Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Bowser's Bloody Hell
Czy ja tylko zauważyłem "kurwierem"?
Ale spokojnie, służę wsparciem do tego projektu, spróbuję mu pomóc. Z tego co mówi, to te mp4 będą oddzielne, czyli nie będą wymagane do gry, a ta gra ma być brutalna ze względu na cut-scenki (zamiast mp4 spróbuję go namówić na cs-ki) w których będą nieetyczne sceny typu krwawe egzekucje, odcięte kończyny itp. Robię grafiki do tego, także spokojnie ;D

PS Nie spoileruję! Uswiadamiam tylko ludzi!
Mech napisał(a):CIEKAWE JAK KURIEREM!? WYŁĄCZ CAPS LOCKA!

A sam napisałeś tego posta w całości wielkimi literami xD.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

(05-02-2016, 20:54)ZioPeng napisał(a):
Mech napisał(a):CIEKAWE JAK KURIEREM!? WYŁĄCZ CAPS LOCKA!

A sam napisałeś tego posta w całości wielkimi literami xD.

To było specjalnie. A co do tematu no to kiedy planujesz wydać epizod. Wiem że po the sundown. A kiedy wydasz sundown? I czy od razu po wydaniu the sundown robisz ten epizod czy robisz sobie przerwę?
@Mech Drakin mówi, że wyda The Sundown 3, jak Dante nagra to do końca, a on poprawi błędy :v i od razu zacznie robić epizod.
(05-02-2016, 23:25)TheHasin napisał(a): @Mech Drakin mówi, że wyda The Sundown 3, jak Dante nagra to do końca, a on poprawi błędy :v i od razu zacznie robić epizod.

chyba od razu
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
(05-02-2016, 14:02)HTB4 napisał(a): yyy... o ***** ci chodzi w poście wyżej? Wtf. Aha, i jak już ma soundtrack robić osoba która jajco wie o robieniu muzyki to plz, daj to jako nieobowiązkowe dlc. I pomysł z tym że gra będzie ci mówić jaki plik mp4 włączyć i obejrzeć to totalny debilizm. Jeśli chciałeś być oryginalny to sorry, ani to, ani twoje The Sundown 3 nie będzie jednym z lepszych epizodów na forum, bo coś takiego to idiotyzm. Jak już masz robić przerywniki filmowe to zrób to jak w MMZL.

Wojciechu Mann'ie.  wiem że sądzisz że jedynym dobrym epizodem jest Pułapka gówniaka : Epizodyczna Sraka. ale odwal się ode mnie ty cholerny Hejterze.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Mówię ci tylko prawdę, pogódź się z tym. I jeszcze raz dasz double post to masz warna. Kc.
master of comedy
Zauważył ktos, że tematy Drakina wywołują duże poruszenie wsród userów?
@HTB4 i @Drakinpyo36004 obydwoje spokój ok ? :v
Bo Drakin uważa się za jakiegos Boga.
master of comedy
Wszechmogącego i Wszechwiedzącego .
No ale spokój, bo Ty też trochę zbyt ostro postępujesz, @HTB4
Postępuję zbyt ostro bo Drakin zaczyna mnie wkurwiać, nie dosc że uważa się za Boga SMBXów to jeszcze mi wysyła obrazki gówna na PW i powinienem mu dać już dawno za to warna ale się powstrzymam.
master of comedy
Ten wasz "konflikt" to powinna rozstrzygnąć moim zdaniem osoba wyżej, np. Ezel :v
Albo po prostu mu daj tego warna i będzie spokój.
(07-02-2016, 09:47)HTB4 napisał(a): Postępuję zbyt ostro bo Drakin zaczyna mnie wkurwiać, nie dosc że uważa się za Boga SMBXów to jeszcze mi wysyła obrazki gówna na PW i powinienem mu dać już dawno za to warna ale się powstrzymam.

Hahahahhaahahahahahhahahaha. A tak w ogóle gdzie się uważa za Boga SMBX?
@HTB4
To daj mu bana. Na każdym innym forum by go zbanowali.
Nie wiem po co mi sygnatura.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości