Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

kolejny długi post na temat społeczności smwmods
haha żart, tutaj będzie krótko zwięźle i na temat

"Jakim cudem on w ogóle miał admina? xD" - powiedział ziopeng który ma admina mimo tego że z niego zrezygnował, odbanowywuje sobie kogo chce i rozdaje passy do ftp na prawo i lewo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogólnie nie rozumiem sensu właściciela discorda który jest obojętny aż do przesady, równie dobrze można zakazać całkowicie wyjazdu z kraju i przyjazdu do kraju żeby powstrzymać terrorystów, wtf?

ogólnie to taka hipokryzja że mnie się niby czepiają że "nadużywam" uprawnień lmao :joy:

na koniec podsumuję że jak ja nie jestem na serwerze na discordzie i w ogóle cały staff jest jakiś przewrócony o 180 stopni, to w sumie chyba mogę stwierdzić, że tamten serwer jest taki trochę nieoficjalny, nyahehehehehe

no i ogólnie to 

Ezel-W zeszłą sobotę o 00:23
oni są zrażeni do smwm od dłuższego czasu więc nie dziw im sie lul

szanuję ezela że jako jedyny tego nie olał I podszedł do sprawy obiektywnie ale uraz do forum =/= wymówka do robienia co im się podoba, taką logiką powinienem już dawno rozdać każdemu admina bo tak

[Obrazek: The_New_Crystal_Gems_082.png]
master of comedy
Odpowiedz
Aha.

1. Nie wypowiem się na temat wiadomości Ziopenga.
2. W ogóle nie jest obojętny. Dobrze zrobił zakazując pisanie.
3. Niby czemu hipokryzja.
4. A ty jesteś obrócony o 240 stopni.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
nawet nie wiem o co chodzi bo ta wiadomość jest tak nielogiczna że lol

zostawię to tutaj
[Obrazek: The_New_Crystal_Gems_058.png]
master of comedy
Odpowiedz
"Rangi na SMWMods są tak cholernie niestabilne" właśnie zdissowałeś forum, brawo
o degrę sam poprosiłem btw i tylko na serwerze który i tak żyje własnym życiem i nie ma nic wspólnego z forum
jedyne osoby tutaj jakie nie chcą słuchać moich dyskusji to te które nie mają co zrobić by się nie ośmieszyć
na pewno dostanę bana za logiczny i uargumentowany post na forum, może jeszcze mi powiesz że na forum
na pewno logiczny i uargumentowany post na forum to dramotwórstwo, w tym wypadku jedyna osoba która może dostać coś więcej za dramotwórstwo to ty ;)
master of comedy
Odpowiedz
Ten temat jest niczym. Nic nie wyjaśnia. [zwłaszcza że zostały przytoczone osoby zachowujące obojętność, a ten temat nie tłumaczy całego kontekstu sytuacji]

Druga linijka jest jakąś jawną manipulacją, gdyż takie rzeczy najzwyczajniej w świecie nie miały miejsca.

I tak, logiczne i uargumentowane posty zarówno na forum, jak i na Discordzie były traktowane jako "dramotwórstwo".

Jeżeli mam pozostać najbardziej obiektywny jak tylko mogę:
[Obrazek: cGpaWq5.png]

Ta społeczność jest tak bardzo w rozsypce i wyindywidualizowana, że nie wiem czy można to w sumie nazwać społecznością, skoro brakuje jakichkolwiek czynników scalających.
Odpowiedz
ciężko by miały miejsce dla kogoś kogo nie ma na serwerze od pół roku lul

PS taka wiadomość dla sky'a: religia polega na czymś takim jak wiara, nie "udowadnianie wszystkiego", polecam siebie :-)

PS2: hasin usunął swój post, ten temat to festiwal autodissowania lel

PS3: panie ziopengu, to że ktoś cię poprosi nie usprawiedliwia niczego, jak nazi zombie cię poprosi to też mu dasz? also, adma dostał po tym jak miał już hasło do ftp :D
master of comedy
Odpowiedz
Podoba mi się, że nasza dyskusja i twoje kontrargumenty trzymają się tematu- ekhm~

Jednak nie. Cóż, szkoda. Szkoda mojego i twojego czasu. Nie wiem czemu miałaby służyć ta wstawka.

ZioPeng już w pełni zrozumiał swój błąd.
PS?: Jestem niewierzący.
Odpowiedz
1. dobrze że nie wiem o czym mówisz, polecam przykłady

2. jeśli zrozumienie błędu oznacza odpowiadanie "xDDDDDDDDDDD" to ok.

3. jesteś niewierzący i "czepiasz się" wierzących bo nie mają dowodów że niebo istnieje. ¯\_(ツ)_/¯
master of comedy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości