Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Czy to demo Ci się podobało?
tak
tak.
oczywiście
było zajebiste i czekam na pełną wersję
nie. zabij się.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Super Mario And The Ancient Stars (DEMO V1 RELEASED!)
Tylko na ANG. Forum
https://www.supermariobrosx.org/forums/v...hp?t=21029
Odpowiedz
Więc:
-Ładnie wyglądająca mapa świata, całkiem dobry Design.
-Szkoda że mapa jest nie praktyczna, nie można wejść do Intrów (?). Po prostu nie ma ich w folderze z epizodem.
-Brak nazwy, Epizod nazywa się "Unnamed 19". Zapomniałeś dać nazwe.
-Świetny Boss, do Bossów oczywiście masz talent, czekam na więcej.
-Em, Level Design jest przeciętny, dobrze wygląda lecz czasami jest Spam, i Lawa w drugim poziomie, serio?
-Nie miałem czasu na obejrzenie fabuły, więc daje neutralne. Lecz po Ataku Koop spodziewam się świetnej fabuły.
-Mało waży, tylko 30mb na siedem etapów, całkiem dobrze.
-Nie ma zapisów, więc nie trzeba usuwać Save1, Save2, Save3 w folderze.
-Zajebiste Soundtracki!

W sumie to mogę dać takie 7/10, szczególnie za te Soundtracki, musisz na pewno popracować nad Mapą Światą, bo po przejściu w rure po Zamku Bitch nie odblokowuje się dalsza droga, albo po prostu to u mnie tylko. Mam nadzieje że poprawisz to w dalszej części Dema.
Zapraszam na mój profil na anglo: https://www.supermariobrosx.org/forums/m...le&u=13604
Odpowiedz
(25-06-2018, 08:43)KingMario napisał(a): Więc:
-Ładnie wyglądająca mapa świata, całkiem dobry Design.
-Szkoda że mapa jest nie praktyczna, nie można wejść do Intrów (?). Po prostu nie ma ich w folderze z epizodem.
-Brak nazwy, Epizod nazywa się "Unnamed 19". Zapomniałeś dać nazwe.
-Świetny Boss, do Bossów oczywiście masz talent, czekam na więcej.
-Em, Level Design jest przeciętny, dobrze wygląda lecz czasami jest Spam, i Lawa w drugim poziomie, serio?
-Nie miałem czasu na obejrzenie fabuły, więc daje neutralne. Lecz po Ataku Koop spodziewam się świetnej fabuły.
-Mało waży, tylko 30mb na siedem etapów, całkiem dobrze.
-Nie ma zapisów, więc nie trzeba usuwać Save1, Save2, Save3 w folderze.
-Zajebiste Soundtracki!

W sumie to mogę dać takie 7/10, szczególnie za te Soundtracki, musisz na pewno popracować nad Mapą Światą, bo po przejściu w rure po Zamku Bitch nie odblokowuje się dalsza droga, albo po prostu to u mnie tylko. Mam nadzieje że poprawisz to w dalszej części Dema.

Dzięki za odpowiedź! :D Za wszelkie błędy już się biorę. Nwm jak, ale nowa mapa została zapisana w innym folderze :/ ... Ok, jeśli podoba Ci się ten eps, to bardzo proszę też o komentarz na ang. (taki kurde ze mnie zebrak XD)
Odpowiedz
OK, jest już poprawione na angielskim forum. (Dodałem Huba)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości