Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Bowser's Bloody Hell
@PvZ mysle, ze 50-75% warna starczy bo jak bd chcial to zrobi nowe konto
Za multikonta są bany na IP.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Jak jeszcze raz będzie mnie denerwował na PW to poleci warn niczym... warn.

A co do tego że uważa się za Boga w SMBX - cały czas mówi że Sandały itd. będą najlepszym epizodem na forum, blablabla, na GG kiedyś miał opis "twórca The Sundown - jednej z najgorszej najlepszej trylogii w SMBX" etc.

EDIT: na PW mi napisał "ZROBIĘ WSZYSTKO BY CIĘ ZDEGRADOWALI" blablabla http://puu.sh/mZpl9/be69011e0b.jpg
master of comedy
Jakiś chory psychicznie. No i mądre to?
Teraz pewnie nie będzie wchodził na forum bo się obraził.
@up
To jest pewne. I pewnie wróci po jednym dniu. xD
Pamiętam jak mnie zaatakował i obrażał xD
NOSZ PIER*OLONA W DUPE JEGO MAĆ! Ja ledwie co zaczęłem dzień a wy już mnie obrażacie. Ku*wa!

Radzę się uspokoić , bo źle to może się dla ciebie skończyć. // ZP
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Uspokój się! To że komuś się nie podoba twój projekt nie oznacza że masz od razu przeklinać oraz obrażać! Chociaż ty też HTB się nieco za mocno posunąłeś! Mimo wszystko proszę zakończyć kłótnie!
(09-02-2016, 20:25)PvZ napisał(a): Uspokój się! To że komuś się nie podoba twój projekt nie oznacza że masz od razu przeklinać oraz obrażać! Chociaż ty też HTB się nieco za mocno posunąłeś! Mimo wszystko proszę zakończyć kłótnie!

tak. HTB4 nadużywa funkcji Moderatora.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Z łaski waszej, domagam się natychmiastowego rozwiązania sporu w prywatnej konwersacji, inaczej będę zmuszony zbanować wszystkich uczestników w kłótni.

Dziękuję. Zamykam tę gównoburzę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości