Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3] Kopalnia nr.3
UWAGA! Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż jest to etap do epizodu, więc żadnych cudów się nie spodziewajcie.

Kopalnia nr.3, pora uwolnić Toadów z kolejnej kopalni i pozyskać wymaganą do otwarcia bramy Subcon Badlands gwiazdkę.
Ta konkretna kopalnia położona jest na wybrzeżu nad komorą magmową a zadokowany w niej statek więzienny służy do transportu Toadów. Czy Marianowi i Luigiemu uda się uratować biednych Toadów z Więziennego fortu Warta?

Download

[Obrazek: gFiUXO4.png]
[Obrazek: dbHWvyi.png]
[Obrazek: 3hLLuKj.png]
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Muszę ci przyznać, że level całkiem dobry. Podoba mi się, że w levelu jest fabuła i że nie trwa on 2 min. Moim zdaniem powinieneś troszeczkę zmniejszyć szybkość lawy. (ledwo co mi się udało). Dla mnie te skrzydła Mousera wyglądają jak bransolety anty grawitacyjne tbh. xDD Btw. kolejne nawiązanie do Pułapki. XD Było napisać, że jego ojcem był Gabriel Hajduk. (taki tam fajny i skromny gość, znasz go?) Tylko w tych jaskiniach (sekcja 2) przeciwnicy z SMB2 clashują.

Podsumowując etap to dałbym 7,5/10. Trzymaj tak dalej!
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Level design jest w porządku, ale ja bym dodał trochę BGO w tej jaskinii na początku bo trochę tam pusto. Lawę bym troszkę spowolnił, bo 1-2 błędy i już czeka nas śmierć. Fajny pomysł z tym latającym Mouserem (brakowało tylko żeby miał samonaprowadzalne bomby xd). Tak w ogóle to nie spodziewałem się że OST z Kangurka Kao może pasować do SMBX, ale jak widać efekt jest satysfakcjonujący. Cieszę się, że starasz się nie używać cfgx. Trudności nie oceniam z wiadomych przyczyn xd

tl;dr 8/10
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości