Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Czy kończę z SMBX?
Otóż od wtedy gdy forum było zamknięte dla użytkowników, przestałem wogóle grać w SMBX. Przed zamknięciem forum robiłem epizod z 1.4.4 The Hole mając 100 %tową wene, ale wena skończyła się gdy forum zostało chwilowo zamknięty. Wtedy zapomniałem o SMBX i nie grałem od iluś tam miesięcy nawet gdy forum zostało otwarte. Grałem w inne gry, nawet wogóle nie myślałem o SMBX. Strasznie chcę skończyć epizod i wrzucić to na YT tylko problem taki, że już mi się nie chcę. Teraz moją orginalną grą jest Roblox, ale żadko gram. NA discordzie bardzo żadko wchodzę Nwm co dalej ze mną będzie odejdę czy jeszcze zostanę :/
Odpowiedz
Na tym forum nie warto prawie niczego nie robić :/ Polecam przenieść się na angielskie. Tam mój projekt sobie spokojnie żyje, a sądzę, że tutaj prawie nikt by się tym nie interesował. Szczerze... Tutaj SMBX interesuje się... Może z 5 użytkowników... Co i tak jak na to forum jest niezłym rekordem. Natomiast na SMBX.com prawie każdy z kilku tysięcy użytkowników się tym interesuje! Wybór wg. mnie jest prosty...
Odpowiedz
Ja bym chciał powrócić do SMBX, ale to nie ma już dla mnie sensu, Dante ma długą przerwe więc nikt z Polaków nie oceni, nie nagra. W sumie lepiej już dawać jakieś etapy na angielskie forum, z tymi dziwnymi zasadami niż tu.
Zapraszam na mój profil na anglo: https://www.supermariobrosx.org/forums/m...le&u=13604
Odpowiedz
Tak jak każdy pisze , przenieś się na angielskie .
Mi też nie chce się już tworzyć poziomów które i tak każdy ma w dupie .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Aż mi się przypomniał fakt, że stworzyłem SM the Great Battle, po to, aby Dante to nagrał... XXDDD

Ale serio przenieś się na ang. forum. Tam są osoby z polskiego, które się tym (SMBX) jeszcze interesują.
Odpowiedz
(26-06-2018, 17:02)Tomex7 napisał(a): Aż mi się przypomniał fakt, że stworzyłem SM the Great Battle, po to, aby Dante to nagrał... XXDDD

Ale serio przenieś się na ang. forum. Tam są osoby z polskiego, które się tym (SMBX) jeszcze interesują.

Szkoda że nie nagrał, Epizod był bardzo fajny. W Sumie bym zobaczył u Dantego ten epizod. ;p
Zapraszam na mój profil na anglo: https://www.supermariobrosx.org/forums/m...le&u=13604
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości