Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3.0.1] Inwazja Goombowców cz 2 Świat Goombowców
I oto nadszedł ten czas kiedy Nazi Zombie wydał drugą część Inwazji Goombowców . Epizod zaczyna się dokładnie po wskoczeniu Maria do teleportera który miał za zadanie przeteleportować go do Świata Goombowców . Z powodu utraty Epizodu musiałem go zrobić od nowa dlatego też jest on 2x krótszy .
Mapa świata przedstawia świat goombowców dlatego też jest inna niż wszystkie .
Mam nadzieję że ten epizod wam się choć trochę spodoba

Link do pobrania :
http://www.mediafire.com/file/feod6nt6om...G_CZ_2.rar

UWAGA ! CAŁKOWITY ZAKAZ UŻYWANIA TEŁ W SWOICH PRODUKCJACH BEZ MOJEJ ZGODY !

Powodzenia :D

UWAGA MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY !
Wycięta zawartość :

Ważne :

-Gniazdo Goombowców : Miało być podobne do gniazda czerwonych jednak potem zrezygnowałem z tego pomysłu .
-Fabryka Goombowców : Miała to być fabryka w której tworzeni byli goombowcy .
-Urządzenie Linka : Miał to być level pełen eventów . Link miał się skontaktować z mariem i dawać mu instrukcję jak naprawić jego urządzenie . Po naprawieniu go Miał być uruchomiony portal do "Dalszego świata goombowców" .
-"Dalszy świat Goombowców ": mario miał być tam teleportowany po zabiciu Króla Goombowców . Można było zobaczyć tam maszyny goombowców w akcji .
-Rdzeń portalu Goombowców : Mario miał się tam udać na końcu epizodu . Rdzeń ten znajdował się gdzieś w " Dalszym świecie goombowców " Miał to być główny boss . ( podmieniona Mother Brain )

Mniej ważne:

-Biuro Nazi Zombiego : Miało się ono znajdować w laboratorium biologicznym . Oficjalnie uznano ten pomysł za bezsensowny .
-Rośliny na których można jeździć : Miały one pojawić się w " dalszym świecie goombowców " . ( podmienione yoshi )
-Jajka czerwonych : Można było zauważyć czerwone jajka w gnieździe czerwonych .
-Bonusy : Bonusowe levele z uzbrojeniem .

To tyle.

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Dobra, przeszedłem. Całkiem ciekawa fabuła, parę elementów mnie rozwaliło, ale najpierw to do czego muszę się uczepić.

Po pierwsze, mało dekoracji - tylko jakies rycerze :x mogłes dać kosci, czaszki, KREW, jakies larwy jajka Goombowców.
Mapa swiata trochę ubogo, a szkoda ;x
No i krótkie jakies, wrr :v

A teraz to, co mi się spodobało:
Epickie maszyny (ŻYDO-PALACZ XDDDDDD)
Przede wszystkim mhroczny klimat i dopasowana muzyka 
No i co z tym Sonic'iem, bo nie ogarniam? xd znalazłem Tails, a Sonica nie. I co oni tam robią :v no i dlaczego ten Sonic jest "ukochanym" Tailsa? Geje?
Najbardziej jednak zaskoczył mnie fakt, że epizod, pomimo bycia krókim, ważył AŻ 80MB ;_;

Moja ocena: 7.5/10 (zmniejsz wagę eps a dostaniesz 8/10)

PS piszę 200 post pod Twoim tematem, czuj zaszczyt xd
Odpowiedz
Nie oglądałeś Dantego i jego żartów o Tailsie ?
Mapa świata uboga , cóż to nie jest w końcu grzybowe królestwo a całkiem odległy wymiar .
Nie mam grafik odpowiednich dla tego epizodu, jeżeli masz takie proszę wyślij mi je .
Odpowiedz
Mógłbyś zrobić reupload poprzednich części?
Odpowiedz
Wszystko w swoim czasie .
Odpowiedz
Jak cos, pamiętaj, żeby skrócić te swoje muzyczki (wpisz konwerter mp3 online i poszukaj jakiegos co Ci przycina muzykę, ewentualnie znajdź jakis tutek)
No bo wiesz, gdyby nie te extendy, to Twój eps ważyłby 20MB a nie 80MB xd
Odpowiedz
Przetestowałem twój epizod. Ze względu na nie przewidziane okoliczności i brak niektórych poziomów, będę oceniał mniej ostro. Niestety kampania była mało zróżnicowana. Ciągle te same bloki, przydałoby się dać tam jakieś ozdoby. Ale podobało mi się użycie mechaniki, tej teleportacji, czy te maszyny zagłady, żydo-maszyna :) Epizod nie był zły, walka z królem goombem była nawet spoczko. Podobała mi się też ta zajebista, tajemnicza, pełna grozy muza. I te tła, przypominały mi one zorze polarną. ;) Świetne. Za całość daję 7.3/10
Odpowiedz
No cóż. Fajna muzyka, zarąbiste tła, tylko lvl design nie ciekawy. Walka z bossem była nawet dobra i fajne maszyny. Żydo Palacz. xDDDDD Rozwaliło mnie to. xDD Albo "Pech" lub "Pulpaka". xDD I blocki te same, ale można to usprawiedliwić tym, że to jest świat Goombowców czyli taki dziwny. ::D Czas na noty. A trudność była... no nie było jej. Epizod trochę łatwy. Z drugiej strony to plus dla takiego Dooda.

Grafika: 8,25/10
Poziom trudności: 7/10   
Level Design: 5/10
Pomysłowość: 8,50/10
Eventy: (tu nie mam co ocenić bo ich nie było)
Muzyka: 8,50/10
Fabuła: 7/10

Ogólna ocena: 7.25
Rank: C
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Co to jest Rank ?
Odpowiedz
(11-02-2016, 19:38)Nazi Zombie napisał(a): Co to jest Rank ?

Coś w stylu, że np.: F=1, A=6. Ale chyba nie o to chodzi. :v
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/gw7bjeA (edytowane 24.04.2018, możecie wbijać)

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
Najlepiej powiedzieć: ocena.
Odpowiedz
Nie i nie. W moim przypadku to przypomina coś jak z MMZ2. W MMZ2 pod koniec misji są statystyki i ranga jaką się dostanie po niej. To właśnie rank. Michnintendo był najbliżej. 

PS: W USA w szkołach zamiast oceny niedostatecznej jest F. Zamiast dopa jest E, itd.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
@PvZ w Sonic The Hedgehog 2006 / Sonic Generations też jest taki system rang.
@Nazi Zombie przyciąłes już te extendy  ? :v
Odpowiedz
Nie , nie wiem jak i nie mam czasu takimi pierdołami się zajmować .
Odpowiedz
NOWY LINK ! MOŻNA POBRAĆ !
ZAPRASZAM DO POBIERANIA EPIZODU JEŚLI WCZEŚNIEJ NIE MIAŁEŚ OKAZJI !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości