Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.4.3] New Super Mario Adventures
No ale poinformował. Twoje wypowiedzi nie mają sensu. Jedyny ich sens to nabicie postów.  Koniec Offtopu.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Za chwilę obaj dostaniecie warny i się skończy. Nie bawimy się moderatorem i nie edytujemy postów tylko po to, by dopisać "żałosne". 

Cóż, zatem czekam do tego 11 lutego i czekam na więcej informacji. Szczególnie ciekaw jestem jak opracowałeś ten gimmick z mini-mushroomem.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Odpowiedz
Ja się kłóciłem dla żartów. A co do tego mini-mushrooma to jest raczej niemożliwe aby zrobić coś takiego. No chyba że to będzie coś głupiego.
Odpowiedz
(07-02-2016, 21:39)Mech napisał(a): Ja się kłóciłem dla żartów. A co do tego mini-mushrooma to jest raczej niemożliwe aby zrobić coś takiego. No chyba że to będzie coś głupiego.

Jak nie wiesz jak to zrobić, to nie mów, że nie da się tego zrobić. Da się i to w bardzo prosty sposób. Może nie jest to rewelacyjny sposób, ponieważ to jest SMBX, a nie NSMB DS/Wii/U, ale też nie jest głupi. Można wiele wycisnąć z tej gry :D tylko trzeba chcieć i mieć pomysł.
[Obrazek: c1SoUUq.gif]

[Obrazek: 0yBnvvb.png]
[Obrazek: XrefkSc.png]
[Obrazek: DcjGGEh.png]
Odpowiedz
Jeżeli ujrzę jeszcze jedną kłótnię, to kopnę was obydwóch w wasze naburmuszone tyłki. Jeden skończy z warnem, a drugi bez rangi...

Nie róbcie z tego tematu kłótni.
Odpowiedz
Wiedzialem ze Ezel tu zajrzy xd
Odpowiedz
(07-02-2016, 22:19)NajekK napisał(a):
(07-02-2016, 21:39)Mech napisał(a): Ja się kłóciłem dla żartów. A co do tego mini-mushrooma to jest raczej niemożliwe aby zrobić coś takiego. No chyba że to będzie coś głupiego.

Jak nie wiesz jak to zrobić, to nie mów, że nie da się tego zrobić. Da się i to w bardzo prosty sposób. Może nie jest to rewelacyjny sposób, ponieważ to jest SMBX, a nie NSMB DS/Wii/U, ale też nie jest głupi. Można wiele wycisnąć z tej gry :D tylko trzeba chcieć i mieć pomysł.

Nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało.
Odpowiedz
Po długim czasie postanowiłem kontynuować tworzenie poziomów do epizodu :)

Mam pewien pomysł. Do epizodu dodałem kolejny "gatunek" rury. Jest to Glitch Rura.

[Obrazek: r8wE4dc.gif]

Jest to rodzaj rury, który prowadzi do ukrytych poziomów (World 1-A, World 1-B, itp.)
Znajduje się w miejscach, do których można się dostać wykorzystując bugi w SMBX.

Poziomy, do których można się dostać byłyby waszym pomysłem. Moglibyście wysłać mi na PW swój własny poziom. Warunki poziomu to:
- grafika musi być taka, jaka jest użyta w linku w pierwszym poście
- poziom ma 3 Starcoin'y do zebrania
- koniec poziomu to gwiazdka

Odpowiedz
Mogę zarezerwować 1-A, lecz zrobie za jakiś czas gdy mój komputer wróci z naprawy. :E
master of comedy
Odpowiedz
Ok nie ma pośpiechu :)
Wpisałem na listę.

Odpowiedz
Mam pytanie. Jeśli np. chce zrobić 1-B, to mogę oprócz tych niezbędnych cGFX'ów z NSMA mogę dodać kilka swoich (tylko bloki i backgroundy)?

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
Odpowiedz
Możesz, jeżeli grafiki nie będą się zbytnio różniły od moich (najlepiej kolory w stylu smb3)

Odpowiedz
Wybieram:
World 1-D
:) I pytanko jak ja będę robił poziom to może być np: boss, poziomy nie z tego świata pierwszego. Czy tylko z tego pierwszego świata i bez bossa?
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt SMBX 1.3.0.1:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
Kowalski11 Adventure- 14% (brak) wersja-1.4.3
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 19% (demo) wersja-1.3.0.1
Przyszłe epizody:
Five Islands (Boss Rush)- 5% (brak) wersja-1.4.3
Odpowiedz
Można jeszcze wybrać poziom wodny, tylko czy chcesz, aby wysłać Ci bloki z tego świata?
Jako bossa możesz dać boom booma :)

PS. Tomex7 czy ty rezerwujesz 1-B?

Odpowiedz
Dobra NajkKu, zarzuć mi 1-C, też cos zbuduję w SMBX-ach, bo czemu nie ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości