Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Bowser's Bloody Hell
(04-02-2016, 16:37)sky2 napisał(a): Mówimy o .mp4, a nie o .avi, które faktycznie nieskompresowane zajmuje 30GB. 100 klipów mp4 zajęłoby maksymalnie 3GB, w dodatku jakby były robione w 1080p i miały sensowną długość 20-30 minut. Tak więc nie przesadzajmy.

TO JEST OFF TOPIC! CO WY MI TU GADKĘ O FILMACH TWORZYCIE?
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Nie zjeżdżajcie z tematu. Co prawda uważam, że ten pomysł z klipami jest trochę niedorzeczny, ale nie róbcie zbędnego offtopu.
UWAGA! ZA TEN EPIZOD WYJDZIE JAKIEŚ 15 GIGA-BAJTÓW! JEŚLI KTOŚ BĘDZIE CHCIAŁ TO WYŚLE MU KURIEREM!
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
I to jest lekki off-topic imo ;V
Według mnie powinno być ZAKAZANE tworzenie epizodów które sporo ważą. A co do tematu: 15 GB? Nie pobiorę tego.
Matko bosko, 15GB? ;-; czy Ty na pewno czytałes mój poradnik?
Wiesz ile to się sciąga? To jest 1/3 mojego miesięcznego neta, nie sciągnę ;-;
+ da się wgle dodawać mp4 do smbx bez luny?
(04-02-2016, 06:17)HTB4 napisał(a): 100 klipów .mp4? filmy będziemy oglądać? 200 gwiazdek, na cholerę? Nie żeby to było źle, ale komu się chce to zbierać. Oficjalny soundtrack pfff, skopiowane z PB: EP, i tak nikt ci tego nie zrobi. :*

nawet nikt nie będzie musiał... znaczy się, ja to zrobie.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

(05-02-2016, 00:52)TheHasin napisał(a): Matko bosko, 15GB? ;-; czy Ty na pewno czytałes mój poradnik?
Wiesz ile to się sciąga? To jest 1/3 mojego miesięcznego neta, nie sciągnę ;-;
+ da się wgle dodawać mp4 do smbx bez luny?

nie do samej gry tylko do folderu.
w grze podobnie jak w The Sundown 3 będą nazwy plików w danych momentach.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

CZY WY JESTEŚCIE DEBILAMI? NAPISAŁEM ŻE KURWIEREM WYŚLE!
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

yyy... o ***** ci chodzi w poście wyżej? Wtf. Aha, i jak już ma soundtrack robić osoba która jajco wie o robieniu muzyki to plz, daj to jako nieobowiązkowe dlc. I pomysł z tym że gra będzie ci mówić jaki plik mp4 włączyć i obejrzeć to totalny debilizm. Jeśli chciałeś być oryginalny to sorry, ani to, ani twoje The Sundown 3 nie będzie jednym z lepszych epizodów na forum, bo coś takiego to idiotyzm. Jak już masz robić przerywniki filmowe to zrób to jak w MMZL.
master of comedy
Triple post. Obrażanie użytkowników. Przykro mi, ale coś musiało być za to.
Sky2, ale autor czasem nie może robić double/triple postów? :v
Triple posty które robione są w odstępach 5 minut. Calculated, sure.
CIEKAWE JAK KURIEREM!? WYŁĄCZ CAPS LOCKA!
Czy ja tylko zauważyłem "kurwierem"?
Ale spokojnie, służę wsparciem do tego projektu, spróbuję mu pomóc. Z tego co mówi, to te mp4 będą oddzielne, czyli nie będą wymagane do gry, a ta gra ma być brutalna ze względu na cut-scenki (zamiast mp4 spróbuję go namówić na cs-ki) w których będą nieetyczne sceny typu krwawe egzekucje, odcięte kończyny itp. Robię grafiki do tego, także spokojnie ;D

PS Nie spoileruję! Uswiadamiam tylko ludzi!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości