Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

The Sundown 2: Valert of Alert
po takim czasie Uploaduje ten epizod na to forum. gdyż nie wszyscy zdołali pobrać ten epizod.
Epizod ten jest kontynuacją krótkiego 10 minutowego (Pro Speedrunner przejdzie go w 3 minuty) epizodu "The Sundown" w polskiej wersji nazywającego się zaćmienie, i nie wiem nawet czemu. epizod to to samo co oryginał ale jakieś 48% lepszy. i dłuższy o 20 etapów.

Fabuła:
Znany Hydraulik Mario i jego mniej znany brat Luigi wałęsali się po wzgórzu Toadów w poszukiwaniu przygód.
Gdyż po ostatnim zwycięstwie nad ciemiężącym Lordem Bowserem nie mieli niczego do roboty.
Jednak wszystko co dobre, Nie może trwać wiecznie. Zło nigdy nie śpi. Tak było też w tym przypadku.
Ponieważ Bowser przetrwał zawalenie się sali tronowej na "Wyspie Cienia" i wydostał się.

Tym razem Bowser zakwaterował się w krainie lawy i podpalił Toadom domy.
Czy Mario zdoła pozbyć się tyrana? Czy Luigi zemści się na Lemmy'm (bo ten spalił mu posiadłość)? Czy Toady odbiją ziemie Valertów? To zależy tylko od was.

Epizod jest w pełni zaktualizowany. wszystkie Update'y nałożone.  ;)
Screenów nie dodaję. nie chce mi się tworzyć nowych screenów.

Dodam  jeszcze. że chętni mogą się zgłaszać na Beta-testy The Sundown 3, Dark Mosaika Studios prosi o wsparcie!

Link do downloadu znajdziesz tu!
http://download1586.mediafire.com/0ehnft...t+FULL.rar

Zamiast screenów jest Wideo! Obejrzycie je tu! https://www.youtube.com/watch?v=Jc8oEzhWV-c
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Halo, halo, umiesc screeny, ponieważ chcę wiedzieć co jem ! :D
PS Testnę po szkole i ocenię :v
Odpowiedz
Oglądałem epizod u Dantego, prezentuje się świetnie! :)
Odpowiedz
Ja go chciałem nagrać, ale P1 nie chciał się przesłać. :(
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/0mXzN0i2X6SW8gyQ

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
Dobra, skończyłem ;-;
No cóż, projekt jest... zaskakujący.
Trochę DUŻO cutoffów pomimo dużej ilosci cgfx...
No, ale... muzyka jest swietna.
Jednak jakos mi nie przypadło do gustu ;x
Moja ocena: 5/10
Odpowiedz
Przeszedłem epizod i powiem że nawet jest fajny. A więc zacznijmy od mapy świata: jest ona kwadratowa, brak dekoracji i rzek i innych ciekawych rzeczy. Zamek Peach: jest ok ale warpy są źle ustawione. Etapy mają bardzo dużo power'ów przez co jest za łatwo nawet jak na pierwszy świat. Powiem jedno: jesteśmy OP. Bossowie mogą być nawet ciekawe zastosowanie ale niestety się zabijają! Dobrze że tylko Wendy i Larry. Iggy: muszę mieć kwiatka. Podobają mi się nazwy etapów. Ostatni świat może być: jest trudny i dobrze. I jeszcze jedno o bossie: walka z Roy'em to jakieś gówno! Musiałem na kodach to przejść. Nie to że jest trudny tylko że jest zbugowany. Na ostatnim bossie się zawiodłem: banalny jak nie wiem co. No i niestety nie ma warpów do zamku Peach przez co muszę chodzić bardzo długie drogi. A i fajnie że epizod waży tylko 30MB.

Za epizod daje 6.5/10.
Odpowiedz
To się w końcu stało... Oszalałem. Przekonałem się do nieoficjalnych Wersji.
Strasznie polubiłem 1.4.3. i z tego powodu postanowiłem Odświeżyć Epizod. Portując Epizod na wersję 1.4.3!

To ten sam epizod co w 2015, ale kompatybilny z 1.4.3.

Czy coś się zmieniło? Tak. ale tylko dwie rzeczy.

Po pierwsze, na Mapie świata Level "Laboratorium Paszczaków" Jest usuwany po ukończeniu. Mario wspomniał o tym że muszą zniszczyć Laboratorium. więc na serio je niszczą.
Po drugie, Nowe Creditsy.

O to link do Valert of Alert 1.4.3

http://www.mediafire.com/download/37730a...+1.4.3.zip
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość. To świetnie, że przeszedłeś na 1.4.3, tylko czemu to twoim zdaniem jest "nieoficjalna wersja"? :v
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
Odpowiedz
(12-09-2016, 18:09)Dood napisał(a): Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość. To świetnie, że przeszedłeś na 1.4.3, tylko czemu to twoim zdaniem jest "nieoficjalna wersja"? :v

1.4.3 jak i zarówno 1.3.0.1, 1.3.0.2, 2.0, 1.4.1 oraz 1.4.2 są wersjami nieoficjalnymi. Ostatnią oficjalną wersją SMBX nadal jest i prawdopodobnie cały czas będzie SMBX 1.3 (gdyż jest to ostatnia de facto najbardziej stabilna wersja wydana przez Redigita)

Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości.

SMBX 1.3 to nieoficjalna gra Mario stworzona przez fana. Szach mat. //PvZ
Odpowiedz
Czemu 1.3.0.1 jest nieoficjalną wersją?
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
Odpowiedz
(12-09-2016, 19:49)Mech napisał(a): Czemu 1.3.0.1 jest nie oficjalną wersją?

czytanie ze zrozumieniem off mam rozumieć eh

Bo nie została stworzona przez Redigita (właściwie to idzie to bezproblemowo wywnioskować z mojego poprzedniego postu). Owszem, jest promowana przez anglojęzyczne forum o SMBX, ale nie należy do kanonu, jeśli mógłbym to tak określić.
Oczywiście znajdą się ludzie, którzy nawet 2.0 czy 1.4.3 uznają za wersje oficjalne, mimo, że pierwotny twórca SMBX nie ma z tymi wersjami nic wspólnego.
Odpowiedz
Może nie że czytanie ze zrozumieniem tylko po prostu myślałem że jakiś błąd popełnił bo cały czas myślałem że 1.3.0.1 było zrobione przez Redigita. A wracając do epizodu: nie naprawiałeś mniejszych błędów? Jeśli nie to szkoda bo pewnie nie zrobisz specjalnego update'a. I w epizod grałem więc nie widzę sensu grać go na innej wersji bo mimo tych zmian.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
Odpowiedz
(12-09-2016, 20:59)Mech napisał(a): Może nie że czytanie ze zrozumieniem tylko po prostu myślałem że jakiś błąd popełnił bo cały czas myślałem że 1.3.0.1 było zrobione przez Redigita. A wracając do epizodu: nie naprawiałeś mniejszych błędów? Jeśli nie to szkoda bo pewnie nie zrobisz specjalnego update'a. I w epizod grałem więc nie widzę sensu grać go na innej wersji bo mimo tych zmian.

Epizod będzie na 1.3 i na 1.4.3. I jakby było tego mało to Będę jednocześnie robił Aktualizacje na 1.3 oraz 1.4
Update'y na 1.3 będą oznaczone jako 1.3.X.X a te na 1.4 będą oznaczone jako 1.4.X

Nie będzie jednak wersji na 1.2... powód? Brak CGFX.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

Odpowiedz
tbh who even uses 1.2
Odpowiedz
to jest 2-gi powód.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości