Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Fidget Spinnery
Ostatnio zapanowała moda na tzw. Fidgety Spinnery. Jest to zabawka, która składa się z czterech łożysk połączonych ze sobą wytrzymałym plastikiem lub metalem. Najtańsze sztuki nie kosztują dużo, kilkanaście złotych, jednak są i takie, które osiągają ceny tysiąca złotych.
Z założenia zabawka miała służyć do celów odstresowujących, stosowana w terapii dla dzieci chorych na ADHD.
Ogólnie zabawka jest bardzo prosta, kręcimy nią między palcami i gdy ją rzucimy np. na stół nadal się kręci.
Zabawki stały się tak popularne, że zabawki są kupowane w milionach, a wiele dzieci uzależnionych od smartfonów przerzuca się na Fidget Spinner.

Co o tym sądzicie?
master of comedy
Odpowiedz
Moim zdaniem to jest zdzierstwo i strata czasu. Pobawisz się chwilę i cię znudzi. :/
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Nie potrafię zrozumieć fenomenu tych zabawek. Co jest nadzwyczajnego w kręceniu jakiegoś spinnera? Strata kasy - 10 złoty... Za te pieniądze można kupić sobie coś do jedzenia albo zbierać na jakieś wartościowsze rzeczy.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Sam mam w domu 5 fidget spinnerów (w sumie to ja i moja siostra, ale wymieniamy się nawzajem) i twierdzę że osoby które myślą że to zabawka na 10 minut chyba nigdy tego w rękach nie miały. Sam tak uważałem, ale teraz rozumiem dlaczego to ma taką sławę. To po prostu wciąga, tak samo jak granie na komputerze itd., samo kręcenie tymi spinnerami.
master of comedy
Odpowiedz
Nie rozumiem jaką to zabawę sprawia. :V Chyba sam kupię i sprawdzę.
Odpowiedz
(29-06-2017, 22:10)PvZ napisał(a): Nie rozumiem jaką to zabawę sprawia. :V Chyba sam kupię i sprawdzę.

Podobno bardzo uzależnia :"p
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Trzeba będzie sprawdzić. :VV
Odpowiedz
Ja w wielu sklepach widywałem takie wynalazki, chociaż do dziś się jakoś nie skusiłem na zakup.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości