Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.3.0.1] Bosses' Airships v.2
Heh. No to proszę tutaj mamy nową wersję Boss Rusha. Ma więcej bossów, secret bossa, no i fajniejszą muzykę bossa. 

Download

[Obrazek: 5qwGvUi.png]

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
Odpowiedz
Bardzo przyjemnie się grało w ten twój boss rush. Każdy boss starał się być oryginalny, więc nie wiało nudą. Moja ocena: 7/10.

Zażalenia:
>prawie ciągle ta sama muzyka
>1. PoisonShroom - możemy zabić paragoombę bombą, wystarczy ustawić mu 'friendly'.
>4. Fire Bro - można mu stać na głowie XD to da się zmienić w npc-*.txt
>10. Spiky Shell - wydaje mi się że jest "trochę" za szybki, ale może mi się tylko wydaje xd
>11. Dark Link - dziwnie się patrzy jak on rozwala 2 bloki na raz, jak zmienisz mu szerokość na 30 to będzie lepiej
>12. Hydrant - grafika podmieniona za fireballe jest trochę wadliwa, jak strzela w prawo to nie bałdzo widać
>15. Wishoss - większość koop ginie w lawie, a podoboo sprawiają że unikanie ataków jest baaardzo trudne
>19. Bowser i 20. Big Bowser - ci bossowie są za łatwi biorąc pod uwagę że są pod koniec, a wczesniejsi bossowie byli trudniejsi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości