Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Show-Off
Temat w którym możecie pokazać screen jakiegoś etapu który robiliście albo już zrobiliście a inni oceniają. ::)    Ja nie mam co pokazać.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
To ja się pochwalę :)
Mój pierwszy poziom w SMBX, początek drugiego pomieszczenia.
Robiony w stylu vanillia + cmusic

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Całkiem fajnie te klocki w tle się komponują z blokami. xD
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Wygląda miodnie, a nie ma CGFX. Jakiej muzyki zamierzasz użyć?
Odpowiedz
Może być. Przypomina mi to ze względu na blocki "Ghost's Cave". ;) Rób screeny edytorem "PGE (Platformer Game Enginer)"
Odpowiedz
Sky, wziąłem muzykę z plików epizodu Airship Attack, nosi nazwę "smw-randommusic3". Wysłałbym Ci ją, jednak nie wiem, jak wysłać mp3 na forum (załączniki nie obsługują tego formatu)

Jutro albo dzisiaj dodam cały poziom na forum, więc niedługo posłuchasz :)
Odpowiedz
Okej, to ja się pochwalę ostatnimi dokonaniami, robię poziom dla HTB do Epizodu Pułapka Brzydala - Epizodyczna Pułapka. To już nie będzie joke epizod. Chyba, nie wiem, ale podejrzewam że nie, skoro HTB mnie prosił o pomoc D: Będzie to poziom pustynny, ale niecodzienny. Postanowiłem się tutaj inspirować terrarią, a dokładnie biomem Crimson. Cała pustynia będzie krwista.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Łoł, masz talent! Mi się bardzo podoba ten mhroczny klimat. :D
Odpowiedz
Łał, Twoje mapki są swietne! :o
Faktycznie kojarzą się z Terrarią, szczególnie w czasie Krwawego Księżyca.
Jednak mam zastrzeżenie - te czerwone pnącza niezbyt pasują do reszty roslinnosci, ja bym je troszkę "zniszczył" żeby wyglądały na zwiędłe.
Odpowiedz
Świetne! Na pierwszym screenie coś za mało wrogów a reszta ok.
Odpowiedz
Dzięki  :cool: Te wszystkie recolory robiłem z 3 godziny, ciężko mi było dobrać odpowiednie kolory :P A co do pnączy, może na pierwszy rzut oka nie pasują do reszty otoczenia, ale w terarii też nie wszystko było jednolitego koloru. :roll:

Cytat: Świetne! Na pierwszym screenie coś za mało wrogów a reszta ok.

Ten pierwszy screen, to początek mapki, nie dawałem nic, żeby gracz miał na początku wytchnienie D:
Odpowiedz
Mi te czerwonawe pnącza stykną. Moim zdaniem pasują świetnie. ;)
Odpowiedz
Dużo CGFX jest, mam nadzieję, że nie spowalnia pracy. Sama plansza buduje ciekawy klimat. Dobra robota.
Odpowiedz
Cytat:  Dużo CGFX jest, mam nadzieję, że nie spowalnia pracy. Sama plansza buduje ciekawy klimat. Dobra robota.

Nie, nie spowalnia, wszystko działa jak należy  :)  Dzięki :D
Odpowiedz
(nie patrzał wcześniej, ale gapa)
Nie wiedziałem, że inspirujesz się Terrarią. Według mnie niekoniecznie przypomina to Crimson, ale można to porównać do Krwawego Księżyca. Tak czy siak, wygląda ciekawie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości