Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SMWMods i brak aktywności
W sumie to po co chcecie utrzymać to przy życiu ? Już chyba nic nie będzie z tego , ani następnego forum .
Będzie tylko mniej tematów , a ludzi nie przybędzie za wielu .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
(13-05-2017, 11:52)Nazi Zombie napisał(a): W sumie to po co chcecie utrzymać to przy życiu ? Już chyba nic nie będzie z tego , ani następnego forum .
Będzie tylko mniej tematów , a ludzi nie przybędzie za wielu .

właśnie. Wystarczy spojrzeć na to co stało się z... z tego co pamiętam to nazywało się to "Super Mario Poland"
Zostało założone, potem ktoś napisał tylko 1 temat po czym nastała cisza. (Możliwe jednak że to była wina założyciela...)

Natomiast na tym nowym forum (Którego nazwy nie zdradzę) jest jak na razie tylko jeden temat... Jest nim regulamin który gotowy nie jest (Get it?) (a założony został wczoraj)

Natomiast SMWMods sami zabiliśmy nie pisząc nic na samym forum. To my do tego doprowadziliśmy. Przez "my" mam na myśli całą "aktywną" część SMWMods. a zmiana tematyki czy hostingu niewiele pomoże.
Odpowiedz
Tak samo będzie z następnym forum . Nic już to nie da .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Ciekawi mnie jak będzie w wakacje.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Dobra. GameMods już możemy uznać za nieudane. gdyż minęły już 3 dni od dodania Tematu z regulaminem, Którego nadal nie ma xD Vistafanowi najwyraźniej nie chce się dupy ruszyć ;] Nic się od tamtej pory nie zmieniło xD
Odpowiedz
Nie lepiej zedytować działy tego forum a nie bawić się w nowe? Nie każdemu będzie się chciało rejestrować na nowym a niektórzy nawet nie będą widzieć o nowym.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Czasami jak wchodzę na forum, to nikogo niema tylko ja sam!
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
(15-05-2017, 17:20)Dokuro napisał(a): Dobra. GameMods już możemy uznać za nieudane. gdyż minęły już 3 dni od dodania Tematu z regulaminem, Którego nadal nie ma xD Vistafanowi najwyraźniej nie chce się dupy ruszyć ;] Nic się od tamtej pory nie zmieniło xD

Ja dalej czekam aż Hatebz (lub inny użytkownik administracji SMWMods) założy tam konto i mi troche pomoże, nie wiem jakie działy mają być itd.
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to Jarmuł nadal peceta nie ma xD
Więc jak on niby może się zarejestrować? xd
Odpowiedz
(16-05-2017, 18:57)Dokuro napisał(a): Z tego co mi wiadomo to Jarmuł nadal peceta nie ma xD
Więc jak on niby może się zarejestrować? xd

Nie wiem, po chinsku?
Na tablecie/telefonie również można się zarejestrować :>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości