Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3.0.1] Bosses' Airships
Idziemy jak burza z tymi epizodami. Epizod ten jest Boss Rushem. Zawiera 13 bossów. To tyle.

Download

[Obrazek: DHk2Tb7.png]
Odpowiedz
Przetestowałem to chyba też muszę ocenić. D:
1 Boss: Ciekawy pomysł na walkę. Brak zastrzeżeń.
2 boss: Zwykły mouser z kolczatkami. Walka imo przeciętna. :/
3 boss: Zwykły ludwig bez niczego ani żadnych przeszkód. Zbyt prosta walka. Urozmaić ją jakoś.
4 boss: Boss może być tylko jak weźmiemy to czym go ranimy to zamiast rzucać w niego możemy go "ocierać" tym i można go bardzo szybko tym załatwić.
5 boss: Bardzo fajna walka w której gracz musi bardzo szybko reagować żeby móc klikać w bloczki i załatwić bossa. :D Imo jedna z lepszych walk w tym epizodzie.
6 boss: Również można tego bossa ocierać tymi przeciwnikami którymi trzeba go zabić. Oprócz tego gracz może skoczyć spin jumpem co zrani nas i jego.
7 boss: To jest w sumie zwykły bowser z smb3 którego trzeba utopić w lawie. Imo również zbyt prosta walka.
8 boss: Bardzo łatwy boss. Wystarczy stać w miejscu gdzie się pojawi drugi taki i odpowiednio na niego skakać.
9 boss: Dobra walka jednak mam zastrzeżenia. Przede wszystkim nie ma wykrzykników ani innych ostrzeżeń kiedy znowu pole na którym chodzimy będzie płonąć ani kiedy będą strzelać wielkimi kulami. Aha i te wielkie kule też można złapać i rzucić w bossa co mu zadaje ogromne obrażenia.
10 boss: Dosyć dobry boss który jest wyzwaniem dla gracza jednak mam jeden minus. Po pokonaniu go pioruny nadal nawalają w gracza.
11 boss: Ciekawy troll z tym toporkiem. XD Co do bossa to wystarczyło stać w miejscu i nawalać bombami. Aha i boss ma zbyt małe hitboxy.
12 boss: Myślałem że będzie bardzo trudny ale wystarczyło go sprowokować żeby stał lekko nad generatorem jaj i boss okazał się bardzo łatwy.
13 boss: Dobry boss. Brak zastrzeżeń.

Podsumowując niektórzy bossowie mają pewne niedociągnięcia a taki boss 3 wyglądał jakby był dodany żeby tylko było więcej.  Epizod nie był zły ale liczę że coś zrobisz z tym 3 bossem.
Ocena: 6/10
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Ok, dzięki za recenzję. Urozmaicę za niedługo te walki w v.2.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości