Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Bowser's Bloody Hell
teraz się pewnie zastanawiacie. Po cholerę dałeś tag!? a po to żeby uświadomić że to dosyć Brutalny Epizod.

Bowser's Bloody Hell! ten epizod w pełni wykorzystywać będzie możliwości SMBX i Kishotenketsu. 

(((Fabuła:

Jest rok 1998. Imperium Koopa przejęło właśnie okręt wojenny Mushroom Kingdom na którym znajduje się Księżniczka Peach, Generał Koopa II właśnie szykuje oddziały z Bazookami do zniszczenia Metropolii należącej do Grzybowej Republiki Hydraulicznej. w między-czasie ginie Toadsworth będący Posłańcem Peach do Goomba Village.

Peach zostaje porwana przez oddziały Koopa Marines i uwięziona w Gigantycznej Twierdzy. Obowiązek uratowania głupiej suki... Znaczy Księżniczki Peach, należy do Hydraulików Mario i Luigiego.

Bowser w tym czasie zabrał się za budowę potężnej broni. Koopstar bo tak się owa stacja nazywa jest potężną Stacją bojową (Oczywiście, Sam bym się nie domyślił!) która jest w stanie Rozwalić całą Planetę. Szpiedzy Toadlandii przechwycili plany stacji. na Mario i Luigi'm Spoczywa obowiązek zniszczenia tej broni i uratowanie Księżniczki Peach.  w międzyczasie potężny Imperator Koopdoom... wiecie co? nie ważne...)))

Pracę nad tym epizodem rozpocznę po opublikowaniu pełnego The Sundown 3.

UWAGA! DO EPIZODU BĘDĄ DOŁĄCZANE KLIPY WIDEO KTÓRE TRZEBA BĘDZIE WŁĄCZAĆ DOSYĆ CZĘSTO A PRZEDSTAWIONE W NICH SCENY BĘDĄ SIĘ W WIĘKSZOŚCI OPIERAĆ NA KRWI MORDERSTWACH I BRUTALNOŚCI.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
W pełni wykorzystywać będzie możliwosci SMBX? Uwierz mi, tych możliwosci jest multum: od mini-mushroomów do systemu paru zakończeń.
A pomysł z Imperatorem został skopiowany z mojej TerraSagi z tego co pamiętam :v

No ale dobra, daruję Ci życie - twórz, czekam na jakies wiesci
(02-02-2016, 23:42)TheHasin napisał(a): W pełni wykorzystywać będzie możliwosci SMBX? Uwierz mi, tych możliwosci jest multum: od mini-mushroomów do systemu paru zakończeń.
A pomysł z Imperatorem został skopiowany z mojej TerraSagi z tego co pamiętam :v

No ale dobra, daruję Ci życie - twórz, czekam na jakies wiesci

eeemm. to jest bazowane lekko na Star wars.

Imperator Koopdoom = Imperator Palpatine, Koopstar = Death Star.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Brutalny epizod w smbx xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie wiem jak można zrobić coś brutalnego w Mario, tym bardziej jeśli to nie jest flashówka, ale... jak tam chcesz. Chociaż i tak to nie ma sensu bo Mario to gra dla każuali.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Nie da się nic brutalnego w SMBX zrobić więc zdejmij to "gore".
Nie wiem po co mi sygnatura.
(03-02-2016, 15:45)PvZ napisał(a): Nie da się nic brutalnego w SMBX zrobić więc zdejmij to "gore" 
zedytowane
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

A the Sundown 3 chyba nie zrobiłeś więc co z tym epizodem?

Teraz zauważyłem że powiedziałeś. Nie było pytania.
UPDATE: Epizod składa się z [color=rgba(255, 255, 255, 0.701961)]100 Klipów .mp4, 70 Etapów. 200 Gwiazdek,  Duży świat, Oficjalny Soundtrack przygotowany na potrzeby epizodu, i Rozbudowana fabuła z Eventami, Wybory Moralne, 3 Zakończenia, 20 Sekretów stanowić będzie esencję Epizodu[/color]
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

100 klipów .mp4? filmy będziemy oglądać? 200 gwiazdek, na cholerę? Nie żeby to było źle, ale komu się chce to zbierać. Oficjalny soundtrack pfff, skopiowane z PB: EP, i tak nikt ci tego nie zrobi. :*
master of comedy
@HTB4 wypraszam sobie, u mnie w P&D będzie ok. 190 gwiazdek XDDDD (przy trzech w levelu)
Przeraziłem się gadką o 100 klipach mp4... to do SMBX da się załączyć mp4? :v
Lepiej zrób cutscenkę, bo wiadomo ile mp4 waży c;

Ahh, i pamiętaj żeby nie nawalić za dużo cGFX i nie robić cutoffów bo będzie źle :v
100 klipów= ok. 3GB

Dziękuje nie pobiorę.
(03-02-2016, 14:50)sky2 napisał(a): Nie wiem jak można zrobić coś brutalnego w Mario, tym bardziej jeśli to nie jest flashówka, ale... jak tam chcesz. Chociaż i tak to nie ma sensu bo Mario to gra dla każuali.

Byłoby to trudne, ale kreatywność nie zna granic. Ciężko mi sobie wyobrazić jednak, jakieś super, duper efekty, to tylko SMBX. No cóż zobaczymy co wykombinujesz i miło będzie jak dasz jakiś screen. :)
@Mech, 100 klipów MP4 to by było jakieś >30GB. :E
master of comedy
Mówimy o .mp4, a nie o .avi, które faktycznie nieskompresowane zajmuje 30GB. 100 klipów mp4 zajęłoby maksymalnie 3GB, w dodatku jakby były robione w 1080p i miały sensowną długość 20-30 minut. Tak więc nie przesadzajmy.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości