Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3.0.1] Peach & Daisy - Na ratunek [Demo 1]
Fabuła:
Bowser, znudzony już ciągłymi porażkami w swoich planach porywania Księżniczki, postanawia odwrócić role. Tym razem porywa braci Mario i wysyła posłańca do księżniczki Peach z wieścią o porwaniu. Wiadomość ta zszokowała całe Muchomorowe Królestwo. Peach, słysząc o tym, postanowiła wyruszyć w podróż, aby odbić braci Mario z pazurów groźnego króla Bowsera. Do jej dyspozycji dołącza się księżniczka Daisy, która chcę pomóc w ratowaniu... Luigi'ego.

Screeny:

Postacie do wyboru:
- Peach (jako Peach)
- Daisy (jako Toad)

Światy:
1. Muchomorowe Królestwo
2. Suche Tereny Stepowe
3. Egzotyczna Rafa
4. Niebiańskie Przestworza
5. Wulkaniczna Zatoka Bowsera
S. Świat Specjalny

Testerzy:
1. Dante19977 (ocenił epizod na 9.1/10)
2. michnintendo2 (ocenił epizod na 9/10)
3. legendofyoshi14 (ocenił opizod na 9/10)

DOWNLOAD (16 MB): http://www.mediafire.com/download/8sbbm2...O+1%29.rar
Odpowiedz
Sprawdzę później. Mogę dać już plus (+) za to że mało waży.
Odpowiedz
@Mech pełny epizod planuję wydać z wagą ok. 55-70mb. Głównie miejsce zajmuje muzyka.

A, no i czekam na Twoją opinię.
Odpowiedz
Będziesz edytował pierwszy post i pisał na ile go ocenił ktoś? Też mogę być betatesterem. A epizod właśnie pobieram.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
@PvZ w sumie dałem tam tylko oceny beta testerów dla zachęty... ale mogę dać opinię każdego, bo czemu nie. xd
A trzech betatesterów starczy. To nie jest jakis wielki projekt, jednak zapamiętam żeby Cię wziąć do następnego ;d
Odpowiedz
Przeszedłem demo i powiem że ogólnie było fajne. Ale denerwowało mnie to że czasami trzeba coś przejść Peach a czasami Daisy. I w zamku... Kolce na poziomie bloku. Chyba wiesz że gdy podejdziemy blisko kolcy/lawy oberwiemy? To trzeba poprawić ponieważ to bardzo denerwuje. Za dużo też warpów dałeś przeciwników i gorsze jest to że oni są wystrzeliwani. Podoba mi się to że etapy są bardzo rozbudowane i jest wiele gwiazdek do zdobycia. Co do prologu no to jest fajny. Podobają mi się też imiona NPC. A i jeszcze fajnie że epizod zajmuje bardzo mało. Nie podoba mi się to że bardziej dostajemy bonusy do Daisy. I w ogóle według mnie jest za mało kwiatków. Walka z bossem może być ale walka z nim powinna być ciekawsza. Moja ocena z epizodu to 9.1. Ciężko mi było wydać ocenę ale mam nadzieje że jesteś z niej ucieszony.
Odpowiedz
@Mech Dzięki, za opinie, ale tak ma być. Każdy poziom ma zawierać fajny gimmick, lub jakas dominację jednej postaci nad drugą. Chodzi o to, żeby uchwycić ich współpracę, bo to jest "Peach&Daisy" a nie "Peach".
Projekt jest oficjalnie zawieszony. Nie chcę pracować dalej, dopóki nie znajdę kogos, kto mi naprawi tą Daisy (sam nie umiem). Jeżeli się znajdzie taka osoba, która mi skoryguje Daisy i będzie kompatybilna pod Toada, dostanie +1 reputacji i miejsce w custom creditsach.

W celu zaczerpnięcia większej dawki informacji zapraszam na PW ;)
Odpowiedz
DOUBLE POST
Witam, witam - wznawiam pracę nad Peach & Daisy, cóż za wspaniała nowina ;]
Jestem w trakcie tworzenia poziomu 2-Ghost House. Sami spójrzcie:
[img][Obrazek: 0rK6en5.png][/img]
Odpowiedz
Jeżeli w pełnej wersji nie poprawisz Daizy odejmę ci -2 punkty.
Odpowiedz
@Mech, mówiłes mi to XDDD
Do pełnej wersji jeszcze długo ;> przed premierą ją poprawię.
Odpowiedz
Mówiłem? Nie wiedziałem ale ok. Co do screena to ciekawe te chmury.
Odpowiedz
A więc...
Epizod był bardzo dobry. Ciekawe wykorzystanie warpu "instant" oraz lvl design był bardzo dobry. W czym sęk? Sęk w tym, że żeby zdobyć niektóre gwiazdki to trzeba mieć odpowiednią postać. (np. do dwóch gwiazdek potrzeba Peach a do jednej Daisy.) Wg. mnie każda postać powinna mieć dostęp do gwiazdki a wybierając np. Peach możemy sobie ułatwić jej zdobycie. Boss był bardzo prosty jak przystało na 1 świat. Wiem co chciałeś zrobić, ale z Fireflowerem możemy zabić bossa a on nic nam nie może zrobić. Daj do notatnika "nofireball=1" bo te skorupy są na nic. Widzę, że ogółem stawiasz na SMW i dobrze wykorzystujesz grafikę. :)  
I minus za to że w jednym podwodnym etapie jest kaizo trap z tymi blokami z SMW że uderzysz w nie i się kręcą. Ale raczej wiesz o co chodzi. 

Więc, czas ocenić!

Grafika: 8/10
LvL Design: 8,75/10
Fabuła: 8,50/10
Mapa Świata: 8,50/10.
Strona Techniczna 7,50/10

Ogólna Ocena: 8,25/10
Rank: C     (DOBRY TWÓRCA)

Uwierz mi! Jak na pierwszy epizod świetnie ci wyszło!
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości