Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najtrudniejsza plansza
Jaka jest wasza najtrudniejsza plansza w jaką graliście? (Nie pisać z epizodów) Jak dla mnie to chyba Unforning Fortress.
Odpowiedz
Próbowałem przejść Zdradę...

...no i wiecie jak to się skończyło.
Odpowiedz
Ezel: Ale planszę. Nie chodzi mi o epizod.
Odpowiedz
Wszystkie etapy Pułapki. lel. :v
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Czy wy czytacie ze zrozumieniem? Jaka jest wasza najtrudniejsza plansza w jaką graliście? (NIE PISAĆ Z EPIZODÓW).
Odpowiedz
No to wszystkie levele z Pułapki. Z czym masz problem? lel. Zresztą walić to że to jest z epizodu bo to wciąż plansza. :v Dobra. Chcecie plansze z gry? Dobra. Sharkbite Shores na CRAAAAZYY z bossem "Baron von Bats". (PvZ: Garden Warfare)
Odpowiedz
No ja nie mogę! Co wy się tak pozmienialiście?
Odpowiedz
Przecież epizod też zawiera planszę, czego Ty się czepiasz?

Epizod sam w sobie jest trudny, więc ciężko mi wybrać "ulubieńca".
Odpowiedz
Chodzi mi żeby wybrać planszę ALE NIE MOŻE ONA BYĆ W EPIZODZIE.
Odpowiedz
Cóż, jak na razie twierdzę, że to moja "Kraina Niesprawiedliwosci" jest najtrudniejsza, uwzględniając plansze z SMBX na naszym forum :v
Odpowiedz
Znam trudniejsze plansze, niż "Kraina niesprawiedliwości", po prostu dużo przepadło przez ten atak hakerski :v

I dlaczego niby nie można napisać planszy z epizodu? Epizod to ostatecznie zbiór plansz, okraszony na ogół jakąś fabułą i mapą świata czy hubem łączącym te plansze, plansza która była w epizodzie jest gorsza od planszy, która nie została w epizodzie wykorzystana? Czegoś nie ogarniam D:
Odpowiedz
Ja tu zaraz wrzucę reupload Pułapki. (najtrudniejszy epizod SMBX)
Odpowiedz
Godly Conception.
master of comedy
Odpowiedz
(04-01-2016, 15:46)PvZ napisał(a): Ja tu zaraz wrzucę reupload Pułapki. (najtrudniejszy epizod SMBX)

Wiesz, że to jest Kaizo i administracja niekoniecznie może przyjąć taki hack?

Jeżeli chcesz aby ten hack był na forum, ustaw go bardziej nieoficjalnie, np. w na swoim profilu albo w sygnaturze.
Odpowiedz
Ale to tylko reupload. Nie nowa część. Jak chcesz to mogę faktycznie ułatwić.

EDIT: To nie jest w 50% nawet kaizo. To jest tak: 1-3 światy: kaizo 4-8 światów: mega trudne. Z tego 4 świat prosty jak drut. :/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości