Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.3.0.1] Inwazja Goombowców 2
Well, well...isn't this just like...OLD TIMES ?

No więc czas na kontynuację Inwazji Goombowców ! Tym razem wezmę się za to porządnie w przeciwieństwie do poprzedników które były robione na szybko przez co wyszło jak wyszło . Niestety nadal będę tworzył to sam z pewnych przyczyn , jednak mam nadzieję że przed 2018 uda mi się ukończyć ten epizod .

Jako iż IG 1 była inspirowana fabułą z pierwszej części Half-Life , można przypuszczać że IG2 będzie inspirowana fabułą z Half-Life 2 .
No niezupełnie . Fabuła będzie inspirowana ORYGINALNĄ fabuła z HL2 . Mam tutaj na myśli tą z bety gry . Dlaczego tak postanowiłem ?
A no Beta HL2 miała o WIELE lepszą i ciekawsza fabułę . Tak samo w wersji beta było znacznie więcej lokacji . Wystarczy że trochę przerobię fabułę na bardziej "Goombowcową" i się uda .

W IG2 będzie większa różnorodność lokacji . Mario zwiedzi miasto , jaskinie , pustkowia , arktyczne regiony , gigantyczną fabrykę , a nawet miejsce przebywania głównego antagonisty . Przeczuwam że +40 etapów powinno się znaleźć w IG2 .

Tutaj link jak wygląda fabuła z bety HL2 którą przerobię na "Goombowcowoą" . Takie będą mniej więcej lokacje w epizodzie .
http://combineoverwiki.net/wiki/Half-Lif..._storyline

Tak więc pozostaje wam czekać aż ukaże się ten epizod do pobrania .
Odpowiedz
Waćpan dałby screeny? Epizod zapowiada się dobrze i czekam na demo.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Screeny ? Póki co mam tylko 4 levele z czego te 4 levele są takim "wstępem" .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości