Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3.0.1/1.3] Super Mario The Great Battle
Także no. Czas wywiązać się z obietnicy, którą złożyłem podczas wydania Ataku Koop cz.2. Czyli znaczy to, że mam przyjemność zaprezentować wam... SM: The Great Battle (grzmoty, pioruny, błyski, dramatyczna muzyka)!!! Czyli taką moją lekką niespodziankę fabularną. 

Epizod zawiera:
Pokaż zawartośćŚwiaty:
-22 gwiazdki,
-14 bossów + 4 mini bossów,
-HUB,
-Plot Twisty,
-5 postaci do wyboru (4 do odblokowania),
-Oraz wiele innych.

Pokaż zawartośćLINK:

Pokaż zawartośćSCREENY:
Odpowiedz
Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. Epizodu jeszcze nie przetestowałem, ale po screenach widać, że wzorowałeś się na "Super Mario i Pieczęć Apokalipsy". Plot twisty brzmią obiecująco :") Nie pozostaje mi zatem zwlekać i pobieram projekt. Za chwilę postaram się napisać krótką recenzję.

Przykro mi to stwierdzić, ale epizod jest niedopracowany. Lista błędów mnie tak przeraziła, że postanowiłem wyłączyć ten epizod. Dla ułatwienia zaznaczę na czerwono listę negatywną, a na zielono listę pozytywnych rzeczy. Lista czarna, to neutralne punkty.

1. Muzyka nie działała w hubie, powodem była zła nazwa pliku.
2. Już w pierwszym poziomie zauważyłem kilka błędów stylistycznych oraz parę literówek. Jest to niesmaczne... Podejrzewam, że znalazłoby się więcej błędów, ale nie miałem ochoty sprawdzać dalej. A czemu?
3. Głównym powodem dla którego zrezygnowałem to ogromna ilość błędów "Type Mismatch" - etapy 1-2, 2-1, 2-2, 2-B, 3-B... To denerwuje, szczególnie jak nie zapiszesz progresu.
4. Błędy graficzne. Główny błąd który jest karygodny to postać Mudkipa. On jest kompletnie zbagowany! Gdy kucamy, on chowa się pod ziemię. Dziwnie to wygląda. Poza tym przyłapałem cię na tym, że drzwi oraz liczba 1000 w punktacji za combo nie ma cieni.

5. Level design nie jest powalający, mógłbyś bardziej się przyłożyć i nie robić niektórych cuttofów np. w zamku przy wyborze światów albo dodać inne dekoracje w hubie moim skromnym zdaniem.
6. Ciężko mi poznać do końca fabułę, ale myślę, że tutaj masz plusa, gdyż ogólnie w Ataku Koop część fabularna to twoja mocna strona. Podoba mi się to, że do świata Mario wprowadzony jest jakiś tajemniczy charakter, który otwiera portale.
7. Eventy jak najbardziej różnorodne i walki z bossami są w porządku...
8. Narzekałbym jedynie na "Masked Dedede", gdyż ciężko jest zorientować się, gdzie możemy czuć się bezpiecznie, a od wykrzykników możemy się odbijać.
9. Podkład muzyczny jest dopasowany idealnie, czuć klimat.

Ogólnie to na razie tyle, gdyż większej ilości poziomów nie testowałem z powodu tych błędów. Jeśli ktoś ma większą cierpliwość, aby sobie własnoręcznie to naprawił, to od takiej osoby możesz oczekiwać bardziej szczegółowej oceny. Niestety rozczarowałem się, bo myślałem że wszystko będzie hulać jak w zegarku. Moja aktualna ocena: 4/10

[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Hmm... Nie wiem o co chodzi z tym HUB'em, "type mismatch'', ale postaram się wydać aktualizejszyn tego epizodu.
Odpowiedz
(29-06-2017, 10:45)Tomex7 napisał(a): Hmm... Nie wiem o co chodzi z tym HUB'em, "type mismatch'', ale postaram się wydać aktualizejszyn tego epizodu.

Okej, bardzo mnie to cieszy.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Error TM, to kiedyś miałem z nim do czynienia robiąc 7-6 w EK, ale pomógł mi jeden film : https://www.youtube.com/watch?v=ULPA7bVKw0k . Co do innych błędów, zostaną one poprawione w najbliższej przyszłości (wakacje -> dużo czasu).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości