Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.3/1.3.0.1] Legenda Zeldy: Przeklęte Kamienie
Cześć! Wraz z Hasinem postanowiliśmy stworzyć epizod z Linkiem w roli głównej. To będzie projekt średniej wielkości, wiec prace powinny pójść sprawnie :") 
  • Ogólnie epizod będzie w wersji 1.3 (1.3.0.1), bez dodatków takich jak skrypty czy HUD. Polegamy jedynie na własnej kreatywności, wykorzystaniu mechaniki starego SMBX, level designu i latach doświadczeń ;p 
  • Światów będzie tylko 4, jednakże każdy różniący się od siebie.
  • Epizod będzie przeznaczony dla jednego gracza i planowany jest tylko jeden bohater - Link.
  • Wykorzystujemy grafikę czekoladową.
  • Poziom wysokiej trudności, dla graczy o wielkich nerwach! 
- Świat 1 - górsko-powietrzny - "Archaiczne wzgórza"
- Świat 2 - pustynny - "Płonące Klify" 
- Świat 3 - podziemny - "Korytarze przeznaczenia"
- Świat 4 - chiński - "Ogromna forteca Ganona"

Fabuła: Pewnego dnia król Hyrule Temple nakazuje Linkowi pokonać ostatecznie Ganondorfa i połączyć Triforce w całość. Protagonista wyrusza w podróż, jednak przebiegły Król Ciemności dowiedziawszy się o zamiarach Linka planuje wobec niego podstęp...   

Link do serwera Discord: Legenda Zeldy: Przeklęte Kamienie

Na chwilę obecną epizod prezentuje się tak: 

[Obrazek: NXrMQbu.png]

[Obrazek: Pwk51qq.png]

[Obrazek: Kvq3aIb.png]
[Obrazek: tOxPurH.png]

[Obrazek: Y38WBOB.png]

[Obrazek: qOlOg5F.png]

[Obrazek: 3Xrarqu.png]
[Obrazek: kDHq6z0.png]

[Obrazek: baE8AAB.png]

[Obrazek: s0OUDNc.png]

[Obrazek: L6SM39R.png]
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Wygląda bardzo ładnie. Kiedy planujecie wydać ten epizod?
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(29-06-2017, 10:53)Mech napisał(a): Wygląda bardzo ładnie. Kiedy planujecie wydać ten epizod?

Dziękuję! Ogólnie teraz planujemy zrobić pewien sekretny epizod :") Hasin mówi, że będzie gotowy do dalszego tworzenia 9 liipca, ale ja ciągle zajmuje się projektem, planuje i tworzę. Konkretnej daty nie podaję, bo wiadomo jak się to może skończyć... Możesz być pewny, że postęp prac będzie nadawany na discordzie bardzo szczegółowo.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Pff myślisz że mnie poziomem trudności nastraszysz? :V A tak serio nieźle się to prezentuje. Na 6 i 7 screenie są pancerniki z kolcami z SMW które imo w ogóle tu nie pasują. A tak to nie mam chyba zastrzeżeń. :p
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(29-06-2017, 19:36)PvZ napisał(a): Pff myślisz że mnie poziomem trudności nastraszysz? :V A tak serio nieźle się to prezentuje. Na 6 i 7 screenie są pancerniki z kolcami z SMW które imo w ogóle tu nie pasują.  A tak to nie mam chyba zastrzeżeń. :p

Myślę, że tak :V Bardzo dziękuję, za opinie. Postaram się zamienić te pancerniki z SMW, jak coś znajdę. Dałem je bo są czerwone xD

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Jeszcze nigdy przenigdy w smwmods nie grałem linkem. O_o
A co do projektu nawet ciekawy.

Z tego co wiem smbx 1.4.4 zrobiło się popularniejsze od 1.3/1.3.0.1      (tak sądze)
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt SMBX 1.3.0.1:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
Kowalski11 Adventure- 14% (brak) wersja-1.4.3
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 19% (demo) wersja-1.3.0.1
Przyszłe epizody:
Five Islands (Boss Rush)- 5% (brak) wersja-1.4.3
Odpowiedz