Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Super Mario World
Jak wy w ogóle mogliście nie napisać topicu o grze, która jest w nazwie forum. Pfu. A kysz.

Super Mario World (1991r) - gra wydana przez Nintendo, no bo przez kogo innego. Akcja gry toczy się w Dinosaur Land, gdzie Bowser osiedla się i przy okazji porywa księżniczkę Peach oraz jajka małych Yoshich. Gra ta oferuje nam siedem światów.
W SMW po raz pierwszy pojawił się Yoshi - jest to dinozaur, który pomaga naszemu tytułowemu hydraulikowi w przygodzie. Poza tym pojawiają się secret exity oraz sekretne światy, a tego nie było wcześniej w grach z Marianem w roli głównej.
Gra oferuje nam długie godziny gry, w końcu do zdobycia jest aż 96 wyjść w ponad 60 poziomach. 

W aktualnych czasach jest ona "hackowana" przez fanów Mario i przekształcana na tak zwane "hacki" będące fanowskimi produkcjami. Jest ich naprawdę wiele.

Filmik: 

Kto grał? Jakie były wasze wrażenia z tej jakże swietnej gry? ;)
Odpowiedz
Świetna gra. Polecam. Chociaż kampania podstawowa jest średnia to hacki genialne.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Jak dla mnie plusem tej gry jest swietny soundtrack, może nie taki jak w SM64, ale jak na 1990/91 jest fenomenalna.
Najbardziej lubię tą ze Special World, Walley of Bowser oraz z Bowser Fight :v
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości