Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SMWMods i brak aktywności
Ostatnio myślałem nad aktywnością na SMWMods. Doszedłem do wniosku, że czas coś zmienić.

Przede wszystkim, według mnie największym problemem jest podejście użytkowników na podstawie "nie ma aktywności, to po co pisać". Ważny jest fakt, że to błędne myślenie. Aktyność jest, ale mała i zdecydowanie mniejsza niż w okresach, gdy forum miało ponad tysiąc postów miesięcznie. Kenex nazywał to chyba dychotomią myślenia, niestety nie znam tych termimów. W skrócie - albo jest duża aktywność albo jej całkowity brak. Wracając do tematu, poddając się, bo inni nie piszą, na pewno nic nie zdziałamy. A na brak tematów do rozmowy narzekać nie można. Wystarczy chcieć. Sytuacja na forum jest porównywalna do hotelu bez gości, w którym personel przestał całkowicie dbać o budynek bo i tak prawie nikogo nie ma. Później przychodzi osoba, widzi hotel w opłakanym stanie i wątpię, by był nim dalej zainteresowany. Nie ma gości, personel dalej ma budynek gdzieś i mamy błędne koło.

Po drugie, problemem jest też tematyka forum. Nie można zaprzeczyć, że SMBX nie jest popularne w Polsce. Myślę, że przydałoby się nieco uogólnić tematykę forum. Forum o Mario? Forum o Nintendo? Może forum gamingowe? To już zależy od tego, co wybiorą użytkownicy, ale wątpię by był sens zostać przy samym SMBX. To tak jakby firma odśnieżająca działała na Saharze.

Mam nadzieję, że ten post przemówi ludziom do rozsądku i uda się uratować forum, bo społeczność jest bądź co bądź spoko i szkoda byłoby to stracić.
master of comedy
Odpowiedz
Ja tam staram się pisać jak najwięcej, ale co z tego jak nikt nic nie pisze? Tematyka imo mogłaby być o ogólnym Mario (głównie tych od nintendo). SMBX mogłoby zostać bo jednak niektórzy jeszcze grają.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Ja myślę, że forum powinno zmienić tematykę na forum ogólnie o Nintendo. W sumie i tak całkowicie o tym forum zapomniałem, może dlatego, że nikt nie pisze...
Odpowiedz
Ja nie będę ukrywał, że zainteresowanie forum wynosi 0%. Równie ze strony staffu jak i userów.
Odpowiedz
(11-05-2017, 15:33)PikachuFan150 napisał(a): Ja myślę, że forum powinno zmienić tematykę na forum ogólnie o Nintendo. W sumie i tak całkowicie o tym forum zapomniałem, może dlatego, że nikt nie pisze...
^++
Również o SMWMods zapomniałem, ponieważ... nic się po prostu nie działo.
A pomysł o forum Nintendo jest bardzo ciekawy :)
Odpowiedz
A co powiecie o tematyce Mario & Nintendo?
Odpowiedz
(11-05-2017, 15:37)PvZ napisał(a): A co powiecie o tematyce Mario & Nintendo?

Mario należy do Nintendo, no więc, ten...
Pokaż zawartośćekhem:
Odpowiedz
Mario ma fajne gry nie tylko z Nintendo. (np. Mario Forever, New Mario Forever 2012)
Odpowiedz
Róbta co chceta.
Odpowiedz
Razem z moją pierwszą damą Dokuro wymyśliliśmy by zmienić tematykę forum na Forum Modderskie. Byłyby działy o modowaniu gier ale także hackingu (coś dla Flowera xp) i level editingu ze specjalnym dzialem na SMBX. Można dorzucić także ogólnie o programowaniu lub gamingu. Rozważam też przejście na ct8. Co wy na to?
master of comedy
Odpowiedz
Nie znam się na hostingach, więc się nie wypowiem na ten temat.
Co do tematyki forum, to jest mi to obojętne. Pozdrawiam.
[Obrazek: tP5zk7d.png]

[Obrazek: 582.png]

[Obrazek: PYmewBW.png]
Odpowiedz
Jak dla mnie dobry pomysł.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Aktywność będzie mała dopóki istnieje discord :')

Nie ma mnie na nim, ponieważ nie popieram go i według mnie wszyscy powinni się przenieść tutaj, zamiast korzystać z tego komunikatora. Nie można być w dwóch miejscach naraz i zmiana tematyki forum na Nintendo, czy na jakąkolwiek na niewiele się zda, kiedy po tygodniu wszyscy będą wracali na komunikator. Problem trzeba zwalczać u źrodła, usunąć serwer.

Tyle w temacie, róbcie co chcecie, to moja sugestia.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Tia... a jakoś na Discorda jeszcze niedawno wchodziłeś.
Usunięcie serwera nie zmieni sytuacji. aa.. i skoro nie ma cie na Discordzie to napiszę to tutaj... (Wcześniej właśnie tam napisałem (kilka tygodni temu)) Sory LoY, ale moim zdaniem nie nadajesz się na Admina.

(Tak btw. ja mało co tutaj piszę nie z powodu aktywności, ale z racji iż wyczerpałem już każdy temat na który chciałbym się wypowiedzieć.)
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
(11-05-2017, 21:50)Dokuro napisał(a): Tia... a jakoś na Discorda jeszcze niedawno wchodziłeś.
Usunięcie serwera nie zmieni sytuacji. aa.. i skoro nie ma cie na Discordzie to napiszę to tutaj... (Wcześniej właśnie tam napisałem (kilka tygodni temu)) Sory LoY, ale moim zdaniem nie nadajesz się na Admina.

(Tak btw. ja mało co tutaj piszę nie z powodu aktywności, ale z racji iż wyczerpałem już każdy temat na który chciałbym się wypowiedzieć.)

Admin nic nie pomoże, jeśli wy macie "wywalone na wszystko". Starałem się, ale i tak jakoś wszyscy woleli discorda. Na discordzie byłem miesiąc temu, jeśli to dla ciebie niedawno, to gratuluję.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości