Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Mega Boss Battle 3
No co tu powiedzieć... Kontynuacja mojej serii "Mega Boss Battle"

Screeny: http://imgur.com/a/JyTrH

Jak ktoś chce zobaczyć mały spoiler to niech przetestuje kilka etapów:
http://www.mediafire.com/download/zqrv19...poiler.rar

DOUBLE POST!
Dodano screeny! Czy mógłby ktoś przetestować etapy i ocenić screeny?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
DOUBLE POST!
Dodano screeny! Czy mógłby ktoś przetestować etapy i ocenić screeny?
Odpowiedz
Dzisiaj je przetestuję i ocenię, ale nie teraz, bo jestem w drodze do domu.
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/0mXzN0i2X6SW8gyQ

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
@playerofmario
No... Na twoje testnięcię czekam już kilka miesięcy.
Odpowiedz
Dlatego chciałem aby takie coś było zakazane.

I ogólnie czekam na jakieś podstępy.
Odpowiedz
Testnie ktoś zawartość 1 posta?
Odpowiedz
Przeszedłem i zawiodłem. Przejdźmy do Bowsera. Bowser się przesuwał a nie chodził ale to nawet bardzo nie przeszkadzało. (-0.5) Brak dekoracji i goomby chyba źle idą. W każdym razie dziwnie. (-1.0) I chyba nie dałeś piosenek więc musiałem dać jakąś inną aby się dało grać. (-1.0). I tam na początku nie dało się wyskoczyć normalnie z tego tunelu. (-1.0) No a potem była lawa która wkurzała i dalej nie zaszedłem. Tej lawy nie ocenię bo nie wiem czy to pierwszy boss. No i na mapie widziałem że to jest bardzo krótka mapa i szkoda że nie ma autoscrolla tak jak w NSMB. (-1.0) Nie wiem czy są jakieś plusy tej walki. Drugi boss czyli Bowser Jr. był lepszy. Chociaż dziwiły mnie te niewidzialne bloki. Mogłeś dać jakieś normalne niewidzialne bo to było wydać jak one znikają. (-0.5) Nawet ciekawy ten pomysł na walkę więc masz plusa jakiegoś. (+0.5) No i te bomb-omby lewitywały na tych "niewidzialnych" blokach co mnie boli. (-0.5) No i walka stawała się nudna. (-0.5) A potem z dupy jak go zabiłem wyskakuje z tego i myślałem że to background i zginąłem ale to chyba moja wina. No i walka z nim jako Ludwig jest ok. (+1.0) Tło i most jest nawet ok. (+0.5)  No i zapomniałem dodać u Bowsera tło i bloki są też spoko. (+1.0) No i to chyba tyle na tą recenzję.

Moja ocena to 5/10.
Odpowiedz
Jest autoscroll w Bowserze jak w NSMBWII tylko przerobiony w bo by nie działało. A tak wgl? Po grzyba dekoracje. Nikt na nie nie będzie patrzeć bo tu się ucieka przed Bowserem, a nie podziwia widoki. I nie da się zrobić idealnie takiego jak w NSMBWII. Nie chodzi Bowser? To zrób mi Bowsera za Motherbraina który chodzi. W czym jest sęk? NIE DA SIĘ ROBIĆ ANIMACJI MOTHERBRAINA więc jak nie wiesz to nic nie mów. A cały tunel się da przejść. Te blocki niewidzialne muszą być bo inaczej Bowser Jr. będzie wyskakiwał. I to w ogóle nie przeszkadza więc po grzyba ten minus. I innymi blockami się nie da więc jak nie wiesz to się nie czepiaj. A co do Bowsera jr. jeszcze to ta walka nie jest nudna. Byłaby gdybym nie dał kul ognia.

Twoja ocena mnie nie boli bo uwzględniłeś w niej bezsensowne minusy.
Odpowiedz
@PvZ jak chciałeś zabłysnąć to ci się nie udało. Każdego NPC da się zanimować więc jak już mówiłem z 10 razy jak czegoś nie wiesz to siedź cicho, dekoracje są ważne nawet przy ucieczce, a ogólnie poza tym co powiedział Mech to cóż... epizod wciąż trzyma jak reszta MBB poziom osoby która dopiero się uczy SMBX.
master of comedy
Odpowiedz
Można podmienić grafikę bloka na niewidzialną. I po co ci ta agresja? Nie jesteś perfekt i każdy ma swoje wymagania. Tego Bowsera można dać jako inny NPC który by się ruszał i Mother Braina niewidzialnego. I te niewidzialne bloki mogły by się pojawiać po zabiciu go. Nie jest ta ocena na złość ale czepiam się wszystkiego abyś umiał tworzyć etapy. Nie mówię że nie umiesz bo umiesz. No ale nie będę kłamał. :)
Odpowiedz
Nie zmienię tych niewidzialnych blocków bo aż tak one nie przeszkadzają. I umiem tworzyć etapy. 

@HTB
I po co mnie jeszcze dołujesz? Ja się nie uczę w SMBX. PRAGNĘ PRZYPOMNIEĆ ŻE TO TYLKO BETA.

Poza tym po co wam chodzącego Bowsera? Jego nóg przecie nie widać więc... Widać tylko jego głowę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości