Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[Tutorial] Jak zrobić naprawdę ciężkich bossów? By HTB4 (CheepCheep666)
UWAGA TEN PORADNIK NIE JEST MÓJ ZOSTAŁ SKOPIOWANY Z CZASÓW KIEDY FORUM BYŁO JESZCZE NA FORA.PL MATERIAŁY SĄ KOPIOWANE ZA ZGODĄ ZioPeng!. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jest 10 sposobów. 

1. Za pomocą layerów spraw żeby kolce spadały na dół. Przydatne przy trudnym Mouserze. 
2. Wstaw ściany z posągów Bowsera z SMB3. 
3. Wstaw do góry 2 Wartów, każdy w innym rogu xD 
4. Zrób walkę na tych czaszkowych platformach na lawie xD 
5. Zrób Larrego i Ludwiga, a jak ma być lespze jeszcze Boom-Booma. 
6. Po minucie spada ściana z kolców [Obrazek: icon_twisted.gif] 
7. Punkt 1 w odwrotnej wersji - teraz kolce "spadają w górę". 
8. Nie dawaj pomocnych rzeczy jak generator muchomorów [Obrazek: icon_twisted.gif] 
9. Zrób 5 Boom-Boom'ów. 
I najtrudniejszy sposób! 
10. Zrób 3 Bowserów z SMB3 [Obrazek: icon_twisted.gif] [Obrazek: icon_twisted.gif] [Obrazek: icon_twisted.gif] I zrób generator muchomorów na 10 second.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PO JUTRZE PRZEKLEJE 4 TUTORIALE PRZYDACĄ SIĘ NOWICJUSZĄ W SMBX!
[img]blob:http://imgur.com/e2cd6c96-3266-4cca-ae69-23a9f126c8d3[/img]
[Obrazek: k5ij9Wz.jpg]
Odpowiedz
Smierdzi mi to Zdradą... ja tam bym zrobił cos kreatywnego, bo spam paroma takimi samymi bossami nie...
Ja bym zrobił cos w stylu survivalu / faz bossa, ewentualnie dodać znikające platformy / podnoszącą się lawę / bullet bille / munchery / limit czasu... ;)
Odpowiedz
Yyy? Masz jakiś problem? Odwalcie się od trudności Pułapki.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
@PvZ sorki, pomylilo mi się ze ZDRADĄ, tam jest spam mobkami :v
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości