Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[1.4.X] New Super Mario Bros Wii U
(21-12-2016, 19:11)legendofyoshi14 napisał(a):
(21-12-2016, 15:23)PvZ napisał(a): Epizod robię od początku gdyż straciłem pliki. Od razu mówię że będzie w 1.4.X ponieważ tam mi się lepiej robi.

Sugeruję zająć się jedną pracą. Sam mam już zaplanowane 5 epizodów, jednak zajmuję się obecnym Mario RPG - Zaginione Proroctwo. Epizod kolaboracyjny udało nam się wydać wspólnie, więc już mi nie bruździ głowy. Inne epizody zawiesiłem, a tematy z nimi po prostu ukryłem. 

Tobie zalecam to samo. Nie warto przeskakiwać z jednej pracy na drugą. Pomieszasz fabuły, trudność, styl i ogólnie będziesz tworzył plansze na szybko, bo dużo zaplanujesz i będziesz się stresować, że nie wyrobisz. Nie lepiej zrobić jeden dobry projekt, skoro ten ma taką samą fabułę jak w NSMBU, a postęp utraciłeś?

Robienie dwóch epizodów a pięciu to różnica. :v Raczej będę robił to na co mam wenę jeśli chodzi oba projekty.

EDIT: Postępu nie było dużo bo tylko dwie plansze i mały zarys mapy.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Rób jak uważasz. Ja tylko uzasadniam na własnym przykładzie, że czym więcej tworzysz, tym większe zamieszanie i musisz włożyć więcej sił w to co robisz. 

Ja ogólnie nie bronię i mogę ci dać radę, że jak nie wiesz co tworzyć, możesz tworzyć różne rodzaje plansz, niekoniecznie przeznaczone do epizodów. Po pewnym czasie uzbiera ci się garstka etapów i z tego będziesz mógł stworzyć coś ciekawego, tak jak plansze do epizodu kolaboracyjnego :)
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Hmm to ma sens. Ale już koniec offtopu. Bo w sumie odbiegliśmy od tematu trochę. xD
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości