Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3][LunaDLL(opcjanalne)] Do it again - Act I
SMB: Do it again - Act I

Bowser rozpoczął inwazję na pobliskie królestwa. Porwał także Peach (ja bym się cieszył :v). Mario postanawia go powstrzymać. Po drodze zauważa, że inwazja nie jest jeszcze zakończona i w pierwszej napotkanej krainie Toady nadal beztrosko żyją. Natomiast na pustynii można zobaczyć część floty Bowsera dowodzonej przez Larry'ego. Akt I kończy się spotkaniem Luigi'ego.

PIRAMIDA MOŻE POWODOWAĆ ATAKI EPILEPSJI!!!

Poziom trudności i upierdliwości:
CHOLERNIE TRUDNY

Tutaj macie parę screenów:
http://imgur.com/a/SD4XP

Link do pobrania:
http://www.mediafire.com/download/erk586..._Act_I.zip

Miłego grania. :)

PS. Nie potrzeba żadnej LunyDLL, zwiększa tylko życie 2 czy tam 3 bossom, bo są zbyt łatwi, a nie lubię jak przeciwnik spada na głowę :v (np. Larry może zginąć od 1 uderzenia [ale nie musi] :D).

:!: :!: :!: 
łapcie patch do poziomów 1-4, C1-1 i 2-6 z załączników
KOLEJNY PATCH DO 2-5 I MAPY (można było pominąć ten poziom xd)

:!: :!: :!:
Kolejny patch bo smbx lubi usuwać warpy :D

Załączone pliki
.zip   Do it again - PATCH.zip (Rozmiar: 51,74 KB / Pobrań: 8)
.zip   PATCH 2.zip (Rozmiar: 48,25 KB / Pobrań: 7)
.zip   the final patchdown!.zip (Rozmiar: 36,28 KB / Pobrań: 4)
Odpowiedz
Dobra, mój drogi, przyznam Ci jedno: Epizod jest CHOLERNIE TRUDNY.
I mówi to osoba, która przechodzi Kaizo Mario zużywając mniej niż 100 savestatesów :v

Przyznam, srednio wychodzi Ci wystrój poziomu, aczkolwiek grywalnosc stoi na wyższym poziomie ze względu na poziom trudnosci. Rozbuduj trochę teksty NPC-tów, bo są cholernie krótkie i proste, np. "You need a key" :v
Na poziomach znajdują się też stuck pointy, gdzie wpadniesz i nie możesz skoczyć spowrotem. Sadystycznie, nieprawdaż?

Skończyłem na 1-3 i dalej nie mam siły, rly xd Daję Ci 6.5/10 :v
Odpowiedz
(05-01-2016, 23:00)TheHasin napisał(a): Dobra, mój drogi, przyznam Ci jedno: Epizod jest CHOLERNIE TRUDNY.
I mówi to osoba, która przechodzi Kaizo Mario zużywając mniej niż 100 savestatesów :v

Przyznam, srednio wychodzi Ci wystrój poziomu, aczkolwiek grywalnosc stoi na wyższym poziomie ze względu na poziom trudnosci. Rozbuduj trochę teksty NPC-tów, bo są cholernie krótkie i proste, np. "You need a key" :v
Na poziomach znajdują się też stuck pointy, gdzie wpadniesz i nie możesz skoczyć spowrotem. Sadystycznie, nieprawdaż?

Skończyłem na 1-3 i dalej nie mam siły, rly xd Daję Ci 6.5/10 :v

1. Jestem sadystą (zobaczyłbyś na pustyni) :D
2. Nie jestem jakiś twórczy w wymyślaniu tekstów.
3. W Akcie II poprawię się z tymi NPC.
4. Ostrzegałem przed trudnością. :>
Dzięki za ocenę! :)
Odpowiedz
Może trochę zmniejsz trudność?
Odpowiedz
Zapomniałbym!!!
Pierwsza osoba, która nagra i przejdzie mój epizod zostanie postacią w II akcie epizodu! (jako Toad)
Odpowiedz
I tak nic nie równa się trudnością z Pułapką. :v  A ja spróbuje to przejść. Tylko ostatnio SMBX mi laguje więc nie wiem. Tak wgl. Jak idą pracę nad epizodem?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(08-01-2016, 18:01)PvZ napisał(a): I tak nic nie równa się trudnością z Pułapką. :v  A ja spróbuje to przejść. Tylko ostatnio SMBX mi laguje więc nie wiem. Tak wgl. Jak idą pracę nad epizodem?

II Akt planuję robić w czasie ferii (od 15.02). Teraz mam za dużo nauki :/

edit: Przepraszam bardzo za frustrację wywołaną poziomem 1-4 i C1-1, nie wrzuciłem najnowszych wersji poziomu :> zaraz wrzucę te 2 levele
Odpowiedz
Nagrałem pierwszy odcinek z Twojego epizodu... kiedys go przejde ;v
Odpowiedz
Wiem, że nikt w to nie gra, więc zaraz wydam kolejny patch :D
Odpowiedz
Ja MOŻE zagram kiedyś.
Odpowiedz
Ze screenów mogę dać 7.5/10

75%
nie tłumaczyć!: 我知道你會翻譯它。如果你正在閱讀,你錯了!一旦你將面臨懲罰!

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
@up Ludzie, rozwińcie swoje opinie tak trochę.
Ja tam robię recenzję tego epsa na swoim jutubie i serdecznie polecam epizod dla zaawansowanych playerów, ponieważ do takich jest własnie skierowany, prawda, DeMuZ?
Odpowiedz
(20-02-2016, 03:38)TheHasin napisał(a): @up Ludzie, rozwińcie swoje opinie tak trochę.
Ja tam robię recenzję tego epsa na swoim jutubie i serdecznie polecam epizod dla zaawansowanych playerów, ponieważ do takich jest własnie skierowany, prawda, DeMuZ?

dokładnie :D nie polecam nowym graczom (szczególnie etapów z lawą :>)
Odpowiedz
Zagrałem trochę i powiem że epizod fajny. Bardzo mało ważył. (+0.5) Wszystkie sloty puste i dobrze. Włączam epizod i niestety mapa świata kwadratowa i mało dekoracji. (-1.0) Widzę że etapy są w stylu SMB2 ale przeciwnicy w SMB3. Mapy są rozbudowane i bardzo dobrze. Nintendo też musi nad tym popracować ale w końcu to platformówka a nie exploring. (+1.0) Brakuje mi eventów. :V (-1.0) Szkoda że tylko jedynym power'upem jest grzyb przez co gra jest nudniejsza. (-0.5) Tak samo z tymi goombami. Uderzam blok i wychodzą goomby. To jest czasami wkurzające. (-0.5) Dobrze że we wodzie można pływać. (+0.5) A i jeszcze design jest spoko. (+1.0) I to tyle na recenzję ponieważ dalej nie gram bo etapy są i będą pewnie jeszcze bardziej rozbudowane. :V A dokładniej doszedłem do tego zamku.

Moja ocena to 8/10. (Very good!)
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(22-03-2016, 11:47)Mech napisał(a): Zagrałem trochę i powiem że epizod fajny. Bardzo mało ważył. (+0.5) Wszystkie sloty puste i dobrze. Włączam epizod i niestety mapa świata kwadratowa i mało dekoracji. (-1.0) Widzę że etapy są w stylu SMB2 ale przeciwnicy w SMB3. Mapy są rozbudowane i bardzo dobrze. Nintendo też musi nad tym popracować ale w końcu to platformówka a nie exploring. (+1.0) Brakuje mi eventów. :V (-1.0) Szkoda że tylko jedynym power'upem jest grzyb przez co gra jest nudniejsza. (-0.5) Tak samo z tymi goombami. Uderzam blok i wychodzą goomby. To jest czasami wkurzające. (-0.5) Dobrze że we wodzie można pływać. (+0.5) A i jeszcze design jest spoko. (+1.0) I to tyle na recenzję ponieważ dalej nie gram bo etapy są i będą pewnie jeszcze bardziej rozbudowane. :V A dokładniej doszedłem do tego zamku.

Moja ocena to 8/10. (Very good!)
Dzięki za ocenę! Do tej pory nikt nie doszedł dalej niż do zamku (no oprócz mnie) :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości