Chyba że mówimy o kimś przed okresem dojrzewania.
Odpowiedz
Raczej tutaj miałem na myśli osoby, które jeszcze nie są w związku, aczkolwiek może się zdarzyć, że ktoś jest biseksualny.
Odpowiedz
Nawet jak ktoś nie jest w związku, to raczej wie, jakiej jest orientacji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości