Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Czy cieszy Cię spadek poparcia dla PIS?
Tak :-D
Nie :/
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Spadek poparcia dla PIS :-D
Są , ale nie tak powszechne . W większości sklepów na kasie pracują ludzie . Przynajmniej w Polsce .
Odpowiedz
Ale o co teraz chodzi, bo nie rozumiem? Chyba, że próbujesz podważyć tezę, której nie stawiałem - o treści "nikt już nie pracuje fizycznie"? W taki sposób nie wiem, jak dalej możemy ciągnąć tą dyskusję. Sorry, ale nie zamierzam tracić więcej swojego czasu na wyjaśnianie miliony razy tego samego.
Odpowiedz
Według ciebie praca fizyczna odchodzi , jednak nie jest to prawdą . Jak by odchodziła to coraz mniej ludzi by tak ciężko pracowało , a ty pewno tego nie widzisz bo jesteś z bogatych a oni to nic nie widzą poza PO , Kaczorem Donaldem tuskiem i okradania bidoty .
Odpowiedz
Ja pierdolę...

kms end my suffering
Odpowiedz
To Polskie forum . Polska dla Polaków a nie !
Odpowiedz
Polska dla Polaków!

Anglia dla Anglików!... i Polaków!
Odpowiedz
Polacy powinni być w Polsce a nie !
Odpowiedz
Czym jest Polska? Czy to terytorium RP na mapie politycznej świata? A może Polska jest w sercu patriotów? A może Polska to po prostu każde miasto z ogromną mniejszością Polaków, coś jak Chicago czy Kurytyba?

Odnosząc się raczej do tego pierwszego, jak Polacy mają zostać w Polsce, gdy PiS rozpierdala im podstawowe organy sądownicze XD
Odpowiedz
(25-03-2017, 14:18)Nazi Zombie napisał(a): Polacy powinni być w Polsce a nie !

Równie dobrze demokracja powinna być w kraju demokratycznym i powinni być tutaj tylko osoby wyznające demokrację.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
PiS jest jedyną partią Boża . Kto jej nie popiera jest zdrajcą i powinien zostać rozstrzelany .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości