Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Show-Off
(01-01-2016, 23:33)Ezel napisał(a): (nie patrzał wcześniej, ale gapa)
Nie wiedziałem, że inspirujesz się Terrarią. Według mnie niekoniecznie przypomina to Crimson, ale można to porównać do Krwawego Księżyca. Tak czy siak, wygląda ciekawie.

Co nie paczał? Nie za bardzo wiem o co ci chodzi D:? Może to nie przypomina Crimsonu, ale staram się inspirować terrarią, chce połączyć
uniwersum tych dwóch gier, SMBX i Terrarii - bo obie gry stworzył Redigit i to może być ciekawe połączenie  :) A etap robię nie dla siebie, ale dla HTB4. Jak myślicie dać tam bossa jakiegoś xD?
Odpowiedz
Jeżeli inspirujesz się Terrarią, to możesz przerobić Mother Braina w Brain Of Cthulhu. Byłoby to dość kreatywne. :)
Odpowiedz
(01-01-2016, 23:49)Ezel napisał(a): Jeżeli inspirujesz się Terrarią, to możesz przerobić Mother Braina w Brain Of Cthulhu. Byłoby to dość kreatywne. :)

Ezelu, to jest myśl, ale już na to wpadłem przez tobą xD Wykorzystam także serca z Zeldy, aby go w ten sposób przywołać :D
Odpowiedz
Oto moja forteca z epizodu "SMB: Bowser's Scary Project". Jutro powinno wyjść demo.
[Obrazek: d7d1ie0hwe34.png]
Odpowiedz
Nie widać tak dużo z tej grafiki, bo nie mogę powiększyć, ale ogólnie, to widzę, że jest dobrze. Sprawdzę szerzej w demie.
Odpowiedz
Co sądzicie o projekcie, w którym to Księżniczka Toadstool ratuje Mario i Luigi'ego z rąk Bowsera (albo innego czarnego charaktera)? Tak sobie rano trochę myslałem i stwierdziłem, że to byłby ciekawy pomysł.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Odpowiedz
Była chyba jakaś gra, gdzie Peach ratowała Mario przed Bowserem, ale pomysł całkiem fajny :)
Odpowiedz
@FireLuigi, plansza co prawda jest prosta i bardzo liniowa, ale prezentuje się dosyć dobrze. Pod względem estetycznym wygląda nieźle.

@TheHasin, pomysł nie jest zły. Chyba były takie hacki SMW, ale nie jestem pewien. Zawsze możesz spróbować, ale pamiętaj, że najważniejszy jest design, a nie fabuła.
Odpowiedz
Plansza bardzo dobrze się prezentuje. 8/10
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Bardzo ładny dungeon, pod względem graficznym, jednak wydaje mi się, że jest "prostoliniowy". No ale cóż nie mogę się doczekać :cool:
Odpowiedz
Zacząłem pracę nad projektem, w którym Princess ratuje Mario. Oto screen fragmentu pierwszego poziomu (Zamek Księżniczki Toadstool)
Nie zwracajcie uwagi na Mario, jestem w trakcie edytowania ;)

PS Tak, to będzie następna vanillia.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
@TheHasin, plansza ze screena prezentuje się całkiem dobrze. SMB3 pasuje dobrze do SMW, o ile nie jest tego zbyt dużo. W każdym razie, powodzenia z projektem.
Odpowiedz
[Obrazek: ZhN74Wc.png]

Poziom do PB: EP. Chciałem głównie zrobić full vanilla, ta lawa na dole jest ponieważ poziom jest na czas - lecz lawa się nie podwyższa ani nic, to jaskinia opada :P
master of comedy
Odpowiedz
Nawet ok. Tylko daj graczowi dobrą ilość czasu na ucieczkę.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Jest dużo czasu :v
master of comedy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości